Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

STRAIGHT GANFERIZAM FUCK PICKIZAM

Nisam ni mogao da slutim razmere ove paranoje i na sta se napravi.Ova Konferencija za stampu je manje vise performans JutKe i Simonovica ...Bio sam na utaKmici i nisam video nista sto je toliKo uvredilo igrace.Ako mi jos neko kaze da je Filip dobar decko iznervirace me vise nego da kaze da je dobar igrac.Prisustvovati ovome kao gledalac na tv je bilo mucno u smislu odgovornosti treceg lica.Jos jednom strah i izostavljanje egzaktnih pitanja ucesnicima farse govori gde nam je svest nisko pala te niko decidirano sa obiljem dokaza ne postavi pitanje sta ce ovaj eticki i moralni patuljak u nasem klubu...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

To je to, imamo 12 igraca do povratka Stratosa:

 

Lorenzo Braun, kevin panter

Bili Beron, Kevin Panter, Carls Dzenkins

Branko Lazic, Dejan Davidovac

Marko Jagodic Kuridza, Borisa Simanic

Vladimir Stimac, Dzejms Gist, Ognjen Kuzmic

 

Hajde ljudi podrska timu pred vazan mec u Kopru koji moze da nas pogura ka PO, sto je nas cilj ove sezone.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goldberg said:

To je to, imamo 12 igraca do povratka Stratosa:

 

Lorenzo Braun, kevin panter

Bili Beron, Kevin Panter, Carls Dzenkins

Branko Lazic, Dejan Davidovac

Marko Jagodic Kuridza, Borisa Simanic

Vladimir Stimac, Dzejms Gist, Ognjen Kuzmic

 

Hajde ljudi podrska timu pred vazan mec u Kopru koji moze da nas pogura ka PO, sto je nas cilj ove sezone.

Puntera imas dvaput u rosteru.

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Toliko su mi ogadili klub ove sezone, da bukvalno nisam imao snage ni da pisem, samo bih se iznervirao. Ovo je , bar za mene, nezapamceno u istoriji sporta na ovim prostorima. Ovakvo ludilo nisam jos video. Srecom nisam blize BG-u, dolazio bih svaku utakmicu u zvizdao LAzicu i ovom djubretu. Neko poziva na smirivanje strasti, ma kakvo smirivanje, ja bih zvizdao dok god su ova dvojica tu. Odavno su ovde predjene sve granice, i tu povratka nema. 

 

Nista nam ne znaci ta EL ako ce ovako da se radi, sta da gledam, cemu da se radujem. Nemma vise zelju da pogledam utakmicu, a nekada sam po dva dana unaped znao da se spremam i da strepim. Treba pocistiti redove, Covic je sto se mene tice zavrsio, ja sam ga branio prosle godine i zaista nisam zeleo da dozivimo sudbinu Partizana, ali sada su mi i SNS govna milija od njega.

 

Ja zaista ne razumem sta njega tera na ovo, ovakvo blamiranje nije zabelezeno, a koliko vidim dobio je po nosu odozgo jer pokusava da smiri situaciju, a ono govno Lazic mi je mrznije od juniora, takvo smece od coveka nisam video odavno, pa jebem te usta kakva ljiga moras da budes da izgovoris sve ovo, picketino jedna raspala. Nisam mogao da odgledam ni pola konferencije, ispizdeo sam totalno.

 

Ne verujem da mi mozemo ista ove sezone da uradimo, nakupilo se tu negativne energije, daj boze da to moze da se iznevelise. Naredne dve utamice ce mnogo toga odluciti, samo dve pobede nam garantuje PO, jenda pobeda moze da bude nedovoljna. Ovako laicki, pod Sakotom ima nekih pozitivnih pomaka u igri, napad deluje za nijansu tecnije, koliko vidim smanjuje on minutazu ovom malom govnetu koliko god moze, ali ne bih ja napadao Sakotu toliko, on pokusava da vlada situacijom koliko god moze, prica on ono sto Covic zeli da cuje, preiskusan je on da bi bas frontalno isao na Covice, meni se bar cini da on pokusava da too uradi neprimetno. Nesto u fazonu "i vukovi siti, i ovce na broju".

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Izgleda da ono dno za nas klub ne postoji...  Koliko g#vno od coveka mozes biti da sebe(junior) i svog sina stavljas ispred kluba koji postoji od '45 i iza sebe ima milionsku armiju navijaca... Ovako eventualno moze da se ponasaju u "svom" FMPu.

 

I matori Sakota... Sa jbnih 67 god i kakvom-takvom reputacijom i karijerom iza sebe, da moze biti takav beskicmenjak i peezda... Strasno.

 

I bole me sta ce sutra da urade protiv Primorke, sve dok su smradovi u klubu ( odavno nisam bio ovako indiferentan)... Zao mi igraca koji ispastaju zbog male gnjide ...

Edited by John Dies at the End
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Takvih malih Covica ima svuda po Srbiji, i isto su ovako bahati. 
Nisu medijski eksponirani pa se to ne vidi.
Zato je i dobio po nosu odozgo ... baca svetlo gde ne treba.
Samo treba jos jace zvizdati. Ja sam svoje grlo odrao u petak i jedva cekam sledecu priliku.

  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Bitno je da ima mesta za "igraca" koji posle ovog poslednjeg duplog kola EL je (zbirno po svim parametrima) 141-vi igrac od ukupno 141 igraca u EL

Parametri po kojima ima ovako solidnu poziciju(da ne smaram sa ciframa):

FIC(Floor Impact Counter) je 140-ti od 141 igraca (Dmitriy Khvostov je samo losiji)

PER(Player Efficiency Rating) je 141 od 141 igraca

Ort(Offensive Rating) je 141 od 141 igraca

STL%(Steal Percentage) je 141 od 141 igraca

TOV%(Turnover Percentage) je 141 od 141 igraca

PPS (Points Per Shot) je 141 od 141 igraca

TRB%(Total Rebound Percentage) je 136 od 141 igraca(meni iskreno neverovatno da ovde nije najgori)

eFG%(Effective Field Goal Percentage) je 141 od 141 igraca

TS%(True Shooting Percentage) je 141 od 141 igraca

Imamo li mi kojeg lakseg protivnika u EL, greh je da dete ostane zabelezeno kao najgori igrac EL? 

Recimo da se organizujemo, kupimo karte za neku od sledecih utakmica i krenemo da zvizdimo suparnickim igracima. Oni povuku igrace sa terena zbog zvizduka a u tom trenutku Filip postigne, neometan, neku dvojcicu, trojcicu, uhvati neki skokic, uspe da mu ne uzmu zivu loptu iz ruku i da vidis kako ce da skoce procenti.

  • Like 19
  • Thanks 4
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Bitno je da ima mesta za "igraca" koji posle ovog poslednjeg duplog kola EL je (zbirno po svim parametrima) 141-vi igrac od ukupno 141 igraca u EL
Parametri po kojima ima ovako solidnu poziciju(da ne smaram sa ciframa):
FIC(Floor Impact Counter) je 140-ti od 141 igraca (Dmitriy Khvostov je samo losiji)
PER(Player Efficiency Rating) je 141 od 141 igraca
Ort(Offensive Rating) je 141 od 141 igraca
STL%(Steal Percentage) je 141 od 141 igraca
TOV%(Turnover Percentage) je 141 od 141 igraca
PPS (Points Per Shot) je 141 od 141 igraca
TRB%(Total Rebound Percentage) je 136 od 141 igraca(meni iskreno neverovatno da ovde nije najgori)
eFG%(Effective Field Goal Percentage) je 141 od 141 igraca
TS%(True Shooting Percentage) je 141 od 141 igraca
Imamo li mi kojeg lakseg protivnika u EL, greh je da dete ostane zabelezeno kao najgori igrac EL? 
Recimo da se organizujemo, kupimo karte za neku od sledecih utakmica i krenemo da zvizdimo suparnickim igracima. Oni povuku igrace sa terena zbog zvizduka a u tom trenutku Filip postigne, neometan, neku dvojcicu, trojcicu, uhvati neki skokic, uspe da mu ne uzmu zivu loptu iz ruku i da vidis kako ce da skoce procenti.
Ovo bukvalno da se napravi zastava sa ovim podacima i da se raširi preko cele tribine. Kakva nam je poseta, ima sasvim dovoljno mesta

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...