Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

1 minute ago, Miki28 said:

To su isto pitanja za trenera. Taj trenertreba da zna vrline i mane tog itog igraca i da ako ne ide, sjedne i porazgovara sa istim, benchuje ga ili sta vec. 

 

Prosle godinesu Lejkersi izgledali disfunkcionalno ali ono, nema lidera kojiceda podvikne i kaze ej ovo ne ide. Lebron nije taj lider, nikada nije ni bio. Previse pati od toga da bude sa svima dobar, da ga svi vole. Mislis da bi Kobi iliMJ trpjeli to? 

 

mozda je problem u lebronu ali opet se vracam na mindset lika koji je zvezda vec 15ak godina u ligi: njemu trebaju trener i lebron da sufliraju ali je njegov mindset super?

 

nesto se tu ne uklapa.

opet kazem, ja ne krivim russa za ucinak kluba, samo mi je bila out of space ona pohvala mindseta, stagod to bilo.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

mozda je problem u lebronu ali opet se vracam na mindset lika koji je zvezda vec 15ak godina u ligi: njemu trebaju trener i lebron da sufliraju ali je njegov mindset super?

 

nesto se tu ne uklapa.

opet kazem, ja ne krivim russa za ucinak kluba, samo mi je bila out of space ona pohvala mindseta, stagod to bilo.

Kad grijesis onda treba, nebitno koliko si godina tu. 

Lebron kao najvece ime u ligi bi mogao i da skine pritisak sa njega, kao neko ko je igrao u mnogo timova sa mnogo dobrih igraca zna sta je potrebno da bi se sve to uklopilo ali proslogodisnji Lejkersi su bili isti kao Cavsi '18. 

 

Postenije je reci u 4 zida, ovo ne ide. Ne zelim da igram sa Russom a ne ova prica na socijalnim mrezama, vidjecete Russa. Samo sumnjajte u njega, mene i ostale. Pokazacemo vam. Lebron nije glup ali kao sto rekoh, pati od te zelje da bude sa svima dobar, da ga svi vole.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

Znači da nijedan igrač u NBA nema mindset, jer je u najvećem broju situacija trener taj koji izvlači maksimum iz rostera. Ne da se uini, promašio je temu ali se ne da. 😄 

 

ne, vec sva ljudska bica imaju nekakav mindset a russov minuli rad govori da nije "bolji od mnogih igraca koji se ovde hvale", samo zato sto zna sta da izjavi za medije a onda sutra na tekmi radi nesto za svoj gros.

 

stvar je prosta, tvoj ucinak definise tvoj majndset a ne random izjave.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

ne, vec sva ljudska bica imaju nekakav mindset a russov minuli rad govori da nije "bolji od mnogih igraca koji se ovde hvale", samo zato sto zna sta da izjavi za medije a onda sutra na tekmi radi nesto za svoj gros.

 

stvar je prosta, tvoj ucinak definise tvoj majndset a ne random izjave.

 

Ono što igrač radi na terenu nije odraz isključivo njegovog mindseta. To je sklop faktora; performans iliti postignuće nije linearna prava u fazonu super mindset -> ekstra učinak. Da je tako, ovu igru bi bilo daleko, daleko lakše razumeti (a i većinu stvari u životu). Istina je da Ras nije najinteligentniji, najsposobniji niti najbolji igrač u ligi, ali njegov profesionalizam i taj kompetitivni duh su bez premca i tu mu se nema šta zameriti. Dok ima dosta igrača kojima se način na koji razmišljaju (a koji nije gde da doda loptu saigraču ili kada da šutne fazon razmišljanja) i te kako može zameriti. Kao što rekoh, mislim da si dosta promašio temu i odveo diskusiju u pravcu kojim smo već prošli na ovom topiku X puta, a pohvala je bila na račun toga kako čovek razmišlja o nekom koordinatnom sistemu i sebi kao tački u tom koordinatnom sistemu. A ako ćeš to nazivati PR effort-om, dobro, onda se apsolutno svaki upis forumaša ovde a koji se tiče promocije demokratskih vrednosti (ovo je samo primer) može smatrati PR effort-om, samo u daleko manjoj niši kakva je forum? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Whoppi Goldberg?

3 minutes ago, MrTwister said:

Starteri su im valjda Luka, Dinwiddie, Bullock, Finney-Smith, McGee. Jedva cekam kako ce ova glava da to prihvati obzirom da mu je ovo ugovorna sezona. 

Tesko mada mislim da ce morati Dallas da ovo promijeni tokom sezone. Zajeb im je taj potpis McGee pa jos za te novce

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Miki28 said:

Subjektivno Lejkersi pa svi ostali.

 

Objektivno Bucksi, Warriorsi, Netsi orva tri favorita sa jednakim sansama, Clippersi pa Celticsi i Sunsi iza. Nuggetsi posle njih

Lejkersima je max druga runda po meni, i to pod uslovom da iz zdravlje posluži. I dalje su loši u šuterskom smislu i odbrambeno (mada Šruder će tu definitivno pomoći). Ne bi me čudilo da opet izvise za playoff.

 

Denver mi je favorit iz senke, pod uslovom da ostanu zdravi. Voleo bih da ih vidim u punom sastavu u plejofu, vreme je.

 

5 minutes ago, Miki28 said:

Wbrk se podredi timu, radi sve sto je potrebno ali tim gubi jer je Lebronmator a AD boli ona stvar? Krivac Wbrk.

 

Wbrk bude igra svoju igru a Lejkersi dobijaju? Lebron svaka cast, kako je uklopio Russa. 

 

Ne moze batica da dobije

False dichotomy. Kakve veze ima Lebron i AD sa Wbrook-om? 

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, uini said:

 

ne bi bio prvi put da startni centar igra 10-15mins.

 

veci problem je ugovor sto je dobio, koji je mozda i najveci wtf ovog leta...mozda je jedino inglesov ugovor gori imo

 

cenim da ce kako sezona odmice igrati manje :classic_unsure:

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Darko said:

Lejkersima je max druga runda po meni, i to pod uslovom da iz zdravlje posluži. I dalje su loši u šuterskom smislu i odbrambeno (mada Šruder će tu definitivno pomoći). Ne bi me čudilo da opet izvise za playoff.

 

Denver mi je favorit iz senke, pod uslovom da ostanu zdravi. Voleo bih da ih vidim u punom sastavu u plejofu, vreme je.

False dichotomy. Kakve veze ima Lebron i AD sa Wbrook-om? 

Napisao sam subjektivno za Lejkerse. 

 

Imaju velike veze jer ce uspjeh da se pripise Lebronu, AD i novom treneru a neuspjeh Wbrk. To je jednostavno tako. 

Hejt orema Russ je ogroman.

 

Evo reci mi koji ucinak bi bio zadovoljavajuci sa timskog i sa individualnog aspekta?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, gggggggg said:

 

veci problem je ugovor sto je dobio, koji je mozda i najveci wtf ovog leta...mozda je jedino inglesov ugovor gori imo

 

cenim da ce kako sezona odmice igrati manje :classic_unsure:

 

 

ovde pise izmedju 5ipo i 6milki po godini, nije to neka drama, iako je tri godine

 

https://www.spotrac.com/nba/phoenix-suns/javale-mcgee-6159/#:~:text=Current Contract,dead cap value of %245%2C461%2C219.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

Napisao sam subjektivno za Lejkerse. 

 

Imaju velike veze jer ce uspjeh da se pripise Lebronu, AD i novom treneru a neuspjeh Wbrk. To je jednostavno tako. 

Hejt orema Russ je ogroman.

 

Evo reci mi koji ucinak bi bio zadovoljavajuci sa timskog i sa individualnog aspekta?

Mislim da se možda nisam dobro izrazio jer si promašio temu. Priča se o Russ-ovom mindsetu i ostalim floskulama za trening kamp, a najvažnije je ono što se pokazuje na terenu. Lebron i AD naravno da imaju svoj udeo u debaklu Lejkersa, samo ne znam što ih uopšte unosiš u diskusiju gde je glavna tema Russ-ova timska igra. 

 

Personalno, da sam navijač Lejkersa, radije bi da Russ igra 5 minuta smislenog i korisnog basketa nego 35 minuta srljanja. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

ovde pise izmedju 5ipo i 6milki po godini, nije to neka drama, iako je tri godine

 

https://www.spotrac.com/nba/phoenix-suns/javale-mcgee-6159/#:~:text=Current Contract,dead cap value of %245%2C461%2C219.

Ocajan ugovor. 35 godina skoro, na 3 godine od koje je 3 godina PO. 

Imaju Powella koji je slican igrac. Imaju Klebera kojeg su sada potpisali za dobre novce u odnosu sta donosi kao i Wooda kome ugovor istice. 

Njihov platni spisak je 170 miliona, od toga samo Wood je zadnja godina. 

Dobro i Frenkie ali to je Frenkie. Minimalac za njefa na 1 sezonu puna kapa

1 minute ago, Darko said:

Mislim da se možda nisam dobro izrazio jer si promašio temu. Priča se o Russ-ovom mindsetu i ostalim floskulama za trening kamp, a najvažnije je ono što se pokazuje na terenu. Lebron i AD naravno da imaju svoj udeo u debaklu Lejkersa, samo ne znam što ih uopšte unosiš u diskusiju gde je glavna tema Russ-ova timska igra. 

 

Personalno, da sam navijač Lejkersa, radije bi da Russ igra 5 minuta smislenog i korisnog basketa nego 35 minuta srljanja. 

Njegov je mindset da daje sve od sebe svaki mec, uvijek na 100%. Tu treba i trenerali i saigracida kanalisu to i iskoriste u najbolju mogucu svrhu. Mozda bi bilo "prihvatljiviji" kosarkas da nije toliko naelektrisan na terenu gdje to njegovo djeluje cesto i kontraproduktivno ali kao sto sam vec pisao, manjak zelje mu se nikad ne moze osporiti. 

 

Unosim ih jer ti pricas da djela govore vise od rijeci pa te ja pitam, koji je to timski i individualni uspjeh da bi smatrao da je Russ produktivan clan ekipe? Kao sto sam napisao, Lejkersi dobijaju, Russ igra svoju igru, misevi se sakrili u rupu. Russ se prilagodio, radi sve sto trazi trener, vi od njega a Lejkersi gube. Russ kriv?

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, uini said:

 

ovde pise izmedju 5ipo i 6milki po godini, nije to neka drama, iako je tri godine

 

https://www.spotrac.com/nba/phoenix-suns/javale-mcgee-6159/#:~:text=Current Contract,dead cap value of %245%2C461%2C219.

 

pa ima 35 godina, nema nikakav upside. potrositi te pare na njega je bas debilan potez, pogotovo sto su ga doveli nakon trejda wooda. jos su znali da ce brunson otici i da nemaju zamenu za njega.

Edited by gggggggg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...