Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

Baš vala. Nevera.

 

Simpatična pričica. Posebno mi je zanimljiv bio onaj deo o koncepciji odnosa između nacionalnih saveza i NBA. Zanima me da li ima neke ideje kako to regulisati i da li bi hteo da ih podeli.

 

Iskuno je zakopčan. Kaže on dosta, elokventan je, govori o raznim temama, vidi se da razmišlja o celini košarkaškog sistema ali uvek imam osećaj da je preostalo mnogo neizgovorenog. Naravno, iskusno to sačuva za sebe i verovatno uži krug onih koji se pitaju za neke stvari.

 

Hvala ti za ovo. :classic_smile:

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Mairosu said:


Ovo je i mene šokiralo.

Ne znam dal da odgovaram na ono gore, kontam troluje me čoek. :D

 

Odgovori :P Realno navikli smo na duze podkaste pa zbog toga, inace prosek podkast, vise zbog gosta koji nije nesto novo rekao. A cini mi se da je kod tebe bila neka mala kocnica da prekines gosta  sa nekim sledecim pitanjem zbog kosarkaske velicine gosta.Navikli smo u tvojim podkastima da cujmo neku ekskluzivu, nesto novo.Na primer meni je podkast sa Toromanom, Dzikicem deset puta bolji od ovog.Al dobro verovatno zbog imena gosta su ocekivanja bila velika. Ocekujem da ce sledece nedelje biti zanimljiviji podkast. Vise da se prica o NBA, razvojnoj ligi i tako to.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Naravno da ste navikli na duže podcaste, ali ljudi otišao sam u sred priprema na Kopaonik i dobio čoveka posle media daya da snimimo podcast kod njega u sobi (obratiti pažnju na enterijer). Da smo pretili vatrenim oružjem ne bi dobili jače od 30 minuta...samo smo mi dobili iso play kod selektora. Nije bilo u redu da zloupotrebljavam ukazano poverenje tako što ćemo da se prisećamo kakav mu je blok Karnishovas dao u 3. meču finala 1997. Namenski smo došli, namenski odradili, i ispalo je što se mene tiče dobro...sa druge strane, drago mi je što sam navikao fenstvo na dugo i tvrdo (hehe) ali ovako vam nekako ide kad dođete vi njima na noge.

  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SunZero said:

razocaran sam majicom, ocekivao sam neki Gorgoroth za ovakvu priliku


jes pa da mi selektor kaže "tako dakle, na onim tvojim ciganima nosiš WASP jebače a meni uvalio Gaahla? dobro dobro Jovanoviću"...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dosta dobro. Nije konfekcijski. Pametno priča. Ima malo i o Virtusu. Aktuelno je.

Ja sam zadovoljan. Kada smo prvi put razgovarali bilo je dosta konfrontacijski prvih pola sata, ali shvatio sam da je to bio test. Sad nije bilo testa, krenuli smo "iz egala". Ne mogu reći da ga ne razumem, čak je bilo i zabavno ući u sparing onomad. Svakako je to bio dobar trening.
Šta znači to "konfrontacijski"?
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, dekkard said:
On 8/2/2019 at 5:05 PM, Mairosu said:
Dosta dobro. Nije konfekcijski. Pametno priča. Ima malo i o Virtusu. Aktuelno je.

Ja sam zadovoljan. Kada smo prvi put razgovarali bilo je dosta konfrontacijski prvih pola sata, ali shvatio sam da je to bio test. Sad nije bilo testa, krenuli smo "iz egala". Ne mogu reći da ga ne razumem, čak je bilo i zabavno ući u sparing onomad. Svakako je to bio dobar trening.

Šta znači to "konfrontacijski"?


Znači da sam verovatno hteo da kažem nešto tipa "konfrontaciono" ili whatever, napisao to što jesam, i onda je neko sa istančanim osećajem za negovanje srpskog jezika roknuo quote i rešio da ga izoštri na mojoj tempo...privremenoj slabosti. Danas ti, sutra neko treći, itd. :P

Link to comment
Share on other sites


Znači da sam verovatno hteo da kažem nešto tipa "konfrontaciono" ili whatever, napisao to što jesam, i onda je neko sa istančanim osećajem za negovanje srpskog jezika roknuo quote i rešio da ga izoštri na mojoj tempo...privremenoj slabosti. Danas ti, sutra neko treći, itd. [emoji14]
Ma nije bilo usmereno uopšte u tom smeru pitanje, interesuje me oko čega se konfrontirao sa tobom, ili pokušavao da se konfrontira?
Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Sportski komentatori, novinari i mediji

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...