Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

30 minutes ago, ciao said:

Na koje organizovano veselje mislis? na familiju koja se skupila u svom restoranu ili na navijace koji stoje ispred restorana i cekaju da oni dodju i udju?

Naravno bice objavljene slike koje mogu da se protumace svakako i od pljuvanja nece moci da se citaju novine. Nek mu pljunu pod prozor i eto

U jednu ruku si u pravu, u drugu ti se poserem :classic_biggrin: U principu se slažem ali Novak nije morao da bude deo tog cirkusa - moglo je to privatno ili bar drugačije ako se narod spontano okupio. 

 

Novak opet daje municije onom jadniku Kirijosu, kojem je, umesto njegovog teniskog umeća, jedini način da dospe u centar pažnje pljuvanje Novaka.

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

Moglo je da bude i gore - mogao je da zapeva :wink2:

Sta bi bilo da smo osvojili svetski kup u fuci ili basketu ... A i bolje ovo nego ono spomenik nemanji - i tako - nije katastrofa

Sto se pljuvanja tice uvek ce ga biti , za Kiriosa stvarno mislim da nikog ne treba da bude briga koliko god bilo neprijatno pogotovo ljudima u Australiji.

Nek bar Novak malo napuni baterije posle onog silnog hejtovanja kog ce i ponovo biti bez obzira na sve

 

Ali ovo nije bila ni zurka ni narodno veselje - video od 50 minuta, prvih 20 i nesto - narod ceka mirno da se novak pojavi, onda se on pojavi, vatromet, on komunicira sa terase sa navijacima sve zajedno ni 20 minuta, pomislila sam ko zna sta je

 

Edit : @Darko molim te budi pristojan kad mi se obracas, smajli na kraju ne brise neke reci koje ne bi smeo da koristis

Edited by ciao
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@ciao Novak je najavio i zvao ljude na proslavu u skladu sa epidemiološkim merama. Kriv je za okupljanje, nema potrebe da ga braniš.

Ja kapiram da mu mnogo znači (svima nam je drago), ali majku mu - imao si Adria tur i i dalje si glup.

Kažem, bilo bi sjajno da sam ovo propustio...

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, CheshireCat said:

@ciao Novak je najavio i zvao ljude na proslavu u skladu sa epidemiološkim merama. Kriv je za okupljanje, nema potrebe da ga braniš.

Ja kapiram da mu mnogo znači (svima nam je drago), ali majku mu - imao si Adria tur i i dalje si glup.

Kažem, bilo bi sjajno da sam ovo propustio...

 

Svi prisutni su bili em vakcinisani em imali testove na antitela preko 1000 tkd je sve OK, ispoštovane sve epidemiološke mere, nemoj da si antinovakser.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, CheshireCat said:

@ciao Novak je najavio i zvao ljude na proslavu u skladu sa epidemiološkim merama. Kriv je za okupljanje, nema potrebe da ga braniš.

Ja kapiram da mu mnogo znači (svima nam je drago), ali majku mu - imao si Adria tur i i dalje si glup.

Kažem, bilo bi sjajno da sam ovo propustio...

je si li kritikivao_-la) ovako i onaj skup za djoleta gde je bilo 25.000 ljudi?

Edited by Mile1
  • Like 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

@Darth Stevabajata ti ova fora..

Drugde..snimak Novakovog gostovanja na RTS. Snimak je los,a jedino je gori voditelj koji ga je intervjuisao. Tipicni,neznalicki RTS. U moru recenica koje je juce ponavljao celi dan,izdvojio bih izjavu da su mu ove godine Olimpijske igre prioritet i da za Sebian Open imaju "neka potvrdjena,jaka imena iz svetskog vrha",ali ne sme da otkriva koja su to. Nada se da ce biti dozvoljen bar deo kapaciteta na tribinama.
 


Edit:pa...sve sam maltene editovao :furious:

Edited by Crni Bombarder
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne treba preterivati - pljuvace ga i zbog ovoga i to jeste bzvz ali sto se same epidemije tice - to je bilo znaci 200-300 ljudi na otvorenom prostoru i koliko se vidi takoreci svi sa maskama i mirno stoje tamo uglavnom.  Poredjenja radi - ne znam kako je u Bg , ali naprimer u Fra na Univerzitetima su stalno predavanja u amfiteatru sa 200-300 ljudi u zatvorenom prostoru, malo su proredjena - svako drugo predavanje ide na distancu ali svejedno sede studenti po par sati dnevno u zatvorenom prostoru - i neverovatno ali prezivljavaju i studenti i profani

 

A dezurni pljuvaci da ih ne imenujem ce nastaviti posao o tome ne brinem, razumem da ih neke stvari bole ali ... c'est la vie :kece:

Edited by ciao
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Crni Bombarder said:

@Darth Stevabajata ti ova fora..

 

To pre svega nije nikakva fora nego ironican komentar na ocekivanja da svaki Novakov rival valjda organizuje konferenciju za stampu ili sta vec

 

p.s. A sto se svezih fora tice... bice, trazim neki snimak/quote Milojka Pantica koje prigodan za ovu situaciju... stay tuned

Link to comment
Share on other sites

Mislim da Novak sada ima problem da se izrazi na srpskom, jer regularno koristi neki drugi jezik na dnevnoj bazi, pa mu je mozak "podesen" da sklapa recenice po engleskom (itd.) sablonu. I da ovu svoju "zivotnu filozofiju" upija na engleskom, pa sad to sve treba u trenutku prevesti na srpski, sto cesto ispadne rogobatno (da ne kazem: kao prevedeno google-om :classic_biggrin: ) .

Link to comment
Share on other sites

Svaka mu cast! Nego u moru ovih klipova i slika fali mi , meni mozda omiljena njegova, ona gde nakon osvajanja RG-a sedi sam sa peharom na ivici tribine, totalno iskljucen od ostalih. Toliko simbolike mogu da ucitam u njoj 😍 Slikana je iz pticje perspektive.

Edited by Barker
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...