Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Tri katastrofalne greske u samo 50 minuta ... Sudije su idioti.
 
Penal za Cz, penal za Napredak, poništen gol
 
Jos jedan penal nad Erakovicem :classic_laugh:
Reče čovek kome je nick...tri korne penal....[emoji23]...inače ulazi Pavkov, kreće se u mirnu realizaciju privodjenja utakmice kraju uz bar jedan gol Pavkova....[emoji847]

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Ja ako mogu da nadjem neko malecno opravdanje (mada bi verovatno isto bilo i da nije tako), to je sto novo prvenstvo pocinje 8. jula, pa se pretpostavljam delimicno trude da pobedjuju sa sto manje cimanja (i obicno uspevaju u tome).

 

Fun fact: Napredak je u poslednjih 15 utakmica pobedio JEDNOM, 1-0 evrogolom u 93-em minutu koji im je obezbedio plej of grupu 😄

Link to comment
Share on other sites

Otisli svi nokti tokom utakmice. Ali ovako se osvajaju titule, i kad ti nije bas dan, i kad je protivnik dosta dobar, makar defanzivno, ti uspes da pobedis. 

 

Aj sad jos taj jedan bod pa da slavimo (ne gledam sta ce komsije da urade sutra, jer samo od nas zavisi).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Realno je danas pobeda jedino i bila vazna, taj jedan korak treba do 5.titule u nizu, zasluzene i ciste.

 

Ono sto mora da usledi su jasni koraci kluba oko transfer politike i prave strategije po pitanju buducih aktivnosti oko ukljucivanja mladih snaga i popunjavanja pozicija koje su goruce obzirom na starost/motivisanost igrackog kadra.

To je ono sto je "nemoguca misija" godinama unazad, uz sve dobre rezultate i uspehe koji su bez pogovora postignuti. Mnogo je zoga trulog, i dalje stojim iza teze da nas ne ceka nista dobro kad kola krenu nizbrdo, ova sezona u par navrata to pokazala, da ne pricamo o brojnim primerima proslih godina jednog razvrata u "vodjenju" Zvezde i svemu losem sto se dogadjalo po sam klub.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dzjuba izjavio da nastavlja karijeru u Beogradu.

 

Ne znam sta da mislim. Gledao sam ga ranije, nesumnjivo da ima odredjene kvalitete, veliko je ime, ali opet dovodimo slicnog igraca ovome sto vec imamo. Ne razumem sta ce nam 3 napadaca teskasa. Pritom, on je u Rusiji velika zvezda i ima veliki ego. Pitanje je kako ce se uklopiti.

 

Nadam se da cemo ubosti ovaj put. Bas nemamo srece sa spicevima.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Venger said:

Dzjuba izjavio da nastavlja karijeru u Beogradu.

 

Ne znam sta da mislim. Gledao sam ga ranije, nesumnjivo da ima odredjene kvalitete, veliko je ime, ali opet dovodimo slicnog igraca ovome sto vec imamo. Ne razumem sta ce nam 3 napadaca teskasa. Pritom, on je u Rusiji velika zvezda i ima veliki ego. Pitanje je kako ce se uklopiti.

 

Nadam se da cemo ubosti ovaj put. Bas nemamo srece sa spicevima.

Gdje je izjavio, imas neki link?

Link to comment
Share on other sites

Можемо довести у напад кога год,  свеједно је. Овај данас командовао опрез против екипе која није дала гол у плеј офу а слабија 10х. Наравно уз обавезно затварање утакмице са додатним измјенама. Играмо зону и блок као да су остала 2 кола против Ливерпула и Ситија…

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...