Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

36 minutes ago, wwww said:

Novak vedzba da igra kolo:

(verovatno za onu svadbu daljeg rodjaka koju neko pomenu :lol_2: )

 

Doduše i treba da poradi na svom folkloru, nije se baš proslavio s kolcem u javnosti :classic_biggrin:

Inače da ja ovo probam noge bi mi se vrlo brzo našle na putu i završila bih na nosu :classic_laugh:

Quote

Pa ne moraju u Melburnu, imaju celu tu drzavu

 

To sam mislila pod okolinom :classic_biggrin: nemam pojma kakva im je infrastruktura, ali verujem da bi se snašli.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

OK, ubila si mi svaku želju da pogledam :classic_laugh:

Quote

Novakova KZS

izmedju ostalog pominje onaj suludi podatak da je prosek godina ljudi koji prate tenis 61 godina (sto je neki podatak, kako citam, izvucen iz konteksta, a odnosi se na USA i to na tv gledaliste koje gleda bese kablovsku - gde je tu mladji narastaj koji prati preko interneta, strimove itd.?).

Nesto kasnije u srpskom delu KZS pominje kako je tenis 3. ili 4. sport na svetu prema broju ljudi koji ga prate, pa pominje  1,3 - 1,4 milijardi stanovnika koji ga prate. Malo cudna racunica. Ne mogu da verujem da se na planeti Zemlji moze nakupiti grupa od 1,3-1,4 milijarde ljudi kojima je prosek godina 61, a da su svi ljubitelji tenisa!

 

Ovde

https://www.statista.com/statistics/265759/world-population-by-age-and-region/

kaze da je 26% stanovnistva Zemlje je mladje od 15 godina - iliti oko 2 milijarde

a 9% je starije od 65 godina - sto je 0,7 milijardi.

 

ovih 0,7 milijardi bi svi morali da budu ljubitelji tenisa, pa da zajedno sa dodatnih 0,7 milijardi mladjih od 65 godina nekako napabircimo prosek godina od 61! (grubo racunato)

 

Inace je pominjao Moratoguov izum od letos (igranje na vreme). :classic_rolleyes:

 

Edited by alcesta
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

pa i nemas sta interesantno da vidis. vrlo dosadna KZS.

 

interesantno da ga britanski novinari pitaju NOvaka za situaciju oko Australije i nastavak sezone, kao da je i dalje u Savetu igaca, a imaju izvor svih informacija u svojoj zemlji (Endi je u PC sada).

 

 

Edited by wwww
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...