Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

36 minutes ago, Johnny Štulić said:

Ne znam sta bi Stimara video ili ne ali covek je imao 10pts u proseku prosli put u EL. I imao je realno dobru rolu u zadnjem mandatu ma sta god ko rekao ili napisao.

 

Bold 1: Imao je 11.1 - nemoj da mu krades poene! 😄 

 

Ali u Zvezdi... Inace je imao 8.6 (kombinovano sa Fenerom). 

 

A Cirbes 12.4 poena prosli put kod nas... Sta cemo sada? 

 

 

Bold 2: 

Jos cekam tvoj odgovor, da nam objasnih, kako je to uz Panetara bio nas najbolji igrac u tih 8 utakmica ABA lige... 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, mmajstor said:

Uskokovic ima dvojnike s obzirom da njegova visina:

- na sajtu aba lige je 186cm

- na wikipedia je 190cm

- na sajtu evrolige je 194cm

 

edit: kad je Flojd imao Mile rentA Bubrega, sto ne bi Aleksa imao rentA Dzina? 

nisam ni gledao te podatke, vec komentarisao na osnovu slike koju je knipex okacio

na osnovu toga, reklo bi se da je EL sajt pouzdan za uskoka

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, realno *w said:

Jbt grupno samoubistvo ovde, a uveren sam da je ovo sa Maikom samo kupovina vremena. Na kraju možda i dovedete neko ozbiljnije ime za recimo mesec dana, a ostavite Maika kao trećeg centra, što je više nego ozbiljna varijanta.

 

Samo ti zajebavaj. Video bih tebe da vam sad dodje Koprivica. Ali ne Balša.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Tome se i nadamo, ovo je samo da premostimo do centra ali u neku ruku da zakrpimo i izostanak Vajta jer ce ocigledno Luka morati da bude startni PF a ne drugi Centar. Da se Vajt nije povredio, mozda bi cak usli u sezonu sa Kuzmic/Luka na centru. 

 

12 minutes ago, Sector said:

 

Ma daj.

 

Vidio bih vas da dovede Gagića ili tako neku olupinu kao privremeno riješenje.

 

Ako bi to značilo kupovinu vremena do nekog NBA last cut-a, ok. Ja sam  i na Partizanovoj temi napisao da ako procene da će moći bolje da se pazari u oktobru, da je bolje sačekati nego po svaku cenu uzimati sada. NBA trening kampovi su još uvek puni igrača koji ipak na kraju neće dobiti ugovor. Takođe imamo određeni broj koji će pokušati da se uvali u CBA i naravno da neće svi proći.

 

Da nije bilo povrede Vajta, verovatno se ne bi ni desio ovaj potpis, iako nisu ista pozicija, opet je to igrač manje u frontkortu. 

 

Takođe, što se Maika tiče, ako se gleda ovaj slabiji period, uvek mi je delovalo da je glavni problem fizička sprema. Pa samim tim ako ga struka utegne, može da bude koristan itekako. Ne mislim za 1. centra naravno, ali za igrača u rotaciji, ako bi se ostvario taj scenario. 

 

Kao da bi vam bio prvi put da kasnije dovedete nekoga ko će imati bitnu ulogu u timu.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Da

Pa ne slazem se,

Za 5 dana kondicioni ne moze da spremi igraca koji se dva dana oporavljao od JET LEGA.
On ima blago istegnuce prepona koju je zaradio na turniru.

 

Naravno. po tebi  kondicioni trener ce za 5 treninga u ovoj fazi priprema da pripremi igraca koji je dosao sa zaostatkom od 20 dana rada u odnosu na ostale.

 

Ja razumem potrebu da vecina ovde samo kritikuje jer su strucniji od svih ostalih koji su placeni za to, nego bih bas voleo da podele sa nama njihova strucna zvanja pa da stave na uvid njihov rad u svom fahu pa da random forumusi koji blage nemaju veze sa tom strukom malo iskritikuje vase "znanje"

 

Ajmo i Lukmana da nahranimo govnima, samo svetu Kravu u vidu DR nijednu rec ne sme da se uputi jer se plasite LOSMI SK da ce vas razapne sa argumentima da zna u svakom trenutku sta radi DR i viziju zasto ZIRBES  a ne LESORT< MONROE< BLACK. 

Edited by Šarac
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ovako se kukalo kad smo Simonovica potpisali na 2 meseca, pa je ostao 2 sezone, druge nam bio najbolji igrac. Ocigledno da se ceka neko resenje preko bare, a ko zna, mozda se Cirbes oporavi pod Radonjom, kao Laza.

 

Mene vise brine povreda Lazarevica, nadam se da nije nista ozbiljno, ovo sto je pokazao na turniru je neki Kalina light mode, plus petorka sa njim i Kalinom je brutalna defanzivno.

 

Bilo kako bilo, jedva cekam da krene, uzeleo sam se Pionira. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, realno *w said:

 

 

Ako bi to značilo kupovinu vremena do nekog NBA last cut-a, ok. Ja sam  i na Partizanovoj temi napisao da ako procene da će moći bolje da se pazari u oktobru, da je bolje sačekati nego po svaku cenu uzimati sada. NBA trening kampovi su još uvek puni igrača koji ipak na kraju neće dobiti ugovor. Takođe imamo određeni broj koji će pokušati da se uvali u CBA i naravno da neće svi proći.

 

Da nije bilo povrede Vajta, verovatno se ne bi ni desio ovaj potpis, iako nisu ista pozicija, opet je to igrač manje u frontkortu. 

 

Takođe, što se Maika tiče, ako se gleda ovaj slabiji period, uvek mi je delovalo da je glavni problem fizička sprema. Pa samim tim ako ga struka utegne, može da bude koristan itekako. Ne mislim za 1. centra naravno, ali za igrača u rotaciji, ako bi se ostvario taj scenario. 

 

Kao da bi vam bio prvi put da kasnije dovedete nekoga ko će imati bitnu ulogu u timu.

 

 

Ali kakav promašaj, dok vi pregovarate sa Lesorom nas ubeđujes da je Cirbes legit rešenje za ambicije aktuelnog šampiona Aba lige. Cak i kao privremeno rešenje ovo je pokazatelj i budžeta posto verujem da bi Radonjic pre uzeo Lesora od Cirbesa da ima pare. Budi zaista realan, da vama vrate Bircevica umesto Lideja ili ko vam je već četvorka sumnjam da bi tako pričao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, realno *w said:

 

 

Ako bi to značilo kupovinu vremena do nekog NBA last cut-a, ok. Ja sam  i na Partizanovoj temi napisao da ako procene da će moći bolje da se pazari u oktobru, da je bolje sačekati nego po svaku cenu uzimati sada. NBA trening kampovi su još uvek puni igrača koji ipak na kraju neće dobiti ugovor. Takođe imamo određeni broj koji će pokušati da se uvali u CBA i naravno da neće svi proći.

 

Da nije bilo povrede Vajta, verovatno se ne bi ni desio ovaj potpis, iako nisu ista pozicija, opet je to igrač manje u frontkortu. 

 

Takođe, što se Maika tiče, ako se gleda ovaj slabiji period, uvek mi je delovalo da je glavni problem fizička sprema. Pa samim tim ako ga struka utegne, može da bude koristan itekako. Ne mislim za 1. centra naravno, ali za igrača u rotaciji, ako bi se ostvario taj scenario. 

 

Kao da bi vam bio prvi put da kasnije dovedete nekoga ko će imati bitnu ulogu u timu.

 

 

Mesas babe i zabe,el krem i cipiripi krem.

Lako je sa Lidejom i Alenom krpiti na 5 u EK dok je "malcice teze" krpiti sa Kuzom,Mitrom i Maikom u EL.Za tih mesec dana(sto je optimisticno ako ciljamo nba cut) mi gostujemo feneru, makabiju,monaku,armaniju,cska-u.

Poredjenje je apsurdno glupo.

Plus Mitar ce izgleda i na 4,ili samo na 4 sada.

 

 

Popovic iq igrac zaista,dobro telo,ne verujem da se cima u odbrani.Sut pa...znate onaj sundjer oko ivice table u donjem delu,on ke to pogodio sa slobodnog bacanja i sezoni u fmpu,tako nesto nikada nisam video.

 

 

Sta je sad,trazili ste skauting?Trazili ste igrace ispod radara,neke francuske lige,izrael,italija?Mi smo doveli igraca iz Ujedinjenih Arapski Emirata,eto ga skauting gde ces vise ispod radara.

P.S htep sam da nadjem neki snimak Maika u toj ligi,nisam uspeo.

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Šarac said:

Pa ne slazem se,

Za 5 dana kondicioni ne moze da spremi igraca koji se dva dana oporavljao od JET LEGA.
On ima blago istegnuce prepona koju je zaradio na turniru.

 

Naravno. po tebi  kondicioni trener ce za 5 treninga u ovoj fazi priprema da pripremi igraca koji je dosao sa zaostatkom od 20 dana rada u odnosu na ostale.

 

Ja razumem potrebu da vecina ovde samo kritikuje jer su strucniji od svih ostalih koji su placeni za to, nego bih bas voleo da podele sa nama njihova strucna zvanja pa da stave na uvid njihov rad u svom fahu pa da random forumusi koji blage nemaju veze sa tom strukom malo iskritikuje vase "znanje"

 

Ajmo i Lukmana da nahranimo govnima, samo svetu Kravu u vidu DR nijednu rec ne sme da se uputi jer se plasite LOSMI SK da ce vas razapne sa argumentima da zna u svakom trenutku sta radi DR i viziju zasto ZIRBES  a ne LESORT< MONROE< BLACK. 

Ne moze kondicioni da ga spremi za 5 dana da nadoknadi propusteno i stigne saigrace po spremi, ali moze da se potrudi da se igrac ne povredi jer je nespreman. Ne samo kondicioni, vec ceo strucni stab. 

Ovo me podseca na fudbalski klub, gde se svako pojacanje povredi posle par treninga jer ih ubace u isti ritam sa ostalima, a oni nisu potrcali 2 meseca.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...