Jump to content

Roland Garros 2021


Милица

Recommended Posts

Ja rekoh na 1:1 u setovima da bi bilo baš u Novakovom fazonu da dobije Nadala, a izgubi u finalu. Nadam se da nećemo opet gledati taj film.

 

Za početak, uspeo je da Nadala ostavi sa jednim slemom manje nego što su skoro svi očekivali. Sad da osvoji, pa da faktički bude kao da je uzeo dva komada : D 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jesu bitna one dve titule kada je izvukao mec lopte protiv Federera, ali ovo je definitivno najveca pobeda i najveci doprinos za njegov legacy i goat trku.

Najveci porazi su oni protiv Vavrinke kada je bio vidjen za titulu, zato verujem da nece dozvoliti reprizu u nedelju.

Malo mi je zao Nadala jer je istinski sportsmen i gladijator, ali ako hoce Goat status morace do kraja karijere da uzme i neki GS a da nije RG. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, de Havilland Mosquito said:

očajan meč, ljudi ne primećuju zbog tenzije i nekih vrhunskih poena tu i tamo, ali previše poklanjanja i sa jedne i sa druge strane. Ali rezultat se piše. 

 

Napisala sam tokom meca, ogroman broj balona, nesto sto se kod njih nije ranije vidjalo.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Boxy said:

 

Napisala sam tokom meca, ogroman broj balona, nesto sto se kod njih nije ranije vidjalo.

 

Sećam se da sam video to da si napisala, ali uglavnom pisanje tokom meča preletim u pauzi između setova, pa nisam  stigao da iskomentarišem....ali u pravu si, baloni ko da su igrale Jeca Janković i Anabel Medina Garigez. 

Link to comment
Share on other sites

On 6/10/2021 at 1:15 AM, McLeod said:

Divan si covek

 

U kom smislu? 🙂 Ja stvarno ne znam da li se vecina vas nada icemu vise od seta, razlika je velika i ove godine i dok se naslucuje da Nadal ima visu brzinu u koju ubacuje po potrebi, Djokovic se muci kao juda. A ruku na srce, imao je bar duplo lakse protivnike od Nadala.

A Novak ako me se seti,seti,to je bila moja duznost!

  • Like 4
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ИEsA IlIC said:

ne moze se steroidima protiv biljne hrane. ne moze se sliom protiv prirode. 

za noleta su reci suvisne, sve nesto krenem da napisem ali ne ide. 

idemo do 25!

:classic_love::Hail:

 

 

 

Videli smo doduše i da se ne osvajaju trofeji na kelju.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...