Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

23 minutes ago, Tamburinjo said:

Gde se vrsi upis u organizovane manje grupe koje rade protiv interesa Crvene Zvezde? 

 

I jel se to placa nesto? Da ne izvisim opet ko onomad za opozicione mitinge kad je Djilas sve pare od Sorosa strpao sebi u dzep.

Tacno tako,ja zvizdim za dzabe a vamo neko placa.🤔

Link to comment
Share on other sites

Što se mene tiče i Lazić može slobodno da se tera iz kluba, pljunuo je na sve što je postigao do sada. Ne bih imao ništa protiv i da se on isprati zvižducima. 

 

Ono što žele je da sve ljude kojima je stalo do kluba i košarke uplaše i oteraju iz hale, a da ostanu samo poslušnici i beskičmenjaci da govore šta se sme, a šta ne sme i ko je tu pravi navijač. Nadam se da im to nećemo dozvoliti. 

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Borko said:

"Zato pozivamo sve dobronamerne Zvezdaše da na takve provokacije za koje imamo sve podatke, i koje ćemo prezentirati javnosti uskoro, ne nasedaju, već da takvim pojedincima uskrate mogućnost da budu u hali, destabilizuju klub na ovaj način stvarajući atmosferu koji predstavlja sramotu svih nas"

Sramotno saopštenje, da li je moguće da klub poziva jednu grupu navijača da se sukobljava sa drugom??? Strašno.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Don Laki Juan said:

Sramotno saopštenje, da li je moguće da klub poziva jednu grupu navijača da se sukobljava sa drugom??? Strašno.

 

Ne, ti koji treba da brane klub i koji bi se sukobljavali sa zvizdacima nisu nikakvi navijaci, nego bi to bila grupa placenika koja bi terorisala zviždače, samo bi bili predstavljeni kao dobronamerni navijaci koji zaustavljaju dobro organizovane grupice u rusilackom pohodu. 

Strasno kakav je to bolesnik.

Edited by Haggard
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Haggard said:

 

Ne, ti koji treba da brane klub nisu nikakvi navijaci, nego bi to bila grupa placenika koja bi terorisala zviždače, samo bi bili predstavljeni kao dobronamerni navijaci koji zaustavljaju dobro organizovane grupice u rusilackom pohodu. 

Strasno kakav je to bolesnik.

 

mislis da si anoniman?

e pa nisi!

povedi racuna sta pises, budi uplasen sad kad se zna ko si.

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Sin mu nema kvalitet ni za takmicenje kosarkasa paraolimpijaca, a igra kosarkasko takmicenje od kojeg je samo NBA jaca. Oni koji se bune protiv toga su neprijatelji kluba i Laza i kompanija bi se obracunali sa njima. Stitimo Filipa, pljujmo Kalinu. Filip ima zasluge, Kalina nema. Mrs bre!!!

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Don Laki Juan said:

Sramotno saopštenje, da li je moguće da klub poziva jednu grupu navijača da se sukobljava sa drugom??? Strašno.

U prevodu poziva grupu da zavede red. Isto kao sto placeni grobari zavode red na svojoj tribini i mitinzima sns-a. Samo sto je nasa grupa pametnije, ne moze priotiv vlasti, a nece ni za nju da obavlja prljave poslove. 

Edited by Čovićuslino
Link to comment
Share on other sites

Za Lazica mi se najbolje veze izraz "overstayed his welcome". Tu je na neke stare zasluge, raspada se na terenu i napusava sve oko sebe. Pomislim ponekad da se zalaze za Filipov ostanak kako ne bi bio najgori igrac ekipe. Bilo bi bolje za sve da smo se rastali odlaskom Radonje, ali sta je tu je.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mašinski inženjeru, ti si lud čovek! Bez zezanja i loše namere.. idi pa vidi diagnozu..

 

Dok sam za jednog Milojevića npr. sve vreme pričao, da je imao više sreće nego pameti, pa kad je odlučio, da je bilo dosta, ja mu kažem hvala za sve, bez obzira.. video je da je dosta i da ostane čovek jednostavno se povukao. Kad se malo sve smiri, ostaće rezultatai iza njega, kakvim sve spletom okolnosti je do toga došlo, niko se neće više sećati. Fudbalskog nekog znanja po meni pokazao nije, ali je za razliku od tebe do neke mere dosta dobro balansirao sve Filipe u timu.. verujem, da se lično time ipak nije okoristio i da ga je vodio pre svega jedan zdrav, takmičarski motiv, pa kažem da se pokazao da je bar čovek, ako već nije neki stručnjak.

A ti, mašinski inženjeru, za tebe lepu reč nemam, jer si dno i šljam. A i da imaš malo pameti, znao bi, da se neće završiti dobro ni po tebe ni po one, za koje veruješ, da za njihovo dobro radiš. Karma jeste kurva. Obraćam se tebi, pošto naš klub, dok si ti tu, ne postoji, sjebao si sve i stavio se iznad svih. Nisi ti u stanju da shvatiš šta znači istinski voleti nešto, ko što nekolicina nas ovde voli taj klub, koji si sjebao, mada ti to predstavljaš kao najveći uspeh ikada. Ne razumeš ti taj princip, taj koncept. Razumeš samo otimanje, pretnje, krađu, muljanje, itd... Sjebaćeš se ti kad tad i taj tvoj mali Filip. A smešno bi bilo, da nije žalosno, da si mogao da ga uvališ da pika basket i na neki malo suptilniji način, pa da opet prođe to ispod radara, ali ne.. ti moraš da dirigiraš i orkestriraš sve oko sebe. Ne bi ti bilo loše, da se ponekad kad si sam, pogledaš u ogledalo i pitaš se dali ti treba sve ovo..? Šta će ti to u životu..? Pa jel ti mali Filip baš toliko nesposoban, da moraš sve to da radiš i da podnosiš sve to..? Sigurno si se dosad več prilično nasekirao.. Idi bre, uživaj život, begaj u Dominikansku negde, kupi Filipu kuću u Austriji, da bude trener tamo.. a nas pusti, da navijamo za klub koji volimo.

 

Apropo Laza; cenim energiju, borbu i znoj koji si ostavio na terenu za naš klub.. ali ovim tvojim ponašanjem samo si potvrdio moje sumnje, da jesi atleta, maneken, ali jbg sve si, samo nisi častan i dobar čovek, i time si sve što sam u vezi tebe bar malo poštovao, izgubio.

I da, ja sam na relaciji Nemačka, Austrija, Slovenija, pa ponekad i Srbija.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, OnionKnight said:

Za Lazica mi se najbolje veze izraz "overstayed his welcome". Tu je na neke stare zasluge, raspada se na terenu i napusava sve oko sebe. Pomislim ponekad da se zalaze za Filipov ostanak kako ne bi bio najgori igrac ekipe. Bilo bi bolje za sve da smo se rastali odlaskom Radonje, ali sta je tu je.

Ma to je taj Zeleznik klan. Napumpao mu predsednik ozbiljnu platu, dao kapitensku traku, verovatno ga posle igracke karijere ceka neka funkcija u klubu, na stranu igracki kvaliteti, lojalan je. 

Link to comment
Share on other sites

Kao je Laza ovo zamislio da je ovo zadnja utakmica u ovakvim uslovima?

Hoce da igraju samo ako im se skandira?
Nece hteti da igraju ako se zvizdi nekome?

Izaci ce sa terena?

Tuci ce se sa publikom?

Igrace bez navijaca?

Organizovace protest protiv navijaca?Nesto kao ovi protesti vlasti protiv opozicije.
Lazo tebra, biti kapiten CZ je uvek lepo ali nije uvek lako. Znaci ti si kapiten CZ a ne porodicni batler.

Covece ne unistavaj i ono malo postovanja  sto je ostalo kod zvezdasa.

 

 

  • Like 30
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...