Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Kad zavrsi ova sezona moci ce komotno da se gleda odvojeno kao nekih 4-5 zajedno

- sa Tomicem

- Gavrilom

- Sakotom

- prije i poslije Ficka

- Braun i Faje/Kuridza i Panter

- sada i Lukas

 

Kako biti emotivno vezan za sve. Jako 😄

Edited by laki pepe
  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kankkunen said:

Može sva takmičenja da igra.

Dobice i srpski pasos jer ima "brother from another mother" estradnog umetnika  ( sorry Bojana CZV 😀 morao sam).

 

Nije se mogao ranije dovesti dok nismo nasli  klub koji ce prethodnom playu da preuzme platu, jebiga nema se . Salary cap problems.

Edited by Šarac
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Tunji Awojobi said:

 

Da, ali kao drugim plejom. 🙂 

trecim. posto genetske predispozicije za bekup pleja (drugog pleja) ima samo jedan rekreativac koji nije stranac, nema visinu ni za jednu drugu poziciju pa ga guraju na pleja, ima mamu vesnu i tatu legendu, pekao je zanat u zelezniku (kao i kapiten reprezentacije, odatle i poveznica da najbolji plejevi dolaze iz zeleznika), dostupan je, samo trenira i tu je da pomogne i u nasem je plateznom rangu.

Link to comment
Share on other sites

Covek je toliko ispogadjao, da cak i ako je masio, ne treba mu zameriti.

 

Mozda je zapelo kod Mozlija kao kod Odza kod nas, ali suludo je misliti da kkP nije pokusao i njemu da obezbedi pasos, prvenstveno sto ce sigurno ici na to da ga zadrze u klubu.

 

Nemojmo biti toliko naivni.

 

Sad kad je vec i FC sklonjen iz ekipe, ne vidim razlog da se ne stane uz klub.

 

Mislim da je podrska sada najbitnija.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Laki Six said:

@Šarac

Ja nigde ne nadjoh vest da je i Mozli dobio pasos, kao sto si rekao... Sta se na kraju desilo? Samo je Panter dobio pasos?

Sacekaj KLS pa ces videti da li je dobio ili ne, kada se Gordic oporavi.

Edited by Šarac
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Neverovatno mi je da je Neša pojeo sujetu i doveo bekap pleja pa će Panter onda vrv igrati samo trpača, što je efikasnije nego i da glumi organizatora. Kako li je samo objasnio Vesni i malom da mora da se vrati u FMP i da dolazi neko bolji na njegovo mesto. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...