Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

@dekkard Da li misliš na strane igrače koji dobiju srpsko državljanstvo na regularan zakonski način (tri godine neprekidnog prijavljenog boravka u Srbiji, najmanje tri godine braka sa državljaninom Srbije...), ili na instant državljanstva poput Pejdža ili Enisa?

Edited by Stiletto
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, dekkard said:
20 hours ago, ranzo said:
brate kakva ksenofobija ?! 

Na primer ona kada kaže da strani igrači sa srpskim državljanstvom nikad neće igrati za srpsku reprezentaciju. Zašto, ako izraze želju i imaju kvalitet da budu deo nje (mada vidimo da je ovo drugo sve manje odlučujući faktor)?

cekaj, i to je po tebi ksenofobija ?!

ja se sa tim potpuno slazem, neko preko noci dobije papire i nastupa za repku a sa tom drzavom nema nikakve veze.

i

jel to sad znaci da mrzim strance, imam strah od njih

dajte bre ljudi nismo deca

Link to comment
Share on other sites

Darko super lik, stvarno super lik, voli da priča, elokventan, veliki stručnjak i generalno izuzetan sagovornik all things basketball. Opuštenija atmosfera, nemamo zadati cilj, lik nije u presiji sa vremenom (ali opet kulturno se zadržavamo na pristojnom razgovoru jer ipak on ima obaveze)...meni je bilo jako prijatno. A i vidi se da smo ispunili primary cilj puta, i onda sedneš i opušteno popričaš...

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Mairosu said:

Darko super lik, stvarno super lik, voli da priča, elokventan, veliki stručnjak i generalno izuzetan sagovornik all things basketball. Opuštenija atmosfera, nemamo zadati cilj, lik nije u presiji sa vremenom (ali opet kulturno se zadržavamo na pristojnom razgovoru jer ipak on ima obaveze)...meni je bilo jako prijatno. A i vidi se da smo ispunili primary cilj puta, i onda sedneš i opušteno popričaš...

 

Pa jest....samo da si na coveka nalateo negde tokom godine. Ovako 3 nedelje pred svetsko prvenstvo, vise sam ocekivao price o samom SP i  o reprezentaciji. Nisi ga pitao nista o drugim ekipama na SP, nasim nekim igracima, ili koja je tacno njegova uloga kao pomocnog trenera u reprezentaciji? Mene recimo to interesuje. Ok je njegova karijera u NBA ali da je to stalo u nekih 10 minuta a u ostalih 20 da se prica o njemu kao pomocnom treneru reprezentacije. Ovako prica mi slabo drzala paznju, posto me u ovom trenutku mnogo mnogo vise interesuje Bjeli, Jokic, Bogdan, Bobi od tamo nekog Vestbruka. Nemoj samo kao Srdjan molim te. 🙂

Link to comment
Share on other sites

Osim NBA lige Arenasport je otkupila prava i za VTB ligu...

 

Arenasport:

NBA

ABA

VTB

Endesa?

NCAA?

KLS?

Grčka liga?

 

 

Sportklub:

EL

EC

Turska liga?

Nemačka liga?

 

Sportklub je prethodnih godina (ne zadnje sezone) prenosio i Pallacanestro i jedne sezone stidljivo Francusku ligu...

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, bekrinjo said:

Osim NBA lige Arenasport je otkupila prava i za VTB ligu...

 

Arenasport:

NBA

ABA

VTB

Endesa?

NCAA?

KLS?

Grčka liga?

 

 

Sportklub:

EL

EC

Turska liga?

Nemačka liga?

 

Sportklub je prethodnih godina (ne zadnje sezone) prenosio i Pallacanestro i jedne sezone stidljivo Francusku ligu...

Lako je kupovati kada će to neko drugi platiti

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bekrinjo said:

Telekom ne deli dividiendu ove godine, slučajnost? :smiley24:

 

Steta ,a taman sam se radovao da ce 200 dinara na racun da mi legne. Taman da ulozim za tiket od 50 meleona. necu da kazem u kojoj kladionici posto nije Delgadova.

 

Ja mislim da ACB liga se prenosi i dalje na Areni.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Ljudi braćo pojedinci, pikirate Mairosua posle svake emisije kao da u najmanju ruku iz svog džepa plaćate to što on snima. Kome se toliko ne sviđa i misli da može onoliko bolje možda i sam treba da se oproba u ovakvom vidu novinarstva?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Beonegro said:

Ljudi braćo pojedinci, pikirate Mairosua posle svake emisije kao da u najmanju ruku iz svog džepa plaćate to što on snima. Kome se toliko ne sviđa i misli da može onoliko bolje možda i sam treba da se oproba u ovakvom vidu novinarstva?

 

Niko njega ne pikira. Ali ne mozemo samo da iznosimo hvalospeve na njegov racun. Ja licno ne mogu da pisem ovde kako je njegov intervju sa Djordjevicem bilo nesto sjajno i spektakularno, kad jednostavno nije. Prvo, Mairosu je na pocetku itnervjua izneo jednu ozbiljnu neistinu, kad je rekao da smo nakon duzeg vremena u najjacem sastavu. Ne nismo. Izvini, ali bez Kalinica i Nedovica to nije najjaci sastav. Drugo, nijednom ga tokom intervjua nije pitao za njih dvojicu, a odstranjeni su  pre pocetka priprema iz ocigledno nekosarkaskih razloga. Jednostavno je morao da ga pita za njih. Trece, svo vreme mu se obracao sa nekim strahom u glasu, tako se sagovorniku ne obracas ma kakva god velicina da  je.  Naleteo sam pre par nedelja na YT na neki intervju koji je neki novinar radio sa Arkanom tamo 97. ili 98. Pa hrabrije drzanje je pokazao on prema Arkanu, nego Mairosu prema Djordjevicu. 

 

I sad onda treba ja da pisem kako je taj intervju bio nesto sjajno, savrseno, spektakularno. Zao mi je, ali ne mogu. I sad je najlakse da mi neko kaze, pa ti napravi bolje ako umes. Ja nisam izabrao da budem novinar, imam drugi poziv u zivotu. Mariosu je izabrao da bude novinar i da parvi emisije, i stoga mora da bude spreman i na kritike a ne samo na hvalospeve. 

 

 

Edited by Skyglider
  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Beonegro said:

Ljudi braćo pojedinci, pikirate Mairosua posle svake emisije kao da u najmanju ruku iz svog džepa plaćate to što on snima. Kome se toliko ne sviđa i misli da može onoliko bolje možda i sam treba da se oproba u ovakvom vidu novinarstva?

 

Pa nemam pojma, ne delim mišljenje. Čovek se pokazao kao vrlo fin, kulturan i bez sujete i koliko vidimo, spreman je da sasluša kritiku i argumentovano uvek odgovori na istu. Postavio je dosta visoke standarde u nekim epizodama, pa sad sve ispod tog nivoa izaziva veću pažnju, jbga. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Pa nemam pojma, ne delim mišljenje. Čovek se pokazao kao vrlo fin, kulturan i bez sujete i koliko vidimo, spreman je da sasluša kritiku i argumentovano uvek odgovori na istu. Postavio je dosta visoke standarde u nekim epizodama, pa sad sve ispod tog nivoa izaziva veću pažnju, jbga. 

 

 

 

Slazem se. Nisam ni ja primetio da je sujetan i da nije spreman da prihvati kritiku. Tako da mi nije jasno zbog cega pojedinci ovde skacu u njegovu odbranu, kad je to potpuno bespotrebno. 

 

Link to comment
Share on other sites

Zato što mislim da pravi odlične emisije i zato što mislim da je njegovo potpuno pravo da u svojim autorskim emisijama eskivira teme koje bi uzrokovale tenzije i vjerovatno mu zatvorila određena vrata sad kad je još uvijek praktično na početku karijere.

Edited by Beonegro
Link to comment
Share on other sites

pa ocigledno je covek imao nameru da napravi prijatan pod u kome ce se pre svega afirmativno i na zanimljiv nacin pricati o kosarci a ne poligraf sa Jugoslavom Cosicem u kome ce da gadja goste shurikenima ili da selektora bez fejla u svom mandatu kritikuje, provocira ili savetuje o izboru igraca ili gameplana

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Sportski komentatori, novinari i mediji

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...