Jump to content

KK Partizan 2018/19


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Ne spominje niko da vas je pojacao profesor Vladimir Koprivica, vratio se posle deset godina. Kakve sam hvalospeve cuo od nekih strucnih ljudi povodom njega i njegovog znanja vezanog za kondicionu spremu, mnogo je bitnije pojacanje nego sto je to odlazak onog tutumraka u Grcku.
Kako si došao do zaključka da ga niko ne spominje, tj nije spomenuo?
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Luchifer89 said:
20 minutes ago, Kosjan Willavić said:
Ne spominje niko da vas je pojacao profesor Vladimir Koprivica, vratio se posle deset godina. Kakve sam hvalospeve cuo od nekih strucnih ljudi povodom njega i njegovog znanja vezanog za kondicionu spremu, mnogo je bitnije pojacanje nego sto je to odlazak onog tutumraka u Grcku.

Kako si došao do zaključka da ga niko ne spominje, tj nije spomenuo?

Mea culpa, sad videh da je Kuper stavio 🙂 Promace mi preko telefona 😄

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

 

Ovde si bacio bas tesku ciglu. Problem KKP-a poslednjih godina svakako nije skidanje gaca. Osudjenost na mediokritete svih vrsta, boja i oblika iz citave palete razlicitih razloga, donela je konstantnu i hronicnu kvalitativnu inferiornost. KKP vec godinama ne moze da napravi tim koji ce izaci na crtu ne samo CZ, vec ni ostalim kontenderima iz regiona, poput Buducnosti i Cedevite. Grozna hrpa nesumnjivih i cistih kosarkaskih  amatera je prodefilovala Partizanom za samo nekoliko sezona i sad mi pricamo o spustanju donjeg vesa... Malo je neozbiljno, zaista.

Dobro, isto vazi i za Zvezdu kad je deceniju Partizan osvajao, gomila amatera od Luke Drce do Subotica. Sad je ipak prekinuto sa tim, promenjen gotov ceo tim, renomirani igraci i trener, na sve to za poziciju beka se juri jedan od najboljih evroligaskih strelaca u protekloj deceniji i Tajler Enis, mislim da definitivno staju price o inferiornosti Partizanove kase u odnosu na Zvezdu i da sad sve zavisi od vas i struke.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Green23 said:

Mocart piše i o Tajler Enisu. Meni se čini da se sklapa tim, samo da bi eto doveli neko zvučnije ime, bez ikakve ideje. 

Cek, mislis da Trinkijeri nema nikakvu ideju kakav tim hoce, vec ovako random dovodi igrace?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Xpert said:

Cek, mislis da Trinkijeri nema nikakvu ideju kakav tim hoce, vec ovako random dovodi igrace?

Ma sigurno da nije tako, ali ne može neko da me ubedi da bi se Gaudlok i Enis super snašli na ovakvu ekipu, koja je inače sastavljeno od dosta individualaca. Gaudlok koji je imao problem sa ahilovom tetivom, i nije igrao 7-8 meseci, i Enis koji pre dve nedelje nije prošao preglede u Makabiju. 

 

Meni se čini da će i na pleju da bude gužve, Gordić bez lopte u rukama je neupotrebljiv igrač, tu je i Volden koji je navikao na slobodu u igri, teško da bi se oni snašli u istoj postavi. Od bekova još su tu Jaramaz, Pejdž i Aranitović, prva dvojica solidni bekap plejevi, ali opet igrači koji mi nisu za igru sa dva pleja, jer Partizan trenutno nema čistu dvojku, a ovamo hoće da dovedu nekog od ovih za koje se ne zna ko je veći privatnik. Od trojca Jaramaz/Pejdž/Aranitović dvojica su mi višak, bolje da su Alekseja zadržali. 

 

Šut će biti veliki problem, od ostalih igrača sa niskih pozicija Pejners i Zagorac su tek prosečni, ako ne i ispodprosečni šuteri.

 

A Trinkijeri mi se ne sviđa zato što posle prošle sezone želi na silu da postigne nešto, dovođenjem gomilu igrača, olako su se odrekli Alekseja i Pecarskog, može se reći i Trifunović, jer se njemu ne radi sa mladim igračima i na njihovom razvoju. A tek ove kombinacije sa Jankovićem ne bih komentarisao. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sad citam za ovog Enisa. Pre 3 nedelje pao preglede u Makabiju. Procenili su da ce trebati bar mesec i po dana da se potpuno oporavi pa da probaju opet. Medjutim, Makabi nije hteo da ceka toliko i odustali su od njega.

 

Edit: Sto je najvaznije ustedeo bi na broju, jer mu je broj 11 slobodan.[emoji16]

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Meni se bas sviđa ovaj sastav KKP-a. Još Enis i Gaudlok i zatvaraj radnju. Na svakoj poziciji po jedan kvalitetan stranac plus sto od ovih domaćih svako može da eksplodira tokom sezone. Biće baš zanimljiv derbi, nakon dugo godina obe ekipe skoro izjednačene po kvalitetu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko stranaca imate u ekipi za sad? 5? Ako dovedete još nekog stranca, a deluje da hoćete imaćete, kao i mi, preko dozvoljenog broja za kls i kup. Ako sam dobro prebrojao Zvezda ima 7. Bilo bi lepo da se izlobira pa da se podigne broj sa 4 bar na 6 a ne da se izvodi gimnastika sa državljanstvima, pa da gledamo ekipe kako i jesu selektirane, a ne prisilno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko stranaca imate u ekipi za sad? 5? Ako dovedete još nekog stranca, a deluje da hoćete imaćete, kao i mi, preko dozvoljenog broja za kls i kup. Ako sam dobro prebrojao Zvezda ima 7. Bilo bi lepo da se izlobira pa da se podigne broj sa 4 bar na 6 a ne da se izvodi gimnastika sa državljanstvima, pa da gledamo ekipe kako i jesu selektirane, a ne prisilno.
7 stranaca za sada, sa ovom dvojicom 9. Verovatno će se još nekom završiti državljanstvo ali svejedno ABA I EC su bitniji od KLS-a.
Link to comment
Share on other sites

Volden, Gordić,                                       Čović, L.Braun
Pejdž, Jaramaz,                                      Dženkins, Beron, Lazić, Radanov, Nenadić
Žanis, Zagorac,                                       Davidovac, Dobrić,  Perperoglu
Tomas, Birčević,                                      D. Braun, Gist, Simanić, Faye
Parakhouski, Mouzli, N. Janković.        Kuzmić, Odžo.

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Edvard said:

Volden, Gordić,                                       Čović, L.Braun
Pejdž, Jaramaz,                                      Dženkins, Beron, Lazić, Radanov, Nenadić
Žanis, Zagorac,                                       Davidovac, Dobrić,  Perperoglu
Tomas, Birčević,                                      D. Braun, Gist, Simanić, Faye
Parakhouski, Mouzli, N. Janković.        Kuzmić, Odžo.

 

 

 

Sta je ovo? All Star aba lige? 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Knipex said:

Pejdž ima srpsko državljanstvo ako si njega računao. Za Gordića nisam siguran da li ima dvojno.

Gleda se košarkaško državljanstvo, tako da je nebitno da li Gorda ima srpski pasoš pored bosanskog.

Kuzmić, Pejdž i Dženkins imaju srpsko košarkaško državljanstvo, tako da su oni domaći za KLS  i kup.

 

Kod nas trenutno Volden, Gordić, Žanis, Tomas, Art i Mozli nemaju status domaćeg po košarkaškom državljanstvu, s tim što Volden, Gordić, Žanis i Art neće ni moći zbog nastupa za drugu reprezentaciju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Edvard said:

Volden, Gordić,                                       Čović, L.Braun
Pejdž, Jaramaz,                                      Dženkins, Beron, Lazić, Radanov, Nenadić
Žanis, Zagorac,                                       Davidovac, Dobrić,  Perperoglu
Tomas, Birčević,                                      D. Braun, Gist, Simanić, Faye
Parakhouski, Mouzli, N. Janković.        Kuzmić, Odžo.Jovanovic

 

 

U KK Panteri

Edited by Šarac
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Edvard said:

Volden, Gordić,                                       Čović, L.Braun
Pejdž, Jaramaz,                                      Dženkins, Beron, Lazić, Radanov, Nenadić
Žanis, Zagorac,                                       Davidovac, Dobrić,  Perperoglu
Tomas, Birčević,                                      D. Braun, Gist, Simanić, Faye
Parakhouski, Mouzli, N. Janković.        Kuzmić, Odžo.

 

 

 

Imamo boljeg prvog pleja. Na ostalim pozicijama ste jaci.

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...