Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

10 minutes ago, Alek The Great said:


 

 


Kako kad komsije tvrde da ce imati 400k?!

 

 

Ma ok, nema niko pojma oko plata. Moj osećaj je da on, ako bude došao, neće imati veću platu recimo od Zagorca, Jaramaza, Pejdža koliko god to bilo...kapiram da tu jedino Tomas i ovaj Mekintajer malo odskaču od ostalih ali to je samo moje nagađanje.

Edited by pendulum
Link to comment
Share on other sites

Treba biti realan i reci da je posle Czv verovatno zabo fin ugovor u Bajernu, pretpostavljam izmedju 400k i pola milke. Ipak je Sale bio u klubu tada. Verovatno su hteli da se i oslobode ugovora pa ga se resili. U Spaniji pretpostavljam ne puno manje od te cifre. Ako dodje kod nas pretpostavljam da ce to biti ugovor na 2+1god, sa postepenim rastom plate, kao npr 250-300-400k. Odrecice se plate u korist minuta. Verujem da Zagor ima slican ugovor.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, pendulum said:

 

Ma ok, nema niko pojma oko plata. Moj osećaj je da on, ako bude došao, neće imati veću platu recimo od Zagorca, Jaramaza, Pejdža koliko god to bilo...kapiram da tu jedino Tomas i ovaj Mekintajer malo odskaču od ostalih ali to je samo moje nagađanje.

Od Jaramaza i Pejdža će imati veću platu, to što Jaramaz igra ludački, ne znači i da je plaćen toliko. Danguba će imati oko 250k. Ja ne vidim potrebu da Partizan uzima Dangubića, jer je to pozicija gde guraju Zagorca, sve mi se više čini da je ovo čisto merenje patke Ostoje, bolje da se taj novac utrošio na nekog centra.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Green23 said:

Od Jaramaza i Pejdža će imati veću platu, to što Jaramaz igra ludački, ne znači i da je plaćen toliko. Danguba će imati oko 250k. Ja ne vidim potrebu da Partizan uzima Dangubića, jer je to pozicija gde guraju Zagorca, sve mi se više čini da je ovo čisto merenje patke Ostoje, bolje da se taj novac utrošio na nekog centra.

Ne treba nam Stimac!:lol_2:

  • Like 1
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, zoe Bg said:

Ovo mi je bas diskutabilno, Markus je produzio ugovor skoro, plus ima nas pasos, u najboljem slucaju da imaju isti. 

Pa nije da je bila neka otimačina oko Pejdža, njemu je prošla sezona bila lošija nego ona tamo, neko povećanje u odnosu na prošli ugovor jeste dobio, ali ništa veliko. Meni potpis nema smisla ni sa strane toga što se produžio Trifunović, gde pored Zagorca i Dangubića, neće dobiti toliku šansu, ipak on ima 20 godina, nije više klinac.

Link to comment
Share on other sites



Pa nije da je bila neka otimačina oko Pejdža, njemu je prošla sezona bila lošija nego ona tamo, neko povećanje u odnosu na prošli ugovor jeste dobio, ali ništa veliko.


Losija? Ne bih rekao. Sem minutaze brojke su mu bolje. Naravno, uzevsi u obzir brojke koje su bitne za njegovu poziciju.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Alek The Great said:


 

 


Losija? Ne bih rekao. Sem minutaze brojke su mu bolje. Naravno, uzevsi u obzir brojke koje su bitne za njegovu poziciju.

 

Ne, bukvalno su mu sve brojke lošije, osim procenta za 3. Najveća razlika je u asistencijama, prošle sezone na 15 utakmica u EC 56 asistencija, ove sezone na 16 utakmica 25 asistencija, u ABA ligi 4.1 asistencija po meču, u odnosu na 2.1, u apsolutnim brojkama na 25 utakmica pre dve sezone 102 asistencije, prošle sezone na 21 utakmici 42 asistencije. Jasno da je prošle sezone više korišćen kao spot up šuter, ali opet manja minutaža, manje poena, samo procenat za 3 nešto veći.

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

Ne, bukvalno su mu sve brojke lošije, osim procenta za 3. Najveća razlika je u asistencijama, prošle sezone na 15 utakmica u EC 56 asistencija, ove sezone na 16 utakmica 25 asistencija, u ABA ligi 4.1 asistencija po meču, u odnosu na 2.1, u apsolutnim brojkama na 25 utakmica pre dve sezone 102 asistencije, prošle sezone na 21 utakmici 42 asistencije.
Lepo sam napisao - brojke koje su bitne za njegovu poziciju. To je naravno pozicija dvojke. Prve sezone je igrao pleja i imao vecu minutazu i samim tim vise asistencija. Ali je impakt na ekipu bio jako slabiji nego ove. Opet, nije sve u brojkama. Pojedine odbrane ove sezone su me bas iznenadile.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Alek The Great said:
13 minutes ago, Green23 said:
Ne, bukvalno su mu sve brojke lošije, osim procenta za 3. Najveća razlika je u asistencijama, prošle sezone na 15 utakmica u EC 56 asistencija, ove sezone na 16 utakmica 25 asistencija, u ABA ligi 4.1 asistencija po meču, u odnosu na 2.1, u apsolutnim brojkama na 25 utakmica pre dve sezone 102 asistencije, prošle sezone na 21 utakmici 42 asistencije.

Lepo sam napisao - brojke koje su bitne za njegovu poziciju. To je naravno pozicija dvojke. Prve sezone je igrao pleja i imao vecu minutazu i samim tim vise asistencija. Ali je impakt na ekipu bio jako slabiji nego ove. Opet, nije sve u brojkama. Pojedine odbrane ove sezone su me bas iznenadile.

 

7 minutes ago, Alex_Serbia said:

Svako ko ima dva oka i 3 odgledane kosarkaske utakmice iza sebe je mogao da vidi da je Markus imao neuporedivo bolju sezonu sada, nego onu pre toga.

To je sve lepše izgledalo na oko zbog samog sistema koji je Trinkjeri postavio, i gde je forsirao Pejdža kao spot ap šutera, na oko je izgledao lošije u prvoj sezoni zato što nije igrao na svojoj poziciji, ali to je i dalje onaj isti Pejdž u odbrani, gde teško može da sačuva neku malo jaču dvojku. Ne kažem ja da je on loš, već je priča pokrenuta oko ugovora i koju cifru je Pejdž dobio, nije on sad dobio ne znam kakav ugovor, nije bila neka otimačina oko njega, jer jači timovi ne bi platili takvog igrača, a verujem da je i njemu lepše ovde, gde je već dve godine.

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

Nista novo necu napisati ovime, ali cu ipak napisati. Vas najveci problem ce biti sada trener, ekipu cete imati bombonica, skockanu, mozda i jacu od proslogodisnje, ali TRENER. Videlo se sta znaci trener kada je kod nas zaseo onaj Gavrilovic. Za coveka inace kazu da je izuzetan kosarkaski znalac. Ali videlo se da covek nema osecaj za igru, ne zna kada da tajm autom promeni tok utakmice, ne zna kada da podvikne, ne zna da uspostavi autoritet i postovanje.

 

Postoji ozbiljna sansa da vam se isto desi sa Scepanovicem. A covek ni kriv ni duzan.

Link to comment
Share on other sites

Ono sto sam ja video je da Pejdz igra iznenadjujuce odlicnu odbranu, za razliku od sezone pre toga. A ono sto sam cuo (glede dela o otimacini) je da je Zvezda pokusala sad da ga privoli, ali nije uspela.

 

Alu kosarka je subjektivna koliko i objektivna. Svako primeti po nesto.

Link to comment
Share on other sites

Kako nije imao ponude kad se suskalo da su komsije htele da ga potpisu. Pa je bilo ono "neko je Volden, a neko Pejdz". Mozemo sad da lupamo cifre, ali on prve sezone sigurno nije imao manje od 150k. Kako se obicno prave ugovori u drugoj je imao vise, ajd neka bude 200k. Sada je produzio ugovor, vrv sa slicnim rastom i bonusima. Treba biti realan.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Alex_Serbia said:

Ono sto sam ja video je da Pejdz igra iznenadjujuce odlicnu odbranu, za razliku od sezone pre toga. A ono sto sam cuo (glede dela o otimacini) je da je Zvezda pokusala sad da ga privoli, ali nije uspela.

 

Alu kosarka je subjektivna koliko i objektivna. Svako primeti po nesto.

Kakva glupost, čovek još u maju produžio ugovor sa Partizanom.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...