Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

40 minutes ago, wwww said:

ovo je uzasan stav. zasto on ne moze da iznese svoje misljenje koje nije apsolutno (100%) pohvalno po Fedal?

 

41 minutes ago, wwww said:

a verujem da ce ga sad Fedova verna armija urnisati na SM. skoro pa kao CCP. :classic_dry:

Sama si sebi odgovorila. Mada sam više mislila na medije.

 

Ali i nevezano za to što je očajan PR potez, izleteo se i lupio glupost, u stilu mlađarije koja misli da sve zna. Kao što rekoh, ima vremena, naučiće.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, wwww said:

zasto on ne moze da iznese svoje misljenje koje nije apsolutno (100%) pohvalno po Fedal?

Zato sto je iznosenje takvog stava bogohuljenje :classic_rolleyes:

iwBKiaR.jpg

U onom videu gde se tata Fed vozi u Rodzi vozu voditelj ga pita:

Kakav je osecaj biti boziji otac?

A on kaze: Nista posebno :lol_2: 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Milica said:

Zato sto je iznosenje takvog stava bogohuljenje :classic_rolleyes:

iwBKiaR.jpg

U onom videu gde se tata Fed vozi u Rodzi vozu voditelj ga pita:

Kakav je osecaj biti boziji otac?

A on kaze: Nista posebno :lol_2: 

 

Jednom sam presla preko ove lazi, ali drugi put necu  :ajme:

Sreca pa je on je covek pricao na engleskom i rekao: mi ne posmtramo tako, on ce za nas uvek biti Rogie, nas sin i to je to

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, alcesta said:

 

Sama si sebi odgovorila. Mada sam više mislila na medije.

 

Ali i nevezano za to što je očajan PR potez, izleteo se i lupio glupost, u stilu mlađarije koja misli da sve zna. Kao što rekoh, ima vremena, naučiće.

pa sta sad, treba i dalje da povladjujemo takvom ponasanju? narocito mislim na medije, koji bi trebalo da budu nepristrasni, a ne da se ponasaju kao zaljubljene siparice kad je Fad(al) u pitanju.

 

a to je sad apsolutno prihvacena cinejnica da je los PR ako se pohvali Novak? kako smo dosli do toga? i ko je kriv za to? (ili to sad prihvatamo kao apsolutnu istinu da je Novak Djokovic sotona i svaka pohvala na njegov racun je los PR?)

 

sto je lupio glupost? on govori o onome sto ON vidi/cuje/misli. nek Gaske sam izadje i kaze koje savete mu je Fed davao, niko mu ne brani (kad se vec poteze to da je Fed davao savete ranijim generacijama juniora). Sigurno ce biti dovoljno novinara da to sve lepo isprati i prenese sirokim fanovskim masama.

 

Ciao je prenosila ovde neke delove iz Simonove knjige gde Simon kritikuje idolopoklonistvo prema Fedu u francuskom tenisu. Bilo je tu jos nekih izleta raznih igraca (koji su vrlo brzo ucutkivani). Znaci, nije bas da su Fed(al) andjeli bez mane, kombinacija Majke Tereze, Gandija i Mendele kako njihov PR pokusava da ih predstavi (a ko i malo skrene s "kursa" - klevece i laze).

Edited by wwww
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, wwww said:

a to je sad apsolutno prihvacena cinejnica da je los PR ako se pohvali Novak?

A gde sam ja to napisala i kakve to veze ima sa Fedalom?

Kažem prosto da je Rune lupio glupost i da priča o stvarima o kojima nema pojma. Ako će već da se izlaže PR neprijatnostima, neka se bar potrudi da bude vredno toga a ne neke gluposti.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alcesta said:

A gde sam ja to napisala i kakve to veze ima sa Fedalom?

Kažem prosto da je Rune lupio glupost i da priča o stvarima o kojima nema pojma. Ako će već da se izlaže PR neprijatnostima, neka se bar potrudi da bude vredno toga a ne neke gluposti.

a kako ti znas da su to gluposti sto on prica? kako on nema pojma o cemu prica kad on igra tenis i komunicira s ostalim teniserima?

 

da ponovo procitamo sta Rune kaze:

Quote

It's funny because it's always Federer and Nadal that are mentioned as the good guys but in terms of the future generations, I think #Djokovic is the most giving. I haven’t heard Federer or Nadal giving too much advice to the young players.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Boxy said:

@wwww

Cudno je kako se ti uvek boris za istinu i za cinjenice, a sad odjednom strastveno branis Runea i govoris kako on ima pravo na svoje misljenje, iako je lupio glupost i izneo neistinu.

kako je rekao neistinu kad on kaze sta ON misli i sta je ON cuo, odnosno nije cuo.

kako ces da dokazes da on to nije cuo tako kako je rekao?

on nije ni tvrdio da ovo sto kaze je apsolutna istina, vec da je to njegovo misljenje (koje moze, ali i ne mora da bude tacno).

 

1 minute ago, alcesta said:

Pa glupost je zato što ne znači da on mora sve da čuje i sve da zna, a činjenica je da obojica treniraju sa mladim igračima još otkad je on bio u pelenama. Možda su ti igrači savete zadržali za sebe.

pa on nije ni tvrdio da sve zna i da je sve cuo (sakupio misljenja od svih). gde to pise u njegovoj izjavi?

 

inace, kad se vec prozivaju Milica i ciao, seca li se neko da je alcesta ikada iznela neku kritiku na Rafin racun? :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, wwww said:

kako je rekao neistinu kad on kaze sta ON misli i sta je ON cuo, odnosno nije cuo.

kako ces da dokazes da on to nije cuo tako kako je rekao?

on nije ni tvrdio da ovo sto kaze je apsolutna istina, vec da je to njegovo misljenje (koje moze, ali i ne mora da bude tacno).

 

pa on nije ni tvrdio da sve zna i da je sve cuo (sakupio misljenja od svih). gde to pise u njegovoj izjavi?

 

inace, kad se vec prozivaju Milica i ciao, seca li se neko da je alcesta ikada iznela neku kritiku na Rafin racun? :classic_biggrin:

 

Tako mozes za sve, svako ima pravo na svoje misljenje, pa sledeci put kad bude neka neistina oko Djokovica, ocekujem da kazes isto ovo: ON/ONA ima pravo na svoje misljenje

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...