Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

1 hour ago, kum žoržo said:

Dobro jutro!

 

Nije više dobro jutro, nego dobar mesec, ceo. 🕺🕺🕺

 

Al najjaca fora što će plej doci 14.07, apropo prodaje sezonskih ulaznica. 

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Kuzma je ok, ali me plasi ta povreda zbog koje dugo nije igrao. Tim smo veterana i povratnika to moze da bude mac sa dve ostrice, plej mora biti  stranac i neko sa poenima u rukama.

Nemoj s pezimizmom 'leba ti...Samo cekam da komsije pocnu sa dovodjenjima, da krenes da kukumavcis 😁

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Kuzma je ok, ali me plasi ta povreda zbog koje dugo nije igrao. Tim smo veterana i povratnika to moze da bude mac sa dve ostrice, plej mora biti  stranac i neko sa poenima u rukama.

Kuzma je fantastican potpis. 

Nemamo mladih igraca, ali ima tu dosta nepotrosenih igraca. Dobric, Davidovac, Odzo su u naponu snage. Kuzma zeljan igre, Dzenkins, Beron, Laza i Covic u zrelim igrackim godinama, jedino su Braun i Mo stariji igraci. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pepe sancez said:

Kuzma je fantastican potpis. 

Nemamo mladih igraca, ali ima tu dosta nepotrosenih igraca. Dobric, Davidovac, Odzo su u naponu snage. Kuzma zeljan igre, Dzenkins, Beron, Laza i Covic u zrelim igrackim godinama, jedino su Braun i Mo stariji igraci. 

I Stratos

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pepe sancez said:

Kuzma je fantastican potpis. 

Nemamo mladih igraca, ali ima tu dosta nepotrosenih igraca. Dobric, Davidovac, Odzo su u naponu snage. Kuzma zeljan igre, Dzenkins, Beron, Laza i Covic u zrelim igrackim godinama, jedino su Braun i Mo stariji igraci. 

Stratos je u cvetu mladosti 😉

Link to comment
Share on other sites

napolju pedes stepeni a mi ne gasimo grejalicu...Tomić napunio korpu kao u marketu pred slavu...

da ne bude samo odloženo plaćanje čekovima građana na 365 dana.

daj sad jednog Marko Jarić look-like...da obriše ovaj kompleks nizine na kecu.

 

Edited by Wingwalker
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Popunismo se svuda i to kakvim igračima, samo i dalje nemamo najvažnije pojačanje, kojim ćemo zaboraviti onaj ružni dan, kada je kepec potpisao novi ugovor. Ajde Čoviću, možeš ti to, kapiram da je porodica najvažnija, ali ovo je posao. Odjebi ovog tvog debeljana i daj nešto što radi posao na kecu, po mogućnosti x2. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da nam nije potreban plej-skorer, imamo Stratosa i Browna kojima su izolacije forte, na pleju je potreban igrac koji ce davati milimetarski precizne pasove suterima- Beronu, Borisi, Dobricu itd i koji moze Kuzmi da servira lake poene, uz to bi bilo idealno da je dobar defanzivac. Zna se ciji je ovo kalup, Stefan Jovic. Digao bi mogucnosti ove ekipe za 200%, ponudio bih mu najveci ugovor za koji smo sposobni.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stvarno se na vreme i sistemski pojacavamo, pre svega produzenjima (minus sin Filip), onda i povratnicima plus Braun.

Dobar rok odradjuju u klubu.

 

Jedino sto moze biti potencijalni problem su igraci koji u novu sezonu ulaze kao rekovalescenti, mada ni Zvezda nije u poziciji da dovodi kako i koga hoce.

 

Edited by Manoly
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Manu said:

Mislim da nam nije potreban plej-skorer, imamo Stratosa i Browna kojima su izolacije forte, na pleju je potreban igrac koji ce davati milimetarski precizne pasove suterima- Beronu, Borisi, Dobricu itd i koji moze Kuzmi da servira lake poene, uz to bi bilo idealno da je dobar defanzivac. Zna se ciji je ovo kalup, Stefan Jovic. Digao bi mogucnosti ove ekipe za 200%, ponudio bih mu najveci ugovor za koji smo sposobni.

 

 

 

Uh, najveći ugovor za koji smo sposobni... to mi trenutno deluje kao jako puno para, pa možda može da se nađe i bolji igrač od Jovića za najveći ugovor za koji smo sposobni  😁

Edited by Haggard
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Haggard said:

 

Uh, najveći ugovor za koji smo sposobni... to mi trenutno deluje kao jako puno para, pa možda može da se nađe i bolji igrač od Jovića za najveći ugovor za koji smo sposobni  😁

Uvijek sam volio ove formulacije.

Volio bih da cujem i za koliko smo para sposobni i koji je to igrac bolji od Jovica koji ulazi u taj iznos. 

 

Evo jedna igrica, da nadjemo igraca iz EL i EC koji zadovoljava te kriterijume, nije bitno da li je dostupan ili ne. Da cujem ime.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, pepe sancez said:

Uvijek sam volio ove formulacije.

Volio bih da cujem i za koliko smo para sposobni i koji je to igrac bolji od Jovica koji ulazi u taj iznos. 

 

Evo jedna igrica, da nadjemo igraca iz EL i EC koji zadovoljava te kriterijume, nije bitno da li je dostupan ili ne. Da cujem ime.

 

Znam da si ti uvek smrtno ozbiljan kada se piše o košarci, ali ovde je bila u pitanju šala na račun naše platežne moći. Naravno da bi Jović bio pun pogodak, eto da se uozbiljimo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...