Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Just now, stefan81888 said:

 

Spremaju se Gregu da konfiskuju NBA prstenje. 

 

To su odvojene stvari.... ajde jos jednom. 

 

Trener u NBA je druga profesija u odnosu na trenera van NBA. Tamo imas i trenera za odbranu, trenera za napad, trenera za sut, trenera za bacanje u nesvest.... dok sve te stvari glavni trener van NBA mora sam da obavlja. Kako je to uporedivo? 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mmajstor said:

 

To su odvojene stvari.... ajde jos jednom. 

 

Trener u NBA je druga profesija u odnosu na trenera van NBA. Tamo imas i trenera za odbranu, trenera za napad, trenera za sut, trenera za bacanje u nesvest.... dok sve te stvari glavni trener van NBA mora sam da obavlja. Kako je to uporedivo? 

Jbt koji si ti kralj. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, LayupFromTheMidget said:

Da, da ja zaboravio tvoju genijalnu logiku, najbolji na svetu se jos ne zna,  jos 4 trenera su u igri. Posto tako resavamo najboljeg C na svetu, sto da ne i trenera...

 

Sto se tice trenera to je druga prica u odnosu na igrace, jer rezultat ne zavisi samo od njegove sposobnosti... moja logika nije genijalna nego sasvim jednostavna. Svetsko prvenstvo je takmicenje u kome je pobednik najbolji na svetu i dobija zlatnu medalju. Samo ime govori.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mmajstor said:

 

Sto se tice trenera to je druga prica u odnosu na igrace, jer rezultat ne zavisi samo od njegove sposobnosti... moja logika nije genijalna nego sasvim jednostavna. Svetsko prvenstvo je takmicenje u kome je pobednik najbolji na svetu i dobija zlatnu medalju. Samo ime govori.

Da li po toj logici znači da su, hipotetički, Ameri doveli najbolje što mogu da dovedu i sve razbili sa 30+ razlike, da bi Greg tada bio najbolji trener na svetu?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mmajstor said:

 

Sto se tice trenera to je druga prica u odnosu na igrace, jer rezultat ne zavisi samo od njegove sposobnosti... moja logika nije genijalna nego sasvim jednostavna. Svetsko prvenstvo je takmicenje u kome je pobednik najbolji na svetu i dobija zlatnu medalju. Samo ime govori.

Ali zato nekoliko NBA prstenova nema nikakvu tezinu.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mmajstor said:

 

To su odvojene stvari.... ajde jos jednom. 

 

Trener u NBA je druga profesija u odnosu na trenera van NBA. Tamo imas i trenera za odbranu, trenera za napad, trenera za sut, trenera za bacanje u nesvest.... dok sve te stvari glavni trener van NBA mora sam da obavlja. Kako je to uporedivo? 

 

Onda će Gregu samo da pocepaju diplomu za neku kategoriju. Ko ga jebe što ni tu nije najbolji na svetu. 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DonJuan said:

Da li po toj logici znači da su, hipotetički, Ameri doveli najbolje što mogu da dovedu i sve razbili sa 30+ razlike, da bi Greg tada bio najbolji trener na svetu?

 

lako tako masa ljudi razmislja (kada ekipa pobedjuje trener je dobar, a ako gubi trener je los), ako si citao sta sam napisao onda ne bi imao takav zakljucak. Igraci igraju a ne treneri. Igracev ucinak mozes vrlo lako da izmeris na SP, a trenerov vec dosta teze. Najbolji je vrlo subjektivna kategorija, al je vise nego logicno da te bude neko ko je dosao bar do polufinala, i ko je iz ekipe izvukao vise nego sto su njeni realni dometi. Takodje, na SP je takmicenje najboljih igraca a ne najboljih trenera. 

 

Sa druge strane, sve ono sto se opravdano moze zameriti Djordjevicu na ovom svetskom prvenstu, trebalo bi zameriti i Gregu Popovicu. Nema nikakve razlike. Sem ako ne postoji licemerje u 'opravdanosti' necije kritike. 

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...