Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

2 hours ago, Darko Pancev said:

Sada kad znas da ces igrati El mora da se reaguje brzo ,ali kod nas se uvek ceka podlednji momenat pa se onda kaze nije mu zena dala da dodje ,stopirao klub i slicne stvari ! 
platis pa se klatis!!!! Uvek bilo i bice

Pobegli nam Clybern,Pengos, i ovi ostali mamojebci jer smo bli zauzeti oko ABA .

 

Trebali smo da zajebemo AbU i odmah dovedemo gore spomenute.

 

 

Opusteno ljudi.

 

To sto se ne znaju imena ne znaci da se ne zna ko nam je bivsi a ko su novi za sledecu sezonu. Samo se sa razlogom ne objavljuje. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tema se vrlo brzo pretvorila u trolovanje@1945sa Vučevićem i sl 😁

Što se tiče rostera znajući trenera i precednika ostaju :

Kuzmić, Luka, Deda, Laza,Lazarević, Ivanović, Dobrić, Marković 

Voleo bih da ostane Kalina

Nate da ostane ako ne možemo da nađemo pravog pleja, a vrv ne možemo

Holins da ostane

Bek napadač i dobar centar za sve pare

Edited by Milos 3.14
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, bosMan_jr said:

Ne znam šta ste se uhvatili Sarca i njegove najave, lik je 99 posto pricao o produzenju dva igraca iz sadasnjeg rostera.

Ok je da postoji tema, nista strasno, ali da ima neku tezinu u ovom trenutku - veoma tesko.

Takodje, ne smatram trofej u KLS nevaznim i treba da ga napadnemo sa 100 posto svojih mogucnosti.

Mislio sam na dva nova igraca. Drugi su zakljucili da je neko od postojecih.

 

Od ta dva "dogovorena" igraca ,jedan je domaci ,drugi je stranac. 

  • Like 13
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Kuz i Mitar ce ostati u klubu dok god je tu Dejo! Isto mislim i za trio Deda ,Dobric i Lazic!

Jsko bi voleo da da ostanu Wolters Holins i Kalina ! 
Lazarevic zasluzio da ostane kao i Ivanovic! 
Simon ,Cirbes ,Markovic ,Wajt to su prioriteti za promenu sredine !!!! 
nama treba tri kvalitetna igraca pa poziciji 1,2,5 da bi nadogradili ovaj roster skrpljen i zbudzen na silu 

Link to comment
Share on other sites

igraci koji nisu isporucili ocekivano:

dzoni - jbg, nedovoljno. verujem da nije ni jeftin. na ovom forumu cesto osporavani aleksa ispade bar za klasu bolji igrac

dobric - u odnosu na projektovanu ulogu. secam se da su ovde prosle god odredjeni optimisti pisali, kako bi dobric, sa usage-pm jednog loyda isporucio bolje i efikasnije. njemu je najbolje da se vrati na ono sto je uvek i igrao

white - jbg gadna povreda je ucinila svoje, a cini se da i mentalno nije na nivou koji je potreban. siguran sam da je bivsi

kuz - dosta dobar pocetak sezone, i onda je prosto uvenuo. nema snage vise za ovaj nivo kosarke. na to dodati i ocigledne probleme sa vidom...i vreme je da se rastajemo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam koliko je pametno zahvaliti se Kuzmicu jer grdosiju od 2.15m ne znam gde cemo naci. Da se razumemo, prvi centar svakako treba, a Kuzmic i Luka mogu da se bore za mesto drugog ili treceg centra u rotaciji. Odlaskom Kuza bi dosli u situaciju da moramo 2 nova centra da dovedemo od cega bi jedan verovatno morao da bude domaci igrac sto nemam predstavu ko bi mogao da bude.

 

  

2 minutes ago, Bodie said:

Grčka, samo da nije neki otpadak iz Panate.

Odakle ova informacija?

Edited by СтелаРоса
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, СтелаРоса said:

Odakle ova informacija?

 

4 minutes ago, kum žoržo said:

Kalimera…..😎

Kalimera je valjda dobro jutro na grčkom, tako da je dogovoreni igrač iz Grčke.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, СтелаРоса said:

Ja ne znam koliko je pametno zahvaliti se Kuzmicu jer grdosiju od 2.15m ne znam gde cemo naci. Da se razumemo, prvi centar svakako treba, a Kuzmic i Luka mogu da se bore za mesto drugog ili treceg centra u rotaciji. Odlaskom Kuza bi dosli u situaciju da moramo 2 nova centra da dovedemo od cega bi jedan verovatno morao da bude domaci igrac sto nemam predstavu ko bi mogao da bude.

 

  

Odakle ova informacija?

Jednog stranca i jednog domaceg umesto Kuza,sta nam tesko. 

 

I ovako ga svi terate!

Link to comment
Share on other sites

Где је брат Бладс из пекаре да посведочи да је Вуч добио коверат на полувремену?

 

Шалу на страну, ако је Недовић, само да га заобиђу повреде и бомба. Но, ипак бих сачекао неку потврду.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Сандро Лаки Ђентиле said:

Где је брат Бладс из пекаре да посведочи да је Вуч добио коверат на полувремену?

 

Шалу на страну, ако је Недовић, само да га заобиђу повреде и бомба. Но, ипак бих сачекао неку потврду.

Mozda i Jovic cemu se iskreno ne bih obradovao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Redstar0356 said:

Dolazi Vucevic 100%. Sto bi dolazio juce ako nece da dodje da igra?

Znam da se sprdas, ali verujem da se svi ovde potajno nadamo kako bi jednog dana mogao da zaigra za nas. Medjutim, sinoc je izjavio kako zeli da igra u NBA sto duze moze, da zavrsi tamo karijeru, a da ce na Zvezdine utakmice dolaziti i dalje kao navijac. Tako da treba da ga iskljucimo iz bilo kakve price.

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto featured and unfeatured this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...