Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Sikma sve i svja, 9 poena, 5, 6 asistencija i isto toliko skokova. Kad se igra za njega jedino mi tad njihov napad izgleda nešto smisleno. Ostalo je neka improvizacija. 

Takođe, često pokušavaju da daju koševe iz tranzicije i uspevalo im je. 

 

Ovo mi je komentar na kraju prvog poluvremena. Mislio sam da sačekam kraj, ali me je ipak nešto prekinulo, pa nisam odgledao do kraja i tek sad pišem. 

 

Blat mi je užasno delovao u prvom poluvremenu. Nekoliko izgubljenih lopti u pokušaju brzog napada (kad vidim statistiku ispostavi se i jedine do kraja meča), česta iskakanja nad njim na piku sa kojim je imao problema i mučenje na prevođenju. 

 

Da ti verujem da se popravio kasnije. 😛 @realno *w 

 

Za Smita se slažem i za ovaj duel Sikme sa Zekom. Baš sam pomislio na to kako će izgledati. 

 

Imam traume od Zekove partije iz finalne serije gde sam mnogo više očekivao.

 

Takođe, Olinde mi je jako zanimljiv igrač. 

 

Sve u svemu, greota bi bilo ne startovati pobedom.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, uvrnuto said:

Za Smita se slažem i za ovaj duel Sikme sa Zekom. Baš sam pomislio na to kako će izgledati. 

 

Imam traume od Zekove partije iz finalne serije gde sam mnogo više očekivao.

 

Takođe, Olinde mi je jako zanimljiv igrač. 

 

 

Prošle godine je to bilo drugačije, nama je trebalo da Lidej ne samo sačuva direktnog protivnika, nego da i u napadu odradi svoje.

Sada imamo više rešenja i taj poenterski učinak ima ko drugi da nadoknasi, al odbranu mora da stegne. Tokom priprema je bio dosta slab po tom pitanju, često i problemi sa ličnim greškama, nadam se da će igrati pametno.

 

Verujem u Tristana, ali nekako imam utisak da je Sikma prototip igrača kakav mu ne odgovara. 

 

12 hours ago, uvrnuto said:

Sve u svemu, greota bi bilo ne startovati pobedom.

 

Neće biti lako, ali bilo bi jako dobro. Onda bi mogli opušteno da odigramo sa Baskonijom, pa opet čak i uz eventualni poraz u Španiji, na miru dočekamo te tri vezane tekme kući.

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, realno *w said:

 

Prošle godine je to bilo drugačije, nama je trebalo da Lidej ne samo sačuva direktnog protivnika, nego da i u napadu odradi svoje.

Sada imamo više rešenja i taj poenterski učinak ima ko drugi da nadoknasi, al odbranu mora da stegne. Tokom priprema je bio dosta slab po tom pitanju, često i problemi sa ličnim greškama, nadam se da će igrati pametno.

 

Verujem u Tristana, ali nekako imam utisak da je Sikma prototip igrača kakav mu ne odgovara. 

 

 

Neće biti lako, ali bilo bi jako dobro. Onda bi mogli opušteno da odigramo sa Baskonijom, pa opet čak i uz eventualni poraz u Španiji, na miru dočekamo te tri vezane tekme kući.

Papa na Sikmu, ako ne ide sa Zekom?

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, jedibojan said:

Papa na Sikmu, ako ne ide sa Zekom?

 

Ovo zvuči skroz ok, smatram da Sikma mnogo veću štetu može da napravi na perimetru, nego na niskom postu, a pod uslovom da ne krenemo da skupljamo kao nenormalni svaki put kad krene da zida. 

Sikma je jači, Papapetru viši oko 3 cm, nije to neki mismeč.

 

 

ps. Arsenije, je l tebi rođendan danas, ili sam nešto pomešao? :D

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, realno *w said:

 

Ovo zvuči skroz ok, smatram da Sikma mnogo veću štetu može da napravi na perimetru, nego na niskom postu, a pod uslovom da ne krenemo da skupljamo kao nenormalni svaki put kad krene da zida. 

Sikma je jači, Papapetru viši oko 3 cm, nije to neki mismeč.

 

 

ps. Arsenije, je l tebi rođendan danas, ili sam nešto pomešao? 😄

 

spacer.png

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, realno *w said:

 

 

Sikma je jači, Papapetru viši oko 3 cm, nije to neki mismeč.

 

 

Nisam siguran u ovo, treba mi jos koja tekma da upratim Papapetrua, ali ne sjecam se da sam vidio mnogo jacih kosarkasa od njega.

 

 

Nego, first thing first, treba nam jedna steitment pobjeda nad Cibosima

Edited by Ne sam Safete
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Ne sam Safete said:

Nisam siguran u ovo, treba mi jos koja tekma da upratim Papapetrua, ali ne sjecam se da sam vidio mnogo jacih kosarkasa od njega.

 

 

Nego, first thing first, treba nam jedna steitment pobjeda nad Cibosima

Daj onda onaj gif sa Pekmenom koji bljuje po zapisnickom stolu, zahrdjao si brate.

  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Ne sam Safete said:

Ne mogu, naljutice se kronos 😋

Necu, imam vise njegovih gifova gde bljuje po raznim stolovima.:wicked:

PS. Na tebe se ne bi naljutio ni da mi dodjes u kucu sa ponudom za Velezovu sezonsku kartu (za Siroki Brijeg bi se vec sporeckali :s_d:)

Djuro bi od mog Ilije dobio rucak i poslastice od sveg pseceg crno-belog srca.

:classic_biggrin:

Edited by Kronostime
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ocekujem sve, samo ne statement pobedu u subotu. Ali ukoliko posle iste makar ne bude provejavao a da mi bolje odmah istupimo iz EL osecaj*, to je pobeda sama po sebi.

 

 

*kakav je bio prosle godine, samo se tad zvao sreca nasa pa ne igramo EL. 

Edited by Alex_Serbia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Luchifer89 said:

Nego,

 

jel bila ta promocija dresova, ili Šiki nije stigo da pokupi paket od UA?

Da li je ono sa VTB kupa neka trening garnitura ili idemo pred jEvropu ko PRTZN?

 

 

IMG-20220929-151340.jpg

 

Evo legendo partizan sampion! 

 

 

Šalu na stranu, što bi rekao Njuz legenda, trebalo je u utorak, prenelo je nekoliko portala, a to sam čuo i na prenosu tekme. 

https://telesport.rs/2022/09/25/partizan-zakazao-promociju-dresova/

 

Kontam da će klub najaviti ipak. 

Edited by uvrnuto
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Za sutra je zakazana promocija novih dresova i zanimljivog sponzora za 13 časova. Kao što smo već i najavili, Media Day je zakazan za početak sledeće sedmice.

pbg

 

Ali ove fore kao što smo i najavili, a eno skrinšota gde su otprilike napisali da nemaju pojma. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...