Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

3 minutes ago, uini said:

pa dobro, ja na to i mislim, jebeš buzzer beatere koji dođu u nekom random delu tekme

Slazem se. Skontao sam na sta svi vi mislite.

 

Inace su mi game winneri posle kojih ostane sekund ili manje do kraja tekme jednaki b beaterima. Iako se desavalo da posle suteva za vodjstvo iza kojih ostane sekund ili manje ne budu game winneri. (mada kada bolje razmislim nema neke razlike izmedju razlike izmedju game winnera na 20s do kraja ili game winning b beater, jer oba donose pobedu. OK teze je zbog pritiska biti hladne glave kada je manje vremena ostalo za sut i za izgradu akcije.) #RazmisljamNaSavGlas

 

Samo se malo sprdam na osnovu netacnosti iskaza prvi buzzer beater.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Pratim Lejkerse od Šak - Kobi ere i mislim da lošiji igrač nije igrao u istim, a nije da je konkurencija slaba.

 

Trejduj beskorisno govedo za bilo kojeg tipa iz Aba 2 lige, imat ćemo više koristi.

 

Može i kraljica pride da podmaže trejd. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, KfJ said:

Koliko je Stef uopste imao prilika da sutira buzzer beater. 
on je uglavnom razbijao protivnike sa 10-15 razlike. 
Dakle, koliko je puta sutnuo i promasio i da li je uopste bio u situaciji

Nema sta, najveci pobjednik ikada u Nba ligi. Niko mu nije ni blizu.

Sve protivnike je razbio👍

29 minutes ago, Recoba said:

Sve sam ja te levate uzeo u obzir. Manje mi se gadilo gledati te Lejkerse, valjda nisam ništa očekivao od tih ljudi. I ne sjećam se da su isti gađali vrh table.

 

Drugi par cipela što su potonja dvojica bila preplaćena. 

Manje ti se gadilo? Mozda i najbolje mapadacke sezone nekog igraca su propale zbog tih levata.

Nisu trebali KD, Klay, Green kao saigraci vec samo neki osrednji NBA igraci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Miki28 said:

Nema sta, najveci pobjednik ikada u Nba ligi. Niko mu nije ni blizu.

Sve protivnike je razbio👍

 

 

Prokomentarisi onaj deo koji sadrzi pitanje:

Koliko je puta Stef bio u prilici da sutira Buzzer Beater,

i koliko puta je do sada promasio?

U nedostatku ovih informacija mozemo pratiti Stefov procenat

suta u poslednjih 1, 2, 3 minuta utakmice, ako takvi podaci postoje.

 

Meni izgleda kao da Stef sibne par trica u poslednjem minutu kad je gusto,

i da se odlepi na vreme.

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislio sam da su uzeli Baksi nekog full time shrinka imajući u vidu da imaju i Portisa i Grejsona u timu... Za ovakve likove (onaj debil Beverli mi pada na pamet takođe) nemam razumevanja. Nekom 10day contractu dati ispod ruke jedno 20k u ime zaštite ostalih igrača u ligi, možda i ne bi bilo glupo...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Barkley#34 said:

zNe vidim 100% čisto, ali ako jeste džukački kao što mi se 99% čini, za ovo bih se zaleteo da ga izlomim odmah na terenu, bez obzira na posledice. Ovaj ne zaslužuje da se bavi sportom.

 

Ovde se vidi:

 

Mali je neopevano govno jos od koledz dana. Ne znam kako i dalje uspeva da izbegne da mu neko odvali tu gadnu njusku sa ramena

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Uvek isti obrazac: saplitanje, glumatanje, iščuđavanje, ponekad histerično vrištanje, zamahivanje rukom i nogom istovremeno. Mislim da lik nije zao, nije čak ni prljav igrač, nego je jednostavno bolestan. Svakako nije za ekipne sportove i predstavlja interesantan test za celu mental health priču koju je NBA kobajagi gurao sa KLoveom i Demarom... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...