Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

20 minutes ago, quentin said:

Pretpostavljam da je u Čovićevoj glavi Milan Tomić trebalo da bude slična trenerska priča kao Dejan Radonjić. Bio je spreman da ga podrži i kad su ga svi tjerali, kao što je podržao Radonju. Međutim, za razliku od Dejana, Tomić niti je ima jasnu ideju kakav tim želi da stvara, niti je zapravo želio da ostaje u Zvezdi. A Čović to očito nije shvatao.

Upravo ono o cemu pricam. Tomic je otisao, a ostalo je nejasno zasto. Moze biti da je nedorastao, moze biti da je imao neke zahtjeve koji se Covicu nisu dopali i da se doslo do tacke kada dalja saradnja nije moguca. Ko ce to znati. Znam samo da u tom mraku najbolje pliva on. 

Ali ono sto ostaje iza svega je pustos na uzarenoj klupi, koju niko nece. Da bar neko od nasih zamjenika hoce da kaze hocu ja, nego ni oni. 

 

Danas sam se zanosio idejom da ce Dusko Ivanovic ostati tamo bez posla, ali ne treba se zanositi.

 

Edit. Jao ne, evo Steve paradajza u U obrucu.

Edited by pepe sancez
Link to comment
Share on other sites

Quote

Međutim, ako pitate njega samog protiv koga ne voli da igra…


Hmm. Čarls Dženkins je verovatno jedan od najtežih odbrambenih igrača. Brz momak, jak momak, atletia”, hvali Larkin zemljaka iz Crvene zvezde u intervjuu za specijalizovani košarkaški sajt Eurohoops.

Autor se ubacuje sa konstatacijom da je Dženkins sa tim niskim težištem građen više kao fudbaler nego kao košarkaš…

Da. On pokušava da ti priđe ispod i onda ti napravi velike problem. Definitivno je jedan od najtežih igrača protiv kojih sam igrao”.

 

Edited by Del Piero
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Divno vece u Pioniru vcrs. Beronu forma sve bolja otkad je postao otac, Lorenco plese na terenu, centri stabilni, odbrana zategnuta, igra tecna... Igokea nije vrv nikakav reper , ali mi govor tela nasih igraca prilicno obecava, bacanje za svaku loptu i full koncentrisanost. Ocigledno je da im je tesko pao onakav poraz protiv Reala i imam dobar osecaj za Asvel i Partizan. Svesni smo nekih ogranicenja koje nas tim ima, ali itekako mozemo rasti u toku sezone.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Nisam priželjkivao povredu malom ali kada se već povredio, od srca mu želim da se tek na kraju sezone skroz oporavi. Naravno uz isplatu svih 100k kao da je odigrao celu sezonu. Toliko od mene o njemu.
Što se tiče utakmice, podsetila me je na neka srećna radonjicevska vremena, kada je u aba ligi bilo samo pitanje kojom razlikom ćemo pobediti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kosjan Willavić said:

Moj jedini problem sa Lazicem je sto vec tri sezone ne isporucuje gotovo nista i ima mesto u timu samo na stare zasluge, ali avaj, to sam samo nezahvalni ja. Doduse, letos sam iznosio stav da se trebamo izljubiti i pozdraviti s njim, ali dosta ljudi nije bilo slicnog misljenja. Cinjenica je da su Lazic i Covic visak u ovom timu, dok od Laze moze biti neke vajde kada povremeno odigra dobru odbranu ili ubode neki spot up sut, od tatinog malog koristi nema i necemo prestati da to napominjemo i dizemo glas zbog toga, dok god je zbog nepotizma nezasluzeno u timu koji svi volimo i na koji nam ode odredjeni deo vremena u zivotu.

Lazic je kosarkas skromne tehnike i kada u igri ne postoji sistem i kada je prisiljen da ide dalje od opanaka to nije dobro. Lazic se muci od kada nemamo trenera, znaci od kako je otosao Radonjic, ali je i pored toga doprineo pogotovo u PO prosle godine. Njegov zadatak je da na pocetku tekme nametne sudijski kriterijum, da povuce ekipu agresivnoscu, da drzi ritam i intezitet treninga itd. 

Kosarku pratim jos od vremena kada statistika nije bila vazna pa nemam tacne podatke, ali ovako na oko mi deluje da je radio na sutu tokom leta i cini mi se da su nam prvi poeni na 2-3 EL utakmice bili njegove trojke iz kornera.

 

Sto se tice Covica OK, treba da se spominje, samo da se ne ide u histeriju i paranoju . U svakom slucaju ta prica je zavrsena bar do domacice, tako mi se cini, kao sto mi se cini da ce Gavrilovic ostati( utisak iz pionira ).

Edited by Milos 3.14
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Milos 3.14 said:

Lazic je kosarkas skromne tehnike i kada u igri ne postoji sistem i kada je prisiljen da ide dalje od opanaka to nije dobro. Lazic se muci od kada nemamo trenera, znaci od kako je otosao Radonjic, ali je i pored toga doprineo pogotovo u PO prosle godine. Njegov zadatak je da na pocetku tekme nametne sudijski kriterijum, da povuce ekipu agresivnoscu, da drzi ritam i intezitet treninga itd. 

Kosarku pratim jos od vremena kada statistika nije bila vazna pa nemam tacne podatke, ali ovako na oko mi deluje da je radio na sutu tokom leta i cini mi se da su nam prvi poeni na 2-3 EL utakmice bili njegove trojke iz kornera.

 

Sto se tice Covica OK, treba da se spominje, samo da se ne ide u histeriju i paranoju . U svakom slucaju ta prica je zavrsena bar do domacice, tako mi se cini, kao sto mi se cini da ce Gavrilovic ostati. 

Evo necu spominjati Covica....

Nenadic sivi tiću,bezi od sporta i misli na buducnost.Gledaj kad ce sledeci sajam zaposljavanja,nije sport za tebe pa cak ni rekreativno...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, propolis said:

Tekma očekivano sve, ali želim da znam kada će prestati ovaj zločin nad Nenadicem. Momak je korektan igrac, ali nikako na poziciji 1. Mnogo ružno izgleda to što mu svi treneri, u Zvezdi, po difoltu rade. 

 

Ja bih lično voleo da ga vidim u FMP, sa Odžom ili Jovanovićem pride, ali bez Pota i Jeremića, pa da vidimo šta deca mogu!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...