Jump to content

FK Crvena zvezda 2018/2019


Drug Crni

Recommended Posts

3 minutes ago, Mile1 said:

Mislim da je ovo leto najbolje za razlaz Milojevica i Zvezde, nesto slicno kao Zizu i Real Madrid 🙂

Da, ali sta je bilo posle sa Realom i da li je to najbolje?!

Edited by mister-no
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, red_white said:

Pa da pojedinci dodju sebi. Kad igramo dobro ide komentar kako je protivnik nikakav kad dobijemo uz losu igru negoduje se sto ne igramo atraktivnije i slicno. Sve u svemu ima ogroman broj ljudi koji ce samo traziti nesto sto bi pljuvao, pa taman igrali finale lige sampiona. 

Da, cujes i da se odusevljavamo sto vodimo protiv tima kome je Napredak dao pet golova kao da u Srbiji mozes da igras protiv drugih nekih klubova koji su ne znam koliko jaci.. Elem , drago mi je sto Miloje veruje u ove momke za razliku od nekih forumasa i navijaca i sto igraju kod njega, jos jedna pobeda i titula.

Link to comment
Share on other sites

Marin se mora zadrzati, trazio milion, dva, pet po sezoni, nebitno. Neka prodaju 20 balvana gde mogu, ako uopste mogu, i zadrze coveka koji oplemenjuje celu ovu ligu na nacin na koji niko nije ne pamtim otkad. Takodje od svakog kluba domace lige treba da trazimo neku sicu da dodatno castimo Marina. jer ce svaki klub koji nas ugosti imati bar po par stotina gledaoca vise na stadionu koji ce doci samo da gledaju majstora kakve vise ne proizvodimo, a igraju kod nas. Jos uvek ne mogu da verujem da smo ga potpisali, gledam i vidim da je u nasem dresu a ne verujem. Majstor.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Gledati Marina u Zvezdi je dar od Boga, znao sam to kad je dosao, ali svaki sledeci put me iznova odusevi to kako ume da gurne loptu, kako fudbal lepo deluje kad ga on pika...

 

Elem, nije ovo reper, kao i vecina meceva koje ove sezone igramo. Cini se da je i danas bilo otaljavanje, ono sto meni smeta je da cesto saigraci ne prate trcanjem Marinove lopte, ima tu i do njohovog znanja, ali i bezobrazluka.

Sa igracem tog kalibra, trcanje bez lopte i opcije za paseve pred protivnickim golom su osnov.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mile1 said:

Ne pamtim kada je neki igrac raspametio Abrahama kao Marin veliki majstor

Da ne odgovaram u njegovo ime, ali svako ko voli fudbal i prati Zvezdu treba da je raspamecen...

Ovo je po meni malo cudo da takvog igraca gledamo ovde.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Mile1 said:

Ne pamtim kada je neki igrac raspametio Abrahama kao Marin veliki majstor

 

Da je ovo klub kakav je bio nekad, sa navijacima kakve je imao nekad, na svaki nagovestaj prodaje Marina za manje od 50 miliona okupilo bi se oko Marakane 10.000 ljudi sa krampovima da ruse stadion. Ali mi smo kurac od kluba, sa navijacima toliko ubijenim u pojam godinama mediokritetstva i praznim pricama iz kluba da se bave time kako Pavkov Milan ima dobru igru u polju, Causic Goran dobro povezuje redove, Simic Veljko unosi zivost u igru, a Filip Stojkovic i Vujadin Savic su legende kluba. Oko tog Marina smo komotno mogli da napravimo jeziv tim koji bi se prosetao kroz kvalifikacije da nista ne kupujemo, samo da stavimo u pogon i razigramo nase najtalentovanije igrace.

 

Zamisli samo kako bi u tim kvalifikacijama izgledao tim Borjan - Gajic, Degenek, Babic, Rodic - Krsticic, Ebesilio - Kafu, Marin, Ben - Boaci. Letelo bi litvansko, kiparsko, slovacko i svako drugo perje koje ne dolazi iz Liga Petice na sve strane. Umesto tog tima, ako nista ne budemo kupovali kad odu najbolji igraci na leto (a otici ce s istim obrazlozenjem kao sto su otisli Degenek i Krle), izaci cemo s timom Borjan - Stojkovic, Savic, Milunovic, Rodic - Jovicic, Jovancic - Simic, Ivanic, Vukanovic - Pavkov. I opet ce da leti perje, samo nase.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...