Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

davidovac je u rotaciji prosto zato sto nam hronicno nedostaje sut. 

 

zato lazarevic ispada iz rotacije, zato dobric ima dozvolu da izlazi iz opanaka a ne zato sto radonjic misli da ce se vratiti na procente s'kraja prosle sezone. zato i simon ulazi i povremeno uspeva da doprinese sutem. 

 

mislim da ce tako i biti sve dok se white ne vrati. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Slazem se za Davidovca,proradice on kad bude trebalo ,mene vise brine sto kad ode Zirbes ,koji je ocigledno senka ozbiljnig igraca vec par godina,nemamo zamenu i ne vidim koga bi mogli dovesti da bude kvalitetan za El.Lesor ne verujem da ce dolaziti .

Za Markovica nisam bio ni na pocetku godine  a ne sad kad jevec odmakla  sezona,ubedjen sam da nam treba plej sa pre svega odlicnom sutem za 3 p ali eto dibisni Pefija

Edited by Darko Pancev
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, PERICA!!! said:

Pustite vi Davidovca, isporucice on svoje, ocekujte to na derbiju vec.

Podredio je svoju igru sa loptom Kalinicu, a suteve za tri skoro da i ne uzima.

Doce njegova glava do izrazaja, duga je sezona.

Ja ne znam ko ce cuvati njihove cetvorke.Los match up Alen-Deki  za nas a Alen-Simke ne smem da zamislim.Ledej ce isto provesti tu neke minute ali ne igra on na eksplozivnost kao ovaj.Ako Kalina bude fiksno na tri(ne verujem) ja bih tu pre gledao Lazarevica na Alenu nego ovakvog Dekija ili Simona.

Sta znam Deki igra dobro derbije ali da li moze da nadoknadio to sto je deda protiv one mazge nisam siguran.Ajde da je u napadackoj formi pa da ga izbaci faulovima sto je Alenu i inace problem nego ovako...

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Darko Pancev said:

Slazem se za Davidovca,proradice on kad bude trebalo ,mene vise brine sto kad ode Zirbes ,koji je ocigledno senka ozbiljnig igraca vec par godina,nemamo zamenu i ne vidim koga bi mogli dovesti da bude kvalitetan za El.Lesor ne verujem da ce dolaziti .

Za Markovica nisam bio ni na pocetku godine  a ne sad kad jevec odmakla  sezona,ubedjen sam da nam treba plej sa pre svega odlicnom sutem za 3 p ali eto dibisni Pefija

Sto se brines za Cirbesa ako covek ne igra i nece igrati?A trenutno ima ko umesto njega i to fino.

Link to comment
Share on other sites

Dobro je sto sm pobedili sinoc, ali nismo sebi smeli da dopustimo da izgubimo veliku prednost u poslednjoj cetvrtini iz razloga npr istog ucnka nas i Asvela, mora se i na to misliti. Davidovac, pa pisao sam da je ovo tim koji sem mozda par graca nema nekog ko ce biti konstantan i to je lepo opisao Parker, mi smo tim i uvek ce neko drugi iskociti i nema potrebe za teranjem igraca.

 

Men licno je mnogo bitniji mec protiv Baskonije nego protiv partizana, jer Baskonija je u seriji od cetiri poraza i mi moramo napraviti jedan brejk u Spaniji jer je ono sto svi zelimo borba za F8do samog kraja i meni licno da budemo na 50%+ pobeda.

 

Imali smo poprilicn domacinsko sudjenje, posebno u prvom poluvremenu, negde je presudila serija trojki, ali nisam zadovoljan % za dva, bili smo u jednom momentu na 10/13 i onda krece brodolom. Srecom vecim delom meca smo im dobro branili sut za tri poena i u vecini slucajeva nisu imali izradjene pozicije. 

 

Dejo je poprilicno napredovao kao trener, savrseni TO,izmene...bukvalno crpi svaki mec svoj maksimum. Sa dolaskom Markovica i centra, imacemo jos jeziviji intezitet u odbrani, ali ovakvi padovi ne smeju da nam se desavaju. Holins je odigrao odlican mec i svi su dali neki svoj doprinos. Dejo ih cedi kao drenovinu, ali napominjem da mi Baskoniju moramo dobiti i to je prosto tako jer onda cemo imati veliki broj meceva na strani i sasvim dobru poziciju za borbu za sredinu tabele i eventualni PO a kljucna ce biti serija meceva koja ce nam doci da igramo kod kuce.

Link to comment
Share on other sites

@Devil In My Pants, koliko si kritican prema svim ostalim trenerima (akcenat na one sa reputacijom), toliko ti je kod radonjica sve perfektno i samo ga visa sila sprecava da bude nearly god.

 

super je sve sinoc bilo, medjutim, ona poslednja cca 4 minuta ne mogu da idu iskljucivo na dusu igraca, ima tu valjda i nekih dejovih odluka ili propustenih prilika za odluku. 

 

kao sto rekoh u prethodnom postu, trenutno, tj bez whitea, puno radonjicevih rotacija je podredjeno trazenju igraca sa vrucom rukom i tu nema sta da mu se zameri. 

 

ipak, ono cuvanje rezultata na kraju je bila losa odluka, koju srecom nismo platili. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, oubrevo. said:

@Devil In My Pants, koliko si kritican prema svim ostalim trenerima (akcenat na one sa reputacijom), toliko ti je kod radonjica sve perfektno i samo ga visa sila sprecava da bude nearly god.

 

super je sve sinoc bilo, medjutim, ona poslednja cca 4 minuta ne mogu da idu iskljucivo na dusu igraca, ima tu valjda i nekih dejovih odluka ili propustenih prilika za odluku. 

 

kao sto rekoh u prethodnom postu, trenutno, tj bez whitea, puno radonjicevih rotacija je podredjeno trazenju igraca sa vrucom rukom i tu nema sta da mu se zameri. 

 

ipak, ono cuvanje rezultata na kraju je bila losa odluka, koju srecom nismo platili. 

Nemam sta tu da mu zamerim jer je seko sa dva brza TO , jednom na 10pts i drugi put na malo manjoj razlici. 

 

Svakako se slazem da su poslednja 4minuta bila uzasna, ali pokusavao je sa izmenama, na kraju uveo i oba pleja. Nije bas da nije reagovao jednostavno tim zabagovao a pre svega mislim Ivanovic na prenosu i to mu jeste bila greska..jer je ipak Volters iskusniji i mister ice cold

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, oubrevo. said:

@Devil In My Pants, koliko si kritican prema svim ostalim trenerima (akcenat na one sa reputacijom), toliko ti je kod radonjica sve perfektno i samo ga visa sila sprecava da bude nearly god.

 

super je sve sinoc bilo, medjutim, ona poslednja cca 4 minuta ne mogu da idu iskljucivo na dusu igraca, ima tu valjda i nekih dejovih odluka ili propustenih prilika za odluku. 

 

kao sto rekoh u prethodnom postu, trenutno, tj bez whitea, puno radonjicevih rotacija je podredjeno trazenju igraca sa vrucom rukom i tu nema sta da mu se zameri. 

 

ipak, ono cuvanje rezultata na kraju je bila losa odluka, koju srecom nismo platili. 

Dobro, bre, Uini, razumi ga: mlad, jak..... nemoj odm`a da mu ubijas entuzijazam:classic_biggrin:

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Ja ne znam ko ce cuvati njihove cetvorke.Los match up Alen-Deki  za nas a Alen-Simke ne smem da zamislim.Ledej ce isto provesti tu neke minute ali ne igra on na eksplozivnost kao ovaj.Ako Kalina bude fiksno na tri(ne verujem) ja bih tu pre gledao Lazarevica na Alenu nego ovakvog Dekija ili Simona.

Sta znam Deki igra dobro derbije ali da li moze da nadoknadio to sto je deda protiv one mazge nisam siguran.Ajde da je u napadackoj formi pa da ga izbaci faulovima sto je Alenu i inace problem nego ovako...

Smajlagic igra iskljucivo na 5 ove sezone, nekad sa Ledejom u petorci a nekad i bez njega kad probaju da igraju sa 3 krila. 

Link to comment
Share on other sites

Nema šanse da bismo sa Pefijem ušli u onu dubiozu u završnici kad zamalo da od gotovog napravimo veresiju, zato je i doveden + neće trebati vremena da se uklapa, ovi stariji znaju ko je i mnogi su igrali sa njim, a za mlađe je on veliki autoritet i bivši trofejni reprezentativac.

 

Imali smo kontrolu nad utakmicom sinoć do samog finiša, sve je lakše kad malo i šut proradi pa još iz driblinga, Ivanović je bio ozbiljan x faktor. Kalinator svakako igrač meča, dominantna partija. Priče oko holinsovanja su neozbiljne. Ovaj tim sa dodatkom Markovića i nekog centra i povratkom Whitea je tim iz Radonjićevih vlažnih snova, možda po prvi put ima tim baš po njegovom ukusu do daske pa da vidimo, ja sam sve veći optimista.

 

Evo i jedne anegdote, pošto je moj brat ortak sa Kalinićem i Pefijem, šalje on Kalini poruku za rođendan pre neki dan i napiše mu u fazonu - dobio si Pefija za rođendan. A Kalina odgovara u fazonu: dobro nije čekao do Nove godine sa potpisom, Volters i ja bismo do tad bili već na respiratoru. 🙂

  • Like 17
  • Thanks 1
  • Ha-ha 22
Link to comment
Share on other sites

Sunce vam poljubim Cigansko! Upadnem na forum da pročitam koju pametnu nakon pobede, kad ono 15 upisa o hrani! Na gladan stomak, ZOROM, i to slatko. Odoh po pakovanje plazme, litar mleka, malu nutelu i svežu kiflu (nemam palačinke). Jebtese 😉

Edited by Liska Manjina
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Liska Manjina said:

Sunce vam poljubim Cigansko! Upadnem na forum da pročitam koju pametnu nakon pobede, kad ono 15 upisa o hrani! Na gladan stomak, ZOROM, i to slatko. Odoh po pakovanje plazme, litar mleka, malu nutelu i svežu kiflu (nemam palačinke). Jebtese 😉

Khm, dimio sam neku Adidas slaninu i kobaje ovija dana, pa da dodjes na tamnu stranu da probas - just sayin`.... :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...