Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

27 minutes ago, stray_cat said:

 

 

Veliku stvar je te godine Tsonga uradio za Novaka. U 1/4 je eliminisao Federera nakon 0-2 u setovima. Nisam siguran da je u tom momentu Novak bio u stanju da dobije Feda na W u tom projektovanom 1/2, pogotovo nedugo nakon onog prstića na RG te godine. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbt, gledam Novaka sada u Oko magazinu na RTSu....jbt, nisam primećivao, koliko su njegove oči u problemu, tj. ovo jedno, bukvalno duplo manje u odnosu na drugo :classic_unsure:

 

Spoiler

image.png

 

image.png

 

image.png

 

 

 

Edited by NMX
Link to comment
Share on other sites

 

0:00 Doha Final 2016 vs Nadal

2:28 Rome Quarter-Final 2019 vs Del Potro

5:48 ATP Cup Semi-Final 2020 vs Medvedev

8:02 Montreal Final 2007 vs Federer

11:04 Shanghai Final 2012 vs Murray

13:00 Rome Semi-Final 2011 vs Murray

19:02 Monte-Carlo Final 2013 vs Nadal

22:01 Madrid Final 2011 vs Nadal

27:55 Miami Quarter-Final 2007 vs Nadal

34:22 ATP Finals Final 2012 vs Federer

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, NMX said:

Jbt, gledam Novaka sada u Oko magazinu na RTSu....jbt, nisam primećivao, koliko su njegove oči u problemu, tj. ovo jedno, bukvalno duplo manje u odnosu na drugo :classic_unsure:

 

  Reveal hidden contents

image.png

 

image.png

 

image.png

 

 

 

Da li je oko ili je kapak koji pada? izgleda mi da je kapak i ako je to, to se operise bez problema u principu

Link to comment
Share on other sites

Ovih 10 pobeda..kad ih gledam,tek onda shvatam koliko je tu vremena proslo..koliko smo se svi promenili (lepsi izraz od ostarili)..koliko promena se desilo (Vuk Jeremic je jos bio na celu MIP)..neverovatno putovanje sa Novakom..da ne ispadnem patetican,ali za mene je bila privilegija pratiti karijeru najveceg srpskog sportiste ikada..zaista jeste..

Ne ulazim u kriterijume (mada ih razumem),ali deseto mesto..evo ni danas ne znam..kako je tada onako urnisao Nadala u Dohi..ono mu je individualno verovatno najbolja partija..primer meca 'bez greske'

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

svaka cast novaku za sve uradjeno do danas :23:

meni za sve ove godine pracenja njegovih meceva najupecatljiviji trenutak je onaj poraz od nadala u madridu i njegove suze. posle toga kad je krenuo da hara , pobede su se podrazumevale i ne znam koja mi je bas onako naj, najdraza .dali finale uso sa fedom ili finale wimb.

Edited by vanjabarsa
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Crni Bombarder said:

Ovih 10 pobeda..kad ih gledam,tek onda shvatam koliko je tu vremena proslo..koliko smo se svi promenili (lepsi izraz od ostarili)..koliko promena se desilo (Vuk Jeremic je jos bio na celu MIP)..neverovatno putovanje sa Novakom..da ne ispadnem patetican,ali za mene je bila privilegija pratiti karijeru najveceg srpskog sportiste ikada..zaista jeste..

Ne ulazim u kriterijume (mada ih razumem),ali deseto mesto..evo ni danas ne znam..kako je tada onako urnisao Nadala u Dohi..ono mu je individualno verovatno najbolja partija..primer meca 'bez greske'

 

Htedoh baš da napišem za taj meč u Dohi, ali si mi uzeo reč sa tastature....perfektan meč, zaista. Po meni fali i finale AO2019, maltene savršenstvo. I polufinale AO 2016

Link to comment
Share on other sites

Veliki Ljuba Tadic je svojevremeno rekao sta znaci navijati, u njegovom slucaju je bilo za Zvezdu. Ima tu mnogo patnje. Tako je i navijanje za Novaka cesto bilo nerviranje, tugovanje... Intenzitet patnje zbog poraza je cesto bio mnogo veci od radosti zbog pobede. Pobede, titule...drze me par dana i to je to. Posle poraza tuga, smena besa, depresije... I tako danima, nedeljama. One suze posle poraza u polufinalu OI su ubile, Melcer unistio, pecanje, plac u Riu... Poraz od Stana... Bukvalno bolest... U rangu poraza od Argentine na mundijalu, kosarkasa od Sovjeta u Madridu...

Sa druge strane toliko radosti, euforije...

Uzivajmo dok traje.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Crni Bombarder said:

......

..kako je tada onako urnisao Nadala u Dohi..ono mu je individualno verovatno najbolja partija..primer meca 'bez greske'

 

Gledao sam taj mec na americkoj TV. Stvarno je mlatio Nadala k'o vola u kupusu.

 

I u jednom trenutku americki komentator kaze: "Da su ovo bokseri a ne teniseri, sudija bi vec davno prekinuo mec..."

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, ciao said:

To nesto opet kroz prozor? Mozda oni slave u krugu familije a ljudi se okupili ispred? Obradujte me pliz

 

 

Čitam vesti ovog (Australijskog) jutra i baš se pitam šta @wwww misli o ovom organizovanom veselju u Noletovu čast dok korona ponovo bukti :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Darko said:

Čitam vesti ovog (Australijskog) jutra i baš se pitam šta @wwww misli o ovom organizovanom veselju u Noletovu čast dok korona ponovo bukti :classic_biggrin:

Na koje organizovano veselje mislis? na familiju koja se skupila u svom restoranu ili na navijace koji stoje ispred restorana i cekaju da oni dodju i udju?

Naravno bice objavljene slike koje mogu da se protumace svakako i od pljuvanja nece moci da se citaju novine. Nek mu pljunu pod prozor i eto

Edited by ciao
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...