Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

On 12/1/2019 at 1:20 AM, delgado said:

@Miki28 Sad vec bezimo 2 pobede sledecem najboljeplasiranom na zapadu. Jako je vazno da sutra dobijemo Dallas i da LBJ pokaze Doncicu ko je gazda lige.

 

  

:classic_huh:

pored puta. cestitam na dejtu i zenski, videh na fejbucima. valjda ce sad i ta desnica da odmori, masala

  • Ha-ha 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Izjavljivao je Jang da ce biti bolji od Luke, za sad mu ne ide po planu. 

 

Ne znam, mene je malo smorilo koliko se pise o Doncicu. Ne znam da li se ovoliko pisalo o ijednom igracu... 

 

Ok, njegove partije su bogovske za regularni deo sezone, cekamo PO. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drakaris said:

To sve radi u Regularnoj sezoni. Harden takodje postavlja istorijskih 39-8-6, pa se ni priblizno ne govori o njemu kao o Doncicu. 

Pa zato sto ne radi sve to sa 20 godina, vec je u prajmu vec nekoliko sezona.

 

Evo nadji mi nekog ko je radio ovo sto Doncic radi u tim godinama pa cu da se slozim da hajp nije opravdan.

 

Jos pazi, u regularnoj sezoni, kao da igraju ispred zgrade. 

 

Sto ne postavlja Dzanan Musa 25+10, ipak je samo regularna sezona u pitanju.

Edited by Malkolm Brogdon
  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Glupo je uopste i porediti Younga ili bilo koga drugog sa njim trenutno.

 

Iskreno za mene je Young premasio i najoptimisticnija ocekivanja za sada pa opet sve to deluje smesno u odnosu na Doncica sto nije nista lose, ovaj je jednostavno klasa za sebe.

 

Stvarno liga od Lebrona nije imala takav impact od prvog dana, mozda na kraju Doncic ne dostigne ni Hardena a kamoli LeSteroida ali opet...

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, LordOfTerror said:

Glupo je uopste i porediti Younga ili bilo koga drugog sa njim trenutno.

 

Iskreno za mene je Young premasio i najoptimisticnija ocekivanja za sada pa opet sve to deluje smesno u odnosu na Doncica sto nije nista lose, ovaj je jednostavno klasa za sebe.

 

Stvarno liga od Lebrona nije imala takav impact od prvog dana, mozda na kraju Doncic ne dostigne ni Hardena a kamoli LeSteroida ali opet...

 

Brojevi, a i opći dojam, kažu da već sad ima impact na nivou najboljih Hardenovih i Stephovih sezona. LBJ je druga kategorija zbog odbrane koju po mom mišljenju ovi advanced statsi ne pokazuju dovoljno dobro. 

Link to comment
Share on other sites

Za Lebrona,Stefa,Kawhia i ostale prvo treba da osvoji prsten da bi usao u bilo kakvu diskusiju...

 

Sa druge strane ma koliko ne volim Hardena i njegov stil kosarke sve sam vise fasciniran sto lik ne staje iz regularnu sezonu u regularnu sezonu i samo dize lestvicu.

 

Svako ko misli da je lako ispaliti 30 suteva svako drugo vece i preziveti sve te batine i kontakte je budala. Ako do kraja karijere i ne osvoji prsten treba da ima svoje mesto u istoriji kao jedan od najzilavijih likova ikada. Ne pamtim kada je poslednju utakmicu propustio i zbog cega...

 

Tako da je dug put pred Doncicem ali je hype svakako opravdan pogotovu ako se uzmu USA standardni, gde svaki dan mora da se pojavi GOAT (bilo cega).

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LordOfTerror said:

Glupo je uopste i porediti Younga ili bilo koga drugog sa njim trenutno.

 

Iskreno za mene je Young premasio i najoptimisticnija ocekivanja za sada pa opet sve to deluje smesno u odnosu na Doncica sto nije nista lose, ovaj je jednostavno klasa za sebe.

 

Stvarno liga od Lebrona nije imala takav impact od prvog dana, mozda na kraju Doncic ne dostigne ni Hardena a kamoli LeSteroida ali opet...

 

 

young igra odbranu koja se može meriti isključivo sa jednim čović juniorom u el i aba 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

18 minutes ago, LordOfTerror said:

Sa druge strane ma koliko ne volim Hardena i njegov stil kosarke sve sam vise fasciniran sto lik ne staje iz regularnu sezonu u regularnu sezonu i samo dize lestvicu.

Harden sad da prestane da se bavi kosarkom, on ima visoko mesto u NBA istoriji. Fali taj prsten, ali kad malo sumiramo, sem sezone 2017/18, on nikad nije imao sekundarnog lidera koji je vredan za osvajanje, niko sam ne osvaja titulu. Cak i tu jedinu sezonu kada je imao prajm Pola je mogao osvojiti, ali nazalost po njega se Kris skrsio i nisu imali vise snage za prejak GS koji je kasnije pometlao Klivlend.

Sad da vidimo Vestbruka, moze li on pomoci. Njemu pomaze i to sto vise nema GS na putu. Za mene nikad iscekivaniji PO. 

Posebna bomba bi bila kad bi Igudala presao u Hjuston. 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, uini said:

 

young igra odbranu koja se može meriti isključivo sa jednim čović juniorom u el i aba 

 

#1 Trae igra odbranu koja se apsolutno moze porediti sa Bealom, Grahamom, Thomasom, Forbesom, Millsom, Russellom... Podrum lige, de facto, od nekih navedenih je cak i nesto manje los.

 

#2 (offtopic) Covic nije dobar defanzivac ni na jednom nivou takmicenja, medjutim nije istorijski odron uprkos vladajucem narativu. Narocito u ABA nije tesko naci igrace koji prave vecu stetu na toj strani parketa. Faza igre u kojoj jeste istorijski odron je napad, pre svega u EL, gde ste (pored ostalih faktora) zahvaljujuci u dobroj meri i njemu, dead last sto se tice timskog napada.

Link to comment
Share on other sites

Karmelo igrac nedelje na Zapadu hahahahaha sok; Janis na istoku.
Inace Japanac je fin potencijal, jebani Wizardsi ga uzeli bez workouta i izgleda uboli premiju, od svih Rukija (- Heatovi jbg homer) on mi se trenutno najvise svidja.
Edit: da sam pre 5 godina stavio na avatar mozda bi imao i neki prsten do sada, duguje mi uini....

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...