Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

Winter break i Atletiko nas pokvarili skroz... sreca da imamo 20 bodova viska, da je oko 10 bilo bi drzi gace do kraja sezone 😄 

Odvratna partija danas ali sam mislio posle prvog poluvrema da cemo se opet izvuci na guzove... da je usao onaj Lalalin sut za 2:1 verujem da bismo iscupali nekako bod do kraja.

Koliko samo fale Hendo i Gomez... prosto neverovatno. 

Ova igra pozadi ide i na Jurgenovu dusu... zasto Deki pre Matipa... cime li smo to zasluzili.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I Vilijams i Dzons su mladi igraci moze im se oprostiti, ali ova dvojica nose odgovornost.

 

Sad 20min pred kraj zamene za kompletiranje tima...🙄 dal nam tolko ne treba taj kup il nam je igra tima nebitna?

Edited by Janne240
Link to comment
Share on other sites

Zanimljiva tekma za gledanje ako isključimo emocije.

 

Krivo mi je što smo ispali iako je opšte poznato da ne cenim kup takmičenja, jer imam zelju da uz verovatno osvajanje PL uzmemo još jedan trofej. Ništa onda da sve snage usmere na CL 😊

 

Svoje šanse za gol smo propustili u prvom poluvremenu. Celsi nas u nastavku ubio s kontrom. 

 

Minamino izgleda da fizički nije dorastao engleskom fudbalu. Slab je u duelima, i preko leta treba da poradi na tome. 

 

Ako izuzmemo Trenta mi nemamo ni solidnog izvođača prekida medju igračima na koje se ozbiljno oslanjamo. Baš su bolni večerašnji centaršutevi iz prekida. 

Link to comment
Share on other sites

Prvo je neozbiljno potcenjivati vaznost takmicenja ako imas konkurentan tim koji igra znacajne utakmice na tri fronta.

Drugo, igra ne lici ni na sta kad VVD provodi vreme na poziciji leve polutke, a za kontru cuci na ofsajdu 35m od gola.

Trece, treci poraz u nizu, clean sheet za napad.

 

Za Minamina ima vremena.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Problem je što Lpool nema dubinski kvalitetan roster. Prvih je 11 do jaja, ali tamo od 13. nisu igrači koji mogu da udju i promene tok tekme, ili da kvalitetno odmene startere kada im je potreban odmor. Možda je Klop mogao da izvede najjači sastav, a da za vikend izvede kombinovan, onda bi starteri bili sveziji za Ateltiko. Ali tu je problem sto još nismo overili titulu. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, mr clutch said:

Problem je što Lpool nema dubinski kvalitetan roster. Prvih je 11 do jaja, ali tamo od 13. nisu igrači koji mogu da udju i promene tok tekme, ili da kvalitetno odmene startere kada im je potreban odmor. Možda je Klop mogao da izvede najjači sastav, a da za vikend izvede kombinovan, onda bi starteri bili sveziji za Ateltiko. Ali tu je problem sto još nismo overili titulu. 

A kad ja ovo kažem onda je haha neznalice pati

Link to comment
Share on other sites

Nije ni svih prvih 11 do jaja, ali je ocigledno da Liverpul ima jednu od najtanjih klupa u PL.

 

Neverovatan splet okolnosti da se nijedan prvotimac nije ozbiljno povredio ove sezone, uz veliki broj slicnih problema kod konkurencije im je otvorio put ovakvoj dominaciji.

 

Ali to je omalovazavanje uspeha i igre, jelte.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, McLeod said:

Nije ni svih prvih 11 do jaja, ali je ocigledno da Liverpul ima jednu od najtanjih klupa u PL.

 

Neverovatan splet okolnosti da se nijedan prvotimac nije ozbiljno povredio ove sezone, uz veliki broj slicnih problema kod konkurencije im je otvorio put ovakvoj dominaciji.

 

Ali to je omalovazavanje uspeha i igre, jelte.

 

ah, vintage Mek.

 

Find Liverpool replace with Djokovic

 

Nije do njih nego do spleta okolnosti i problema kod konkurencije :lol_2:

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Pa jeste, to sto navijac ne moze to da prihvati jbg, na objektivnu realnost njegov osecaj ne utice.

 

Sad zasto to neko shvata kao unizavanje uspeha za mene je oduvek bila misterija.

 

Ali navijacki pogled na sport svakako ne dozvoljava objektivnom prosudjivanju da stvori jasnu sliku, tako da je nebitno.

Link to comment
Share on other sites

I dalje nam fale tri igrača da se borimo za titulu, kad sam pomenuo Luiza u bilo kom pozitivnom kontekstu? Odnosno, trebalo bi nam tri igrača da svi glavni igrači, kao recimo vama godinama, guraju 40 utakmica godišnje bez povreda. Mrtvi Henderson vam se povredio i odmah problemi, ne znam šta biste radili da vam pola sezone propuštaju Arnold, Van Dajk, Firmino, Salah i Vajnaldum što je otprilike ekvivalent onoga kroz šta Arsenal prolazi svake sezone.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...