Jump to content

Euroleague 2019/20, I FEEL DEVOTION


Chaos Is Me

Recommended Posts

Činjenica je da je Željko u poziciji da u Evropi traži šta hoće i radi šta hoće, sam je sebi obezbedio taj status, ali je takođe činjenica da teško podnosi poraze i kresanje budžeta. Možda je i činjenica da Efes trenutno deluje dominantno imala malog uticaja. 

Link to comment
Share on other sites

Nije ni logicno da Jasikevicijus ide u Fenerbahce.

 

Sta ce u klubu koji nece biti u krugu favorita za F4, koji ce da promeni citav tim sto nikad nije dalo neki rezultat?

 

Samo Barcelona, Real, CSKA, Maccabi ili Efes.

Link to comment
Share on other sites

Ma mislim da je otkaz Pesicu jasan znak da ce Sarunas kod njih. Ne verujem da bi se odlucili na ovaj potez da nisu sigurni u njegov potpis. Sto je i logican potez, jer zasto bi rizikovali i ispustili ga ove sezone na bar nekoliko godina kada je ocigledno da napusta Zalgiris. Pesic je u ozbiljnim godinama i vodio bi ih eventualno jos jednu sezonu. Jbg, nije imao srece sa tajmingom u vezi Jasikevicijusa i ispao je zvrtveno jagnje. Prema tome nije se otvorilo Jasikevicijusu, nego su mu oni napravili mesto. :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

Koliko vidim, Zalgiris ce ove sezone (ako se bude igralo) biti ubedljivo poslednji.

 

Tamo je Saras cedio sta se moglo cediti iz ubedljivo najsiromasnijeg sastava u EL - ove godine je mogao do 8. mesta sa Walkupom, Lekavicijusom, Riversom, Milaknisom i Ulanovasom spolja. Ne zna se sta je gore, to ili Hayes, LeDay, Landale i Jankunas pod kosem.

 

Sad kad ih preuzme onaj sa bradom i pocne da obara rekorde u broju poraza bice sou.

Link to comment
Share on other sites

Ja bi recimo hayesa maznuo bez razmisljanja ako vec ne mozeno whittingtona ni ledaya. Za njega sam bukvalno bio ubedjen da ce napraviti karijeru u evropi.

Meni su on i bronson kenig ko nacrtani za evropu.

Link to comment
Share on other sites

Uh uh, dakle uprkos najavama o nikad slabijoj EL imacemo verovatno nikad interesantniju.

CSKA ionako jak se brutalno pojacava, Barsa i Fener doveli odlicne trenere, Milano pravi jaku ekipu, Efes zadrzao jezgro iz ove sezone, Real na postojecu ekipu dovodi i Zizica...

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Marvin said:

Uh uh, dakle uprkos najavama o nikad slabijoj EL imacemo verovatno nikad interesantniju.

CSKA ionako jak se brutalno pojacava, Barsa i Fener doveli odlicne trenere, Milano pravi jaku ekipu, Efes zadrzao jezgro iz ove sezone, Real na postojecu ekipu dovodi i Zizica...

 

 

+ Zvezda... I Bajern odličnog trenera 😁 Šalu na stranu, biće zanimljiva EL, mnogi timovi još uvek nisu bili aktivni na tržištu, verujem da će biti još zanimljivih igrača po raznim timovima. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...