Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

9 hours ago, Boxy said:

I sta sad, to sto mu se nisu javili ili sto se nisu oglasili, to znaci da su za rat? :classic_rolleyes:

Nije mi jasna logika, ovo su ozbiljne i komplikovane stvari, kakve veze imaju Federer i Nadal, kakav uticaj imaju?

 

 

Upravo tako, oni su za rat. Trebali su mu dati podrsku u borbi protiv Rusije.

5 hours ago, Boxy said:

Bitno je da ce Novax moci da igra MC i RG, a to kako ce svet da izgleda , to nije bitno :classic_sleep:

Kakve to ima veze. Ionako Covid vise ne postoji. Ne vidis da nema vest vise o tome. 

Edited by Tomiprunet
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Tomiprunet said:

Upravo tako, oni su za rat. Trebali su mu dati podrsku u borbi protiv Rusije.

Kakve to ima veze. Ionako Covid vise ne postoji. Ne vidis da nema vest vise o tome. 

 

Putin onda treba da dobije nagradu, izlecio je svet :classic_unsure:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

https://sportklub.rs/tenis/atp/novak-je-mogao-da-vara-ali-je-ostao-veran-sebi/

 

„Daću vam jedan primer. On je jedini teniser iz vrha koji je odbio da njegov lik bude u video igricama jer smatra da to nije dobro za decu. Zato ne uzima novac. On je zaista poseban“.

 

3 minutes ago, vanjabarsa said:

zivo me zanima sa kim ce raditi , kad se odmori .

verovatno nekog mladog tenisera koji dolazi, mozda cak i iz Slovacke.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, wwww said:

ovo je tip koji je kao vec nekoliko godina zaduzen za Novakov PR (pored Jelene, koja je sefica). Nebojsa Mandrapa

 

 

jeca melje zlatnu maku od letos sto smo osusili, sacu ja ti objasnim, lako je, pazi ovako, ovde ukucas sta oces, pazis samo da ne bude vise od 280 znakova i kliknes ovo ovde tweet

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, wwww said:

 

 

„Daću vam jedan primer. On je jedini teniser iz vrha koji je odbio da njegov lik bude u video igricama jer smatra da to nije dobro za decu. Zato ne uzima novac. On je zaista poseban“

A ni za odrasle 👍

Cisto gubljenje vremena. 

 

Sto se Vajde tice mislim da ce izabrati nekog mladog slovaka ili ceha. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, wwww said:

https://sportklub.rs/tenis/atp/novak-je-mogao-da-vara-ali-je-ostao-veran-sebi/

 

„Daću vam jedan primer. On je jedini teniser iz vrha koji je odbio da njegov lik bude u video igricama jer smatra da to nije dobro za decu. Zato ne uzima novac. On je zaista poseban“.

 

verovatno nekog mladog tenisera koji dolazi, mozda cak i iz Slovacke.

 

Cekaj, sta?

 

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Boxy said:

Bitno je da ce Novax moci da igra MC i RG, a to kako ce svet da izgleda , to nije bitno :classic_sleep:

Pa ovo je genijalno-za svaki post napišeš Radi (se) to i to a kako će svet da izgleda to nije bitno... :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Helena said:

Pa ovo je genijalno-za svaki post napišeš Radi (se) to i to a kako će svet da izgleda to nije bitno... :lol_2:

 

Moras malo da povezujes stvari, mozda bi ti onda ovaj post bio jasniji :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, wwww said:

https://sportklub.rs/tenis/atp/novak-je-mogao-da-vara-ali-je-ostao-veran-sebi/

 

„Daću vam jedan primer. On je jedini teniser iz vrha koji je odbio da njegov lik bude u video igricama jer smatra da to nije dobro za decu. Zato ne uzima novac. On je zaista poseban“.

 

verovatno nekog mladog tenisera koji dolazi, mozda cak i iz Slovacke.

 

Ja tek sad vidim da je ovo izjavio Muratoglu, mnogo ga hvali u poslednje vreme, izgleda da je on ove vesti oko Vajde znao dosta ranije pa je krenuo u kampanju :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Helena said:

Pa ovo je genijalno-za svaki post napišeš Radi (se) to i to a kako će svet da izgleda to nije bitno... :lol_2:

Da i meni je jako genijalno, nesto slicno kao kad stavis prst u usta da uradis onu stvar. 😅

Kao da ce Novak jedini igrati a ostali ce twiterovati o ukrajini i rusiji.

 

Ili moze ovako, Novak kriv za sirenje virusa, Novak kriv sto je izbio rat u Ukrajini.

Edited by Tomiprunet
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Helena said:

Pa ovo je genijalno-za svaki post napišeš Radi (se) to i to a kako će svet da izgleda to nije bitno... :lol_2:

 

2 minutes ago, Tomiprunet said:

Da i meni je jako genijalno, nesto slicno kao kad stavis prst u usta da uradis onu stvar. 😅

Kao da ce Novak jedini igrati a ostali ce twiterovati o ukrajini i rusiji.

 

Posto vam ne ide da povezete 2 teme, da vam pomognem :default_coffee:

  

20 hours ago, Milica said:

 

I ovo je po tebi ok? 

Bitno je i da ce Fed u nedelju prebacivati lopticu preko mreze sa Mirkom i da je pocela prodaja karata za Lejver kup koji je zakazan za septembar, a ne znamo kako ce svet sutra izgledati :ajme:

Samo da rata ne bude... Rece Fed i pusti karte u prodaju

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...