Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

On 11/9/2020 at 7:00 PM, wwww said:

Njemu, kao prvo, treba da bude zdrav i nepovredjen (ne znam kako stoji stvar s ovim, u kom je stanju rame/vrat/lakat). Imam utisak da on ima nekih fizickih problema koje krije od javnosti (i konkurenata, mada ne znam koliko ovo moze da sakrije od njih).

 Ovo koliko je u Bg mi ne izgleda da je trenirao (bilo je par sličica, ali deluju da su pre Beča) . Možda  ovih dana počinje , Vajda je tek stigao u BG. Recimo Švarcman je vec u Londonu (dobro za njega je dogadjaj karijere dosadašnje ) ..  a Novaku  mislim da i pride svega  kao izrazitom ektroverti teško pada boravak u balonu

Sve nekako liči da vuče hroničnu povred(ic)u.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Je l ova matematika da ako pobedi svih 5 mečeva u Londonu da je i matematički prestigao Feda sa no1 nedeljama? Tj. da je siguran do marta? gde ga je @Borko

 

Mada baš nemam bog zna kakva očekivanja, eventualno dve pobede u grupi pa onda šorka sa Thiemom/Nadalom :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, NMX said:

Je l ova matematika da ako pobedi svih 5 mečeva u Londonu da je i matematički prestigao Feda sa no1 nedeljama? Tj. da je siguran do marta? gde ga je @Borko

 

Mada baš nemam bog zna kakva očekivanja, eventualno dve pobede u grupi pa onda šorka sa Thiemom/Nadalom :classic_biggrin:

zavisi.

 

ako Novak osvoji WTF bez poraza imao bi 13130 bodova.

 

Najgori scenario:

Rafa izgubi finale WTF (jedini poraz): dobio bi 1000 bodova

to je 10450

ako se bude igrao ATP cup Rafa bi mogao da osvoji (mislim) 500 bodova max.

to je 10950

na AO moze da doda 1640 bodova (titula)

to je 12590

u februaru moze da odigra Roterdam i osvoji 500 bodova (titula)

to je 13090

i ako odigra neki 250 turnir takodje dovoljno mu je 2 pobede - 45 bodova

to je 13135

 

i bio bi 5 bodova ispred Novaka.

 

Pisem sve ovo gore da mozete da procenite koliko je sta verovatno. Videcemo sta ce se uopste i igrati. (bio bi red da Australijanci konacno odluce kako ce izgledati australijsko tenisko leto, da igraci mogu da planiraju)

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, NMX said:

Je l ova matematika da ako pobedi svih 5 mečeva u Londonu da je i matematički prestigao Feda sa no1 nedeljama? Tj. da je siguran do marta? gde ga je @Borko

 

Stvarno mislim da je ovo čista teorija i da nema potrebe da se time bavimo, osim ako neko baš mnogo voli da računa :classic_biggrin:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...