Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

1 hour ago, slavisa said:

Ja nisam gledao. 

Ali i da jesam to sto mi radimo ( ja gledam on radi ), je nebitno jer se nije desilo na kosarkaskoj utakmici, ili u svlacionici, .. vec se desilo u nase slobodno vreme, kad mozemo da radimo sta hocemo. Privatno je jer to samo treba da se tice mene i njega. ne i ostalih.

 

1 hour ago, slavisa said:

kalina se dokazao do sada, i nema sta vise da dokazuje. da sam na njegovom mestu bih snimio video u onom fazonu, i dok ga gladim rekao da se sale i svi ostali nose u ....😂

 

1 hour ago, slavisa said:

 

Znaci da sad nije u formi i da se ne ponasa lepo, ako ponovo bude u formi i bude se lepo ponasao bit ce ponovo na spisku. To znaci saletovo obrazlozenje.

 

1 hour ago, mmajstor said:

Brzo je dostigao vrhunac... evidentno je da to nije bas neka forma. 

 

1 hour ago, slavisa said:

Ima isti vrhunac kao i Teo, Bjeli, Bogdanovic ( kojeg uvek mesam sa Bojanom ( nikad ne znam kako se koji zove ) koliko je bitan), Raduljica, sva srebra. Nema vise da se dokazuje, kad ionako necemo osvoji zlato 😂

 

 

1 hour ago, slavisa said:

@Beonegro Mozda nije razlog iz vaseg ugla gledanja, mozda je klip razlog za ostale saigrace, da vide kalinica kao problematicnog.Bitno je da je igrao u "prozorima" kad drugi nisu mogli. 

 

1 hour ago, Ne sam Safete said:

spacer.png



Slaviša, hvala ti i ajde sad da stanemo.

Još jednom hvala Slaviši i svim učesnicima u diskusiji, opet ste naterali kolege mi s posla da me gledaju kao da sam sa druge planete, jer ne mogu da prestanema da se smejem, ali osećam da bi smo nastavkom diskusije u ovom smeru preći granice dobrog ukusa, pa da stanemo na vreme, da nam ne bude posle krivo.

Edited by Stondisha
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dropkick Murphys said:

A potvrda je...?

Da nije mozda: "Sale Nacionale je rekao", a to se ne dovodi u pitanje?

Na pitanje novinara posle objavljivanja spiska, Kalinic je rekao "nemam komentar". To tako zvuci da su razgovarali pre spiska.

 

Mislim, nebitno je sad, ovo "objasnjenje" ce proci, ali ipak, ovo vise izgleda kao peglanje situacije, nego kao bilo kakva potvrda o drugarskom dogovoru.

 

Pa jbg sad, možda je Sale i izmislio celu priču - i da je pričao sa Kalinom i kog dana je pričao i da mu je ovaj rekao da razume razloge. Ako ti je Kalina tip čoveka koji ne bi ništa rekao u slučaju da je Sale slagao za njihov razgovor, onda OK, ti sumnjaj u to, meni je to vrlo malo verovatno. A i Kalinini komentari nakon toga nisu komentari čoveka koji je iznenađen ili zatečen, više je delovalo da je komentarisao razlog zašto je precrtan. U svakom slučaju, ne stavljam ja ruku u vatru ni za koga, samo komentarišem ono što je meni najviše verovatno.

 

A što se tiče drugarskog dogovora, teško da su se baš drugarski dogovorili da neće da ga vodi, ali da uopšte nije bilo razgovora, ne verujem.

 

I da, nemoj meni to "Sale Nacionale je rekao", nisam iz te priče. Osim, toga, sada imaš sasvim dovoljno materijala da biješ po njemu, ne vidim razloga da kopaš i tamo gde verovatno nema ničega.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Arsenije Pesic said:

 

Pa jbg sad, možda je Sale i izmislio celu priču - i da je pričao sa Kalinom i kog dana je pričao i da mu je ovaj rekao da razume razloge. Ako ti je Kalina tip čoveka koji ne bi ništa rekao u slučaju da je Sale slagao za njihov razgovor, onda OK, ti sumnjaj u to, meni je to vrlo malo verovatno. A i Kalinini komentari nakon toga nisu komentari čoveka koji je iznenađen ili zatečen, više je delovalo da je komentarisao razlog zašto je precrtan. U svakom slučaju, ne stavljam ja ruku u vatru ni za koga, samo komentarišem ono što je meni najviše verovatno.

Ovo uramiti pred nastavak diskusije.

Link to comment
Share on other sites

@Arsenije Pesic

Pa kad si napisao "evo potvrde", onda mi automatski delujes da si u fazonu "autoritet je rekao - tako je". 

 

Evo imas Djordjevica koji kaze da svi znaju zasto i imas Nedovica, koji kaze suprotno + Kalinica koji ne bi da komentarise. 

 

I nemam nameru da bijem po njemu, prica je zavrsena. Vise od ovoga ne verujem da cemo cuti. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

@Arsenije Pesic

Pa kad si napisao "evo potvrde", onda mi automatski delujes da si u fazonu "autoritet je rekao - tako je". 

 

Evo imas Djordjevica koji kaze da svi znaju zasto i imas Nedovica, koji kaze suprotno + Kalinica koji ne bi da komentarise

 

I nemam nameru da bijem po njemu, prica je zavrsena. Vise od ovoga ne verujem da cemo cuti. 



jel se pozivaš na onaj mondo od pre neki dan koji je napisao da su ova dvojica zatečeni  il se pojavila neka nova informacija/intervju?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Stondisha said:



jel se pozivaš na onaj mondo od pre neki dan koji je napisao da su ova dvojica zatečeni  il se pojavila neka nova informacija/intervju?

Quote

„Razočaran sam, ali ne iznenađen. Mnogo sam se puta do sada susretao sa nepravdom i uvek sam iz svega izlazio jači i pametniji. Tako će biti i ovog puta. Krivo mi je, pre svega, što sam za spisak saznao na Tviteru, ali šta je tu je“, napisao je Nedović na svom Instagram profilu.

https://www.danas.rs/sport/nedovic-o-skracenom-spisku-kosarkasa-za-sp-razocaran-sam-ali-ne-iznenadjen/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Stondisha said:


ispade znači samo problem što Nedović nije obavešten putem telefona/mejla/goluba pismonoše...  jel tako?

Meni je problem sto su u Srbiji sloboda misljenja i sloboda govora leta gospodnjeg 2019.prava koja se cine tako nedostiznim u svim sferama zivota.

 

A to su osnovna ljudska prava garantovana i Ustavom i Medjunarodnim konvencijama.

 

Prosecan Srbin koji radi za 300eur mora da pazi sta prica i pise, jer moze da ostane bez posla u drzavnoj ili bukvalno u roku od 7 dana da mu uniste privatnu firmu.

Sad idemo korak dalje...reprezentativcu koji zaradjuje 1000 i vise x od tog prosecnog Srbina takodje mora da se ogranici sloboda misljenja i govora, jer..npr..nece igrati za reprezentaciju na SP.

 

Over and out re ove teme i SPa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

11 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ne, nego sto selektore kaze da jesu obavesteni svi 😛

 

Možemo devet dana, ti da tražiš dlaku u jajetu, ja da pravdam...

 

 

Aj da završimo polako, jer ostaje se bez konvencionalne municije, pa će se preći na nedozvoljena sredstva...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Po meni sada postoje dva scenarija:

 

1. Da Kalina da neki intervju, saopštenje, oplete po Saletu, kaže konkretno šta je bio problem, etc...

2. Da se NK ne javi uopšte po pitanju ovoga. To bi mi onda mirisalo da stvarno postoji nešto ozbiljno, kao pozadina svega, jer Kalina baš i nije pokazao da voli da prećuti nešto, posebno ako misli da mu je načinjena nepravda.

 

Uglavnom, svakako da bih voleo drugi scenario, jer bi to otvorilo vrata da budu u timu već dogodine.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, realno *w said:

Po meni sada postoje dva scenarija:

 

1. Da Kalina da neki intervju, saopštenje, oplete po Saletu, kaže konkretno šta je bio problem, etc...

2. Da se NK ne javi uopšte po pitanju ovoga. To bi mi onda mirisalo da stvarno postoji nešto ozbiljno, kao pozadina svega, jer Kalina baš i nije pokazao da voli da prećuti nešto, posebno ako misli da mu je načinjena nepravda.

 

Uglavnom, svakako da bih voleo drugi scenario, jer bi to otvorilo vrata da budu u timu već dogodine.

 

Videcemo verovatno nakon turnira, jer ako neko ima nesto da kaze, sumnjam da ce to uraditi bas sada. Niko nije toliko lud ili glup pa da bas sada kenja nesto, naravno osim plave Dabovicke.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, kalistenika u rutini said:

Kad se nije do sad oglasio afekat stajl, nece se ni oglasavati, tako i treba da bude jer je svestan da je usrao motku u suprotnom bi digao glas odmah.

 

Ako je neki direktan konflikt sa Saletom, cutao bi zbog ostalih igraca i ekipe. Zato kazem, videcemo kad se turnir zavrsi.

Edited by Dobar Los Milos
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...