Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Jel može neko meni slepom da objasni šta to fali Myles Turneru u Bostonu, šta tu ne valja i zašto bi iko (osim Bostonovih rivala) imao nešto protiv toga? Lik je među najboljim rim protectorima u ligi, dugačak je i brz, u najboljim godinama, ne remeti spacing niti jede previše lopti glavnim potrošačima, napadački može još da napreduje, materijal je tu. Kakav crni Tristan Thompson i kako je moguće da neko misli da je on u bilo kom kontekstu osim za jurenje celebrity krndelja bolji od Turnera? Ja sam mislio da je Turner nedodirljiv u Pacersima, a izgleda mu je cena bila dosta niska. Imho je to igrač koji samo čeka da eksplodira negde gde ga dominantan post up napadač i jurišnik na skokove poput Sabonisa neće gušiti. 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko sam ja ukapirao njih je Sarlota zajebala pa nisu mogli da odrade taj sign and trade posto su dali Gordonu previsa para koja Indi ne bi.... Ali Turner je dobar igrac ja sam ga hteo u Majami, elitan shot blocker, dobro siri reket i ono sto je bitno veoma mlad on ima 24 godina samo a vec je dobar igrac.
@Agro pa zavisi sta hoce, da li da daju 20/30m Oladipu da bi se motali oko 8-10 mesto ili da izvuku jos vise asseta za rebuild.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, đubrivo. said:

nisam se udubljivao sinoć od silne buke 

dali su leverta i allena od bitnih igrača. 

ovi nets i bucks pikovi 2022. verovatno ne vrede ništa naročito, dok pikovi 2024. & 2026. vrede pod uslovom da nakon isteka ugovora ove trojice netsi krenu u rebuild, umesto da kupe nove dobre igrače. 

 

pick swaps '21, '23,' 25, '27 znači da imaju kakve takve pikove, nisu goli 

 

meni ovo uopšte nije neki lud rizik za nju dzersi a pogotovo mi nije neki lud dobitak za rocketse (oladipo sezona plus ovi pikovi). 

 

 

Aspolutno da.

 

Ja sam mislio da su to neki jači pikovi, ali ne. Napravili su super potez, idu all in i to je to. Tu ti je ona stara dilema: biti godinama 1/2 rnd plejof ekipa, ili na sezonu ili dve biti 1 od 2 glavna kontendera.

 

Nego, dobro je da je Kajri pobegao iz Lebronove senke da pokaže da može i sam da vodi ekipu do nečeg velikog :lol_2:

Edited by realno *w
  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Lebronova ili Stefova, to je valjda jasno.

 

Quote

NBA Liga stav 46 o dodeljivanju titule franšize pojedincu:

Titula se ima dodeliti prvom superstaru koji je bez ostalih superstarova osvojio titulu sa nekim od superstarova tekuće ekipe dok su bili zajedno u ekipi.

 

Edited by freethrow
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

oladipo moze biti zanimljiv igrac na deadlajnu za nekog kontendera. bukvalno samo za playoff.

 

teoretski clippersi bi mogli da naprave paket oko loua. plus ili beverley ili morris.

denver bi mogao dati harrisa za njega i cak da ga i produzi nakon ove sezone. oladipo je i dalje bolji od njega a i bice kako izgleda.

lakersi kcp+harrell ali to nema previse smisla

boston ima tpe

heat bi mogao dati iguodalu i leonarda.

sixersi tesko

milwaukee nemoguce

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, đubrivo. said:

da bacim jeres: meni je derozan > oladipo i to iihaj 

@gggggggg šta će clippersima oladipo? 

 

pa da budu bolji.

 

hteo sam dodati da bi taj trejd bio tesko izvodljiv ali ne i nemoguc. vise sanse za trejd beverleya zbog morrisovog dugackog ugovora.

 

@freethrow

 

da, nije onaj stari. nije tako dobar kao ranije ni na jednoj strani ali i dalje je upotrebljiv.

Link to comment
Share on other sites

Oladipo je meni slična priča kao PG.

 

 

Onaj stari Oladipo, recimo prva Indijana sezona, koji radi 360 kucanja na tekmi, pegla odbranu, ima ga svugde, mi je bio apsolutni hit.

 

 

Onda dolazi povreda, povećava se broj šutnutih trojki, dugih dvojki, pažljivije se igra. Ima on skila i za tu igru, ali nije mi to to.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, gggggggg said:

oladipo moze biti zanimljiv igrac na deadlajnu za nekog kontendera. bukvalno samo za playoff.

 

teoretski clippersi bi mogli da naprave paket oko loua. plus ili beverley ili morris.

denver bi mogao dati harrisa za njega i cak da ga i produzi nakon ove sezone. oladipo je i dalje bolji od njega a i bice kako izgleda.

lakersi kcp+harrell ali to nema previse smisla

boston ima tpe

heat bi mogao dati iguodalu i leonarda.

sixersi tesko

milwaukee nemoguce

 

 

Mogao bi Dalas da ide po Oladipa. Verujem da bi se njegovim dolaskom pomerili za stepenik vise kada je u pitanju borba sa najboljima. Luka da je imao Porzingisa mozda bi izbacio Kliperse, a kamoli sa njima dvojicom.

 

Sakramento i Memfis mi se cini kao jedni od skroz dobrih kandidata.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, gggggggg said:

 

pa da budu bolji.

 

hteo sam dodati da bi taj trejd bio tesko izvodljiv ali ne i nemoguc. vise sanse za trejd beverleya zbog morrisovog dugackog ugovora.

 

 

po meni su beverly i lou daleko potrebniji clippersima iako je oladipo bolji igrač. da se pojačavaju na pleju i centru, to bih kapirao, na sg-sf-pf mi nema rezona, tu su cementirani

Just now, Drakaris said:

Mogao bi Dalas da ide po Oladipa. 

 

oni imaju smisla. mada oladipo nije ni njima to što je neophodno, neki dead-eye shooter ali radio bi pos'o

jeres pt2. radije bih imao sweet loua nego oladipa  : i

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, gggggggg said:

oladipo moze biti zanimljiv igrac na deadlajnu za nekog kontendera. bukvalno samo za playoff.

 

teoretski clippersi bi mogli da naprave paket oko loua. plus ili beverley ili morris.

denver bi mogao dati harrisa za njega i cak da ga i produzi nakon ove sezone. oladipo je i dalje bolji od njega a i bice kako izgleda.

lakersi kcp+harrell ali to nema previse smisla

boston ima tpe

heat bi mogao dati iguodalu i leonarda.

sixersi tesko

milwaukee nemoguce

 

 

 

Hjustonu je najbolje da uzme Garisa plus pikove ako hoće Denver da se toliko ispruži. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alpaka Bereta Sida said:

Lou je minus igrac u PO. Laka meta za svakog boljeg strijelca. 

 

kao i montrezl. ali ako ekipa fercera, nađe se korisnih 20-25min i u plej ofu

 

ima puno igrača koji su minus u odbrani, ima malo timova koji to znaju da prevaziđu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Drakaris said:

Mogao bi Dalas da ide po Oladipa. Verujem da bi se njegovim dolaskom pomerili za stepenik vise kada je u pitanju borba sa najboljima. Luka da je imao Porzingisa mozda bi izbacio Kliperse, a kamoli sa njima dvojicom.

 

Sakramento i Memfis mi se cini kao jedni od skroz dobrih kandidata.

 

za dallas ide prica da cekaju kraj ove sezone da naprave mesta u capu i onda da napadnu fa igrace. pogotovo ako porzingis ne bude onakav kakvim ga ocekuju.

 

11 minutes ago, đubrivo. said:

 

po meni su beverly i lou daleko potrebniji clippersima iako je oladipo bolji igrač. da se pojačavaju na pleju i centru, to bih kapirao, na sg-sf-pf mi nema rezona, tu su cementirani

 

jesi video na sta lici lou ove sezone? propo je skroz a u playoffu je jos neupotrebljiviji nego u rs. zato su i doveli i produzili kennarda. on ce biti ta zamena.

beverley bi sigurno falio u odbrani a u napadu je oladipo mnogo bolji jer bi malo postedeo leonarda i georga oko kreacije i slicno.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, gggggggg said:

 

jesi video na sta lici lou ove sezone? propo je skroz a u playoffu je jos neupotrebljiviji nego u rs. zato su i doveli i produzili kennarda. on ce biti ta zamena.

beverley bi sigurno falio u odbrani a u napadu je oladipo mnogo bolji jer bi malo postedeo leonarda i georga oko kreacije i slicno.

 

 

gledao sam ga sad za vikend, u nedelju, odličan je bio.

oladipo je bolji igrač, no contest ali nije na poziciji koja je potrebna clippersima. lou i beverly takvi kakvi su vredniji od oladipa za clipperse, pa makar bio na onom allstar nivou od jedne sezone koji svi pamtite

 

ako već nekoga moram da uzmem na poziciji koja ne treba, uzeo bih derozana pre oladipa i dao više za njega. mada ne treba im ni derozan

....ali može bar na PF i da organizuje kao i george

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, đubrivo. said:

 

kao i montrezl. ali ako ekipa fercera, nađe se korisnih 20-25min i u plej ofu

 

ima puno igrača koji su minus u odbrani, ima malo timova koji to znaju da prevaziđu

 

Montrezl ce biti minus i u ovom PO bez obzira na puno funkcionalniju ekipu i za par klasa boljeg lidera. Cak se i u RS protiv kvalitetnijih ekipa vide te njegove ozbiljne mane koje je jednostavno nemoguce sakrit. Njegov potpis je prije svega bio da se AD i Bron sto je moguce vise rasterete u RS posto ima itekakvu korist protiv losijih ekipa.

 

Loua je u ovoj koncepciji jednostavno nemoguce sakrit, pogotovo kad se sretnu s Lakersima u PO. Bron ce ga ciljat svaki moguci napad. Dipo i ovakav bi im bio dosta korisniji u PO.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

za oladipa mi imaju smisla mavsi koje je grof pominjao, pelicansi da daju bledsoa - pacersima ionako treba neki kvazi l+plej i anal intruder. za dubse bih opet pre uzeo npr derozana nego oladipa ali mogao bi da fercera i tamo na berićet svih

 

76ersi možda. toronto možda. za clipperse mi je oladipo bukvalno poslednja destinacija

Link to comment
Share on other sites

ako moze derozan sa pf da organizuje zasto ne bi mogao oladipo sa pg.

 

taj all-star oladipo bi napravio ove clipperse instant #1 contendere.

 

oladipo leonard george morris ibaka

kennard batum zubac jackson +1 jedan igrac posle deadlinea.

 

beverley bio sigurno falio ali nije ni on nista manje injury prone od oladipa npr.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...