Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

Meni je trofej sasvim ok posto predstavlja zreb, sa sve upisanim imenima igraca. Originalan je i makar ima neko znacenje, za razliku od najveceg broja drugih. Bolji je vala od onog iz Madrida koji je kao trebalo da ima neko znacenje ali im je izvedba... problemaicna (blago receno).

Ovde je jedino problem sto igrac mora da pazi da se ne povredi i ne izbije sebi oko :lol_2:

A Novak ima bas puno drveca (5) u toj svojoj sumi trofeja iz Bersija (plus 1 bubasvabu) . :classic_biggrin:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, wwww said:

A Novak ima bas puno drveca (5) u toj svojoj sumi trofeja iz Bersija (plus 1 bubasvabu) . :classic_biggrin:

Pa kad voli da grli drvece, morao je da napravi sumu :thumbup:

Meni je isto taj iz Pariza simpatican, ima neki smisao, a najgori mi je onaj iz IW, svaki put kad ga neko dize, onako umoran i oznojan brinem se  da ce da se ušine sto bi babe rekle:lol_2:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 11/8/2021 at 10:30 AM, alcesta said:

Zar i ti :classic_ohmy:

 

Dobro to je cista trivija, da dam nesto onima koje to vise interesuje, meni je i ovako dobro :classic_biggrin:. Da budem iskren zbog neke statistike koje vodim bice mi bitno koliko ima na kraju ove godine, ali generalno, bilo je vazno da uzme broj 1 na kraju sezone kada je vec dosao u situaciju, broj nedelja je sada samo cista statistika. Doduse vrlo lepa :classic_smile:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...