Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

Фаје је сличне статистике био када је долазио код нас.

Мислим да би долазак Јанковића искључио Перпероглуа из пројекција тима за следећу сезону. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Jankovic ima 29 godina i u drasticnom padu karijere je od Panatanaikosa i Valensije, nisam bas siguran da je igrac iz kategorije pojacanja ali Tomic ga zna iz Grcke tako da mu verujmo.

 

Tomicev skauting do sada je perfektan (ako izostavimo navodne "radne" navike jednog igraca, ali to je opet do karaktera a ne kvaliteta), tako da mu se ja tu ne bih mesao.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, suptil said:

Да ФМП служи сврси, развоју талента као што не служи пар година уназад нека деца звездиних играча била би у ФМП-у сада као припрема за Звезду а не у Партизану.  Мени је нестварно да се Раданов жртвује због неких ствари. Здрав разум каже или је Раданов киван на неког из Звезде па је договорио већ Партизан или је пренаглашена прича о љеговом таленту. У ово друго лично не могу да верујем. 

Ima i do toga da mu upravo istice trogodisnji ugovor od cega je dve proveo u FMPu, a hvala Bogu ima te statistike pa moze da se izvuce sta je i koliko pruzao u tom Fmpu i minutazu koju je tamo imao.

Drugo, Marko Jelic (Oktagon) mu vise nije manager, vec je to Misko i ici ce tamo gde Misko proceni da ce moci da pokaze sav svoj talenat. Malo podsecanje, Tomic je clan Oktagona kao i BBeron.

Trece, iz tog istog Fmpa, trenutno u rosteru KKCZ su FC3, Davidovac, Dobric, Simanic, Ojo, Lazic, Radanov, tako da ne znam odakle bi sastavili roster od domacih igraca da nije bilo tog istog kluba iz St Supanca.

Nemoguce je da svih 12 igraca koji igraju u Fmpu tokom sezone svi budu projektovani da sledece sezone budu nosioci u KKCZ. Cak sta mislim da ove godine nijedan nece preci iz Fmpa u KKCZ jer je ovde vec dovoljno igraca dao u proteklim godinama, a pogotovo ako domaci igraci ( bez Keslelja) ostanu i dalje u sastavu KKCZ za sledecu sezonu.

Uskokovicu, Paunovicu pa i Momirovu vise ce znaciti plus 25 minuta na svakoj utakmici u ABA LIGI I 6 dana trenninga, nego ukupno 25 minuta za sezonu i tri dana aviona u nedelji.

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Ne sporim ja da je FMP izbacio gro danasnjih prvotimaca Zvezde. Samo mislim da se to malo proredilo  u poslednje vreme i da FMP nije striktno razvojni tim. Da jeste, verovatno mi mali Trifa bio u FMP-u neko vreme recimo. Moj post je bio pro future. To menadzerisanje jeste objektivni problem takodje. Toliki hvalospevi o Radanovu unazad nekoliko godina i od Covica licno a sada ispada da necemo videti nista od Radanova u crveno belom. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, suptil said:

Ne sporim ja da je FMP izbacio gro danasnjih prvotimaca Zvezde. Samo mislim da se to malo proredilo  u poslednje vreme i da FMP nije striktno razvojni tim. Da jeste, verovatno mi mali Trifa bio u FMP-u neko vreme recimo. Moj post je bio pro future. To menadzerisanje jeste objektivni problem takodje. Toliki hvalospevi o Radanovu unazad nekoliko godina i od Covica licno a sada ispada da necemo videti nista od Radanova u crveno belom. 

MIslim da ne prilici predsedniku KKCZ pa zvao se on i Covic da pljuje po sopstvenim igracima pogotovo domacim i iz svog pogona, pa makar imao najgore msljenje o njima.

A sta da trazi mali Trifa u nasem timu? Da li je on bolji od Uskokovica koji trenutno ima vise minuta u ABA ligi nego ovaj na treninzima prvog tima KKP. 

Naravno ima malo tu i do sujete oca mu prema KKCZ, svi se secamo njegovih 'hvalospeva" o Radonjicu, tako da nisu mozda samo tu sportski motivi bili zasto mali Trifa nije kod nas vec kod KKP.

Po meni Radanov moze ostati u KKCZ i narednim godinama, a to znaci nema novog ugovora za Lazica, i nekog od stranaca koje zelimo i sledece sezone da gledamo u KKCZ ( KC, Stratos).

Ukoliko on ne bude imao konkretnu minutazu tj ulogu u 12 ne verujem da ce da produzi (novi) ugovor. Taj odgovor mozemo dobiti samo od Tomica koji ce sa mnogo vise samostalnosti i slobode pitati oko rostera za sezonu 19/20.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dobar Los Milos said:

 

Tomicev skauting do sada je perfektan (ako izostavimo navodne "radne" navike jednog igraca, ali to je opet do karaktera a ne kvaliteta), tako da mu se ja tu ne bih mesao.

Jeste Tomic napravio dobar posao i zasluzio je da mu se niko ne mesa u posao. Ono zbog cega sam ja pitao zasto Jankovic odnosi se uglavnom na to da ne znam sta tacno dobijamo njegovim potpisom na poziciji niskog krila sto ne mogu da isporuce Dobric i Davidovac, domaci igraci koji pokrivaju tu poziciju, kao i Lazic koji je ove godine na toj poziciji bio starter. Ako dolazi umesto Stratosa kao iskusan i prekaljen igrac koji treba da vodi drugu petorku to je ozbiljan downgrade u odnosu na tim iz ove godine, jer je Stratos znacajno bolji igrac po svim osnovama. Da se Vlado vodi kao domaci igrac potpisao bih ga bez mnogo razmisljanja ali kao stranac, mislim da smo mogli i bolje. Pri cemu su svi moji utisci o Jankovicu iz perioda kad je imao najbolje dane u karijeri u Panatinaikosu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja imam samo jednu zelju a to je da se vrati Jovic,u Bajernu nisu zadovoljni sa njim,DR se i onako ne pita mnogo oko igraca a i pitanje je da li ce osvojiti prvenstvo.Skoro sigurno stefan ide iz Bajerna a sada da li ce ga neko traziti i koliko nzm,ali msm da imamo sanse pre njega da uzmemo nego Pefija

Link to comment
Share on other sites

Ok, Šarac. Pratimo, navijamo, zajedno se radujemo uspesima, zajedno polemisemo bez bilo kakve zadnje namere. Sto se tice  Lazic vs Radanov, ako se nadje interes da je Radanov novi projekat, onda treba razmisliti. Digla se tenzija oko Radanova. Kada se lepo napise i objasni onda svima postanu jasnije neke stvari. Licno nisam znao da je promenio menadzera. Ostaje samo nejasno iz ovoga sto si pisao, na koliku minutazu i kakvu ulogu trazi tj. nada se sam Radanov u Zvezdi?

Link to comment
Share on other sites

Just now, taliesin said:

Jeste Tomic napravio dobar posao i zasluzio je da mu se niko ne mesa u posao. Ono zbog cega sam ja pitao zasto Jankovic odnosi se uglavnom na to da ne znam sta tacno dobijamo njegovim potpisom na poziciji niskog krila sto ne mogu da isporuce Dobric i Davidovac, domaci igraci koji pokrivaju tu poziciju, kao i Lazic koji je ove godine na toj poziciji bio starter. Ako dolazi umesto Stratosa kao iskusan i prekaljen igrac koji treba da vodi drugu petorku to je ozbiljan downgrade u odnosu na tim iz ove godine, jer je Stratos znacajno bolji igrac po svim osnovama. Da se Vlado vodi kao domaci igrac potpisao bih ga bez mnogo razmisljanja ali kao stranac, mislim da smo mogli i bolje. Pri cemu su svi moji utisci o Jankovicu iz perioda kad je imao najbolje dane u karijeri u Panatinaikosu.

Ta prica oko Jankovica se plasirala kada se KC dogovarao.

Ako se vratimo malo na prelazni rok pred ovu sezonu nijednog igraca ni "insajderi", ni portali, da ne pricam o dobro obavestenim forumasima nije pogodjen, da ne pricamo da ni posle potpisa pojedinih igraca nisu mogli ni klipove da nadju na youtoube, tako da prica oko Jankovica je bila dimna bomba za KC Riversa.

Ocekujem to i za ovaj prelazni rok, Tomic je dokazao da moze da mu se veruje da zna da "odabere" igraca ispod radara, da ovu sezonu nece naslediti igraca sa cvrstim ugovorima, kao i porodicnim ugovorima, da se prihvate ugovori kao ajde da pomognemo prijatelju Misku za oporavak karijere.

Imace odresene ruke u granicam finansija da odabere tim po svom ukusu i planu kako bi zeleo da igra u EL i Aba sledece sezone.

 

Ne tvrdim da mozda i zeli Jankovica zbog domaceg pasosa ali da je on dogovoren za sledecu sezone cisto sumnjam.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...