Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

 

21 hours ago, BattleBender said:

Nazalost, ubedljivo najveci poraz u njegovoj karijeri. I nazalost, vrlo verovatno neispravljiv. 😞

 

nije mu bilo sudjeno, tako je kako je. uvek mu se na oi desi neko sranje, uvek je tu neki faktor nesrece na oi. smec, delpo u pvom kolu, marej u londonu, sad ova vrucina.

nekako je u od rg sve bilo previse savrseno i idealno, pad je prirodno morao doci.

a sto bi veliki mislilac rekao i pad je let.

 

samo ga treba voleti jos jace i jos vise!

reset pa napad na us i besmrtnost!

 

ajmo nole! :heart:

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Zamor materijala i psihcki i fizicki. Kroz tri godine pred Olimpijadu u Parizu da preskoci W te godine, ionako ce vec biti ubedljivi goat sa nekih 25+ GSova, i da se koncentrise samo na OI

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

Da mi je da sam u Novakovoj kozi bar jedan dan. Pa da oteram u picku materinu sve dusebriznike, sve kenjatore, sve one koje sablaznjava kako se on to dere i psuje... Da oteram sve kenjatore kojima on nije dovoljno veliki Srbin jer je omiljen u ex yu drzavama i slika se sa svima, sve idiote koji su ga kritikovali jer previse srbuje noseci kacket sa bojama srpske zastave, pokazuje tri prsta, jer se nije izvinjavao, ucestvovao po mitinzima podrske Srbima na Kosovu...

Da javno prezrem sve koji pominju porez, padaju u trans na duple servis greske, analiziraju umernicki Milka Babovic dojam, sve one koji su godinama srali o foliranju sa zuljevima, sočivima, laktom, mišicima i svim ostalim povredama... Sve one koji su nalazili razloge opravdanja za sva sranja koja su radili ostali teniseri, a Novaku skidali glavu za svaku sitnicu... 

Da budem u Novakovoj kozi pa da oteram u kurac i one novinare koji ce ga tek čerečiti posle ovoga, cinicno ga bockati...

Jedne OI su ga ozbiljno uzdrmale prosli put, dovoljno je pametan da to ne dozvoli sad. 

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ispade da nije trebalo da uopste dolazi u Tokio ali jbg. Sada period regeneracije I fizicke I mentalne, pa onda za mesec dana, napasti ono najbitnije ove godine.

Edited by Elias
Link to comment
Share on other sites

Gledajte na ovu propast na OI sa vedrije strane.

 

Da je nije bilo, šta bi Novakovi hejteri koristili kao argument kada za godinu ili dve završi sa obaranjem svih rekorda.

 

Nemojmo im oduzimati argumente, budimo ljudi :lol_2:

Edited by NMX
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, ciao said:

Zamor materijala i psihcki i fizicki. Kroz tri godine pred Olimpijadu u Parizu da preskoci W te godine, ionako ce vec biti ubedljivi goat sa nekih 25+ GSova, i da se koncentrise samo na OI

Ma kakvo preskakanje Vimbldona, lol

 

Pogotovo ako bude bio u poziciji da stigne Federera po broju osvojenih Vimbldona. Trenutno Federer ima 8, a Novak 6.

 

OI su nepredvidive, na dva seta, svako te može izbaciti, a čini mi se i da na šljaci i nije tako jaka konkurencija kao prošlih godina, jer malo igrača zna da igra na šljaci, pa tako možes videti i da Federer lagano sa 38 godina stiže do SF i da solidan otpor Nadalu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Drakaris said:

Ma kakvo preskakanje Vimbldona, lol

 

Pogotovo ako bude bio u poziciji da stigne Federera po broju osvojenih Vimbldona. Trenutno Federer ima 8, a Novak 6.

 

OI su nepredvidive, na dva seta, svako te može izbaciti, a čini mi se i da na šljaci i nije tako jaka konkurencija kao prošlih godina, jer malo igrača zna da igra na šljaci, pa tako možes videti i da Federer lagano sa 38 godina stiže do SF i da solidan otpor Nadalu.

 

dobra dobra :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Ovo verovatno znači da Novak neće igrati Sinsinati. Koliko OI zeznu sve, neće imati adekvatnu pripremu za USO. 4 nedelje pauze bez meča je mnogo.

 

Uopšte nisam bio za to da igra OI, samo zbog rasporeda. Mogao je da odmara čovek 5 nedelja, da se psihički resetuje, zatim Sinsinati, pa nedelja odmora i onda USO.

Link to comment
Share on other sites

Samo da je sve ok sa pomenutom povredom.. Teši me sto je pomenuo više povreda, pa su vrv sve blaže.

Bilo je i težih poraza od ova 2-3 u 24h i ne sumnjam da će se bez problema vratiti psihički. Štaviše, ovo moze da mu probudi još malo inata da dâ sve od sebe za USO. On odavno nije neko ko sumnja u svoje mogućnosti, kao što i zna da (niko) nije najbolji na svetu 365 dana u godini.

Manje više je jasno da je potpuno okrenut slemovima i BO5 mečevima. Nekako mislim da bi pobedio Zvereva da se igralo u 5.

Jbg, znamo da mu ne odgovara vrućina, a videli smo da su se mnogi raspali i ranije.

Da li će mu OI više oduzeti nego što si donele - mislim da ne. Dovoljno je pametan da zna da uzme ono pozitivno (što je bio prva zvezda tamo) a potisne negativno (poraze)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

Out of the night that covers me,

      Black as the pit from pole to pole,

I thank whatever gods may be

      For my unconquerable soul.

 

In the fell clutch of circumstance

      I have not winced nor cried aloud.

Under the bludgeonings of chance

      My head is bloody, but unbowed.

 

Beyond this place of wrath and tears

      Looms but the Horror of the shade,

And yet the menace of the years

      Finds and shall find me unafraid.

 

It matters not how strait the gate,

      How charged with punishments the scroll,

I am the master of my fate,

      I am the captain of my soul.

 

Spoiler

sori moskitose - morao sam ovo da postavim ovde - pravo je mesto i trenutak....

 

Edited by Andrej
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...