Jump to content

Kafana pod obručima

Recommended Posts

Prva spanska ekipa koju sam bas zgotivio i smorio se sto im je malo falilo da budu sampioni. Njih dvojica su mi isto bili glavna asocijacija, ali igrao je Valerij Karpin, de Pedro i Aranzabal pored mog lika sa avatara, branio je Sander Vesterveld. Bio neki norveski stoper, strane igrace sam bolje pamtio od spanskih. Kakva masinerija su bili ta dvojica, medju najboljim strelcima u ligi a obojica preko 20 golova u prvenstvu.

Da sam znao da ce Kalcopoli da se desi, gledao bih jos vise Primeru kao klinac dok me ne bi ''razocarala''. Valensija i Deportivo bili bas jaki, borili se za titule i osvajali ih. Distancirao sam se u medjuvremenu od liga koje sam 2000ih pratio.

[mention=493]Luchifer89[/mention]

Secam se da sam neke 2012 cuo za njih i posle kada sam uzeo jedne godinu dana kasnije, skontao sam da su bas poskupele u odnosu na tu 2012 i da su i drugi isto to primetili. Neke modele sam tada zapamtio po cenama koje sam procitao.

Moj post se generalno odnosio na srpsko trziste.
Ja znam da mi je neke 2008e bilo puno da dam 150e za hd 25
20 minutes ago, Ta'veren said:

Prva spanska ekipa koju sam bas zgotivio i smorio se sto im je malo falilo da budu sampioni. Njih dvojica su mi isto bili glavna asocijacija, ali igrao je Valerij Karpin, de Pedro i Aranzabal pored mog lika sa avatara, branio je Sander Vesterveld. Bio neki norveski stoper, strane igrace sam bolje pamtio od spanskih. Kakva masinerija su bili ta dvojica, medju najboljim strelcima u ligi a obojica preko 20 golova u prvenstvu.

kvarme

• Like 1

Finale Kupa Uefa 1998 postave.... Lacio stari dobri 4 4 2 sa sampionskim timom u nastajanju a Inter sa Taribom Vestom koji je tada imao oko 40 godina Kolonezeom i cuvenom Cileanskom haubocom Ivanom Zamoranom.... mislim nepotrebno je i reci da su u napadu imali najdominantnijeg igraca u svom prajmu ikada oridjidji Ronalda. 

spacer.png

• Like 4
11 hours ago, Luchifer89 said:

Senheiser je već jedno 15god top of the game.

1. Sennhaiser

2. I ne 15 već bar 50...

Imam HD 430 više od 40 godina, a model HD 414 (iz 1968!) i dan danas jebe kevu...

Posted (edited)
16 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Pojasni?

pa nista osim sto kako starim, mnogo ozbiljnije shvatam njegove stvari. a nije da je imao neke vesele numere.

a i nije samo on u pitanju.

Edited by gggggggg
  • Like 1

@gggggggg

Bravo, bravo, upravo to, kapiram te skroz. To ja pisem i raspravljam sa ljudima ceo zivot kada je Shakur u pitanju. Nikad nisam mogao reci da je najbolji u igranju recima i lingvistickim, semantickim akrobacijama ili stilskim figurama, ali to srce i prakticno filosofski pristup temama koje je obradjivao u pesmama su nesto sto ne moze da se vidi ni kod kog drugog. A kakvu tek tezinu imaju mnogi njegovi versovi, cak i cele pesme sada u svetlu ovih nereda u USA... Strasno je i ultra depresivno da je aktuelniji danas nego pre 20 dina - kad se setim kako je konstantno tematika kojom se bavio bila banalizovana svuda, pa i po blazenopocivsem b92 forumu, kao stalno isto prica, floskule o teskom zivotu i polozaju crnaca, koga to zanima, daj nesto novo...