Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!

Recommended Posts

Bar stavi u naslovu  sezona ili epizoda 21/22. 
Dovoljno je i oovooo . Da bi da krenu insajderi. Trebao bi i RWD da se aktivira malo, nestade covek odjednom...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

42 minutes ago, Kankkunen said:

Kao u "Pioniru" - iskljucili smo ventilaciju - bice znojavo. Ako ima male dece - iznesite ih napolje. 
Dobrodosli na topik o prelaznom roku: XXX izdanje.

OK ovo gore je bilo soft, a hard je u spoiler-u...

Spoiler

PG: image.png.2a55417d4cca93161a4f076a361f219f.png ili image.png.c14453d10b9cae49b5f3a934f620b275.png ili image.png.ab134bd974004f7cd36bd5e960a5efee.png

SG: image.png.45fed2db043317bbb487879cdee8a8df.png

F : image.png.4f400eed4fded29a7a2b5d2e94ee56c3.png

PF: image.png.19a75a773d9e8b3b1991a3d68572a03a.png ili image.png.d853c2cbe3a78997792c6acca8411f63.png

C image.png.b67efa3298b7e3b4a152ea8dbea3944b.png

Da, nije realno, eto neka bude svega trojica od ovih iznad i bicu zadovoljan. 

"Zahvalnice" Hall-u, MJK, Simonovicu (da sedne na klupu i uci da bude pomocni trener), Reath-u...

Loyda ispratiti kako dolikuje.

Volden, Nnoko da ostanu od stranaca, a od domacih Dobric, DeDa, i Lazic (ako ce da igra kao sto sada igra). 

Jos sansi za Uskokovica, Radanova, Kuzmica - ako nije to to, onda u FMP. 

Od mladjih na pripreme voditi Saranovica, Matovica, Brankovica. 

• Like 3
  • Ha-ha 1

Alal vera za otvaranje teme :Hail:

Ali ovo...ako se neko seća, ko je beše ovo prvi put okačio na starom forumu...dakle svaki ali svaki jebeni put mi suze krenu...svako slovo je tačno, esencija ciganštine i prelaznog roka

pl-01.jpg

:roflmao:

• Like 7
  • Ha-ha 4
1 hour ago, NMX said:

Alal vera za otvaranje teme :Hail:

Ali ovo...ako se neko seća, ko je beše ovo prvi put okačio na starom forumu...dakle svaki ali svaki jebeni put mi suze krenu...svako slovo je tačno, esencija ciganštine i prelaznog roka

Mislim da je ovo kopirano sa rsb-a. 🙂

• Ha-ha 1

Ivanović - Jović - Uskoković

Matt Thomas - Walden - Lazić

Dobrić - Davidovac - Radanov

Bjelica (Nemanja naravno) - Ilić - Simonović (ako ima ugovor)

Nnoko - Kuzmić - dominantni Kuridža

Ima kompromisa ali mislim da bi ovaj tim mogao dosta u EL. Nemanja verovatno nije realan ali mislim da je njemu vreme za povratak u Evropu, prevelik je to majstor da istrune igrajući isključivo Steve Novak košarku u Amerikama. Ivanović ako ikako može - uptempo brza igra, šut, mudovinja, Jović kao potpuno drugačiji plej - metodični sporać, pass first, otpada zbog povrede u nekom delu sezone. Na 2 onda ne treba ubica već klasičan dobar šuter, neko tipa Thomasa/Barona, Walden kao kombo i Laza kao rovokopač. Na 3 - to nam je što nam je, uz iskorak Dobrića može. Ilić je drvo ali intrigantan fizikalac, treba sveže krvi. Na 5 očekujem stabilnu sezonu Nnoka, Kuzmić je upotrebljivo drvo uz pravog pleja, a dominantni MJK je jeftina zakrpa na 4 i 5, bezveze da tu neko stagnira, a njemu uloga taman. Simona bih najradije liferovao ali ako ima ugovor može da bude back up back upa a možda mu se šajbica i vrati na neki pristojan nivo.

• Like 12