Jump to content

Euroleague 2019/20, I FEEL DEVOTION


Chaos Is Me

Recommended Posts

Prosle

4 hours ago, Chaos Is Me said:

Ko je ovaj?

 

Prosle sezone odigrao odlicnu sezonu za Avelino u Italiji (sezonu pre toga cini mi se da je bio u Turskoj), sitan ali "przi" za sve pare.

 

Bilo je nekih nagovestaja letos da se Cedevita-Olimpija interesuje za njega ali je zavrsio u Kini koja ocigledno vise nije takva ladovina (iako i dalje lepo placaju ali imaju vise prostora sa novim ugovorima da menjaju igrace) pa se sve cesce pominju moguci povratnici iz Kine u Evropu.

 

Armani je to ocigledno iskoristio, verovatno su imali i vise informacija posto je igrac bio "u njihovom dvoristu" do letos i zakrpili to mesto gde su trazili pojacanje. Ja sam iskreno zadovoljan posto su se po nekim novinarima iz Italije interesovali za Lorenca (one vesti od prosle nedelje), a s obzirom da je Covic stariji "u jeku prelaznog roka FM-a" ko zna sta bi mu moglo pasti napamet.

 

Edited by Borca
Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao utisak da je Laso na korak od otkaza pre prve titule kako su izgledali tu sezonu. 

 

Itudis=Zeljko=Laso

 

Itudis je po meni napravio najveći uspeh i njemu bi dao tu titulu. Proslogodisnja je bila jedna od ubedljivih ekipa. 

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...