Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

2 minutes ago, Alex_Serbia said:

Valja tankovati za taj pik, ali necu lagati, uvek je prelepo saplesti Dalas.

Rekoh ja Frenčajzu da je Houston podigao kvalitetu igre i da su postali neugodni. Sunse su dobrano namučili a eto sad i dobili Dallas koji je bio u dobroj seriji.

Link to comment
Share on other sites

I Meloun izgoreo, pošto su i iste sudije od pre neko veče, ovo je baš smešno. 

 

Shvatam ja da Jokaru zabole za TD, ali ne mora baš da stane na 9,8,9 skokova u poslednja tri meča 😁

 

Pokuševski baš dobro igra prethodnih nekoliko mečeva, sinoć je imao +1 za 33 minuta. Oklahoma će biti ultra zabavna sa ovim mladim igračima. 

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, bodo said:

Rekoh ja Frenčajzu da je Houston podigao kvalitetu igre i da su postali neugodni. Sunse su dobrano namučili a eto sad i dobili Dallas koji je bio u dobroj seriji.

 

Pratim ih jer je to moj tim, vidno oni tankuju. A i nije im tesko, kada nisu spojili 3 utakmice sa full rosterom. Ali svakako mi draze da tankuju tako sto ce da muce rivale, nego kaondo skoro, kada su kuci od Memfisa izgubili sa 49.

 

Jedini nacin da pik ne ode kod OKC je da Hjuston bira medju prva 4. Pa se sad kockamo.

Link to comment
Share on other sites

Nek se zapise nedje da je Kosta prvi sve rekao za Pokua. Mali je da real deal, podseca na Kukoca cim se priblizi reketu.

Moze da shutne(uzasno ga je tesko braniti kad puca za 3,pogledajte kako cak saceka da mu se difens plejer priblizi i svejedno puca),moze da udje u reket u prodor,moze da asistira,moze jako do samog kraja...

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Barkley#34 said:

Može i ovo da ostane zapisano - o Bogdanu

 

Pa to i stoji. Odlucio da igra u Atlanti umjesto da osvaja titule. Nuff said.

Da nece mozda all star da postane? Ne kuzim kako mislis da sam pogrijesio u procjeni.

Edited by Kosta
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Drakaris said:

Nije da nije u pravu Kosta. Bilo bi dosta lepse da gledamo Bogdana u ekipi koja je pretedent za titulu, nego samo PO ekipa koja ce ispasti u prvoj rundi. Jang kada dostigne svoj zenit, Bogdan vec zavrsio karijeru.

Jedna sushtina.

Link to comment
Share on other sites

Jeste, baš je propao Bogdan. Uzima 20 miliona po sezoni, igra u prvu petorku ekipe koja ide u PO. Vjerovatno i on želi da nastupa u ekipi koja ide na titulu, ali čovjek uzima ono najbolje što ima u datom trenutku. Atlanta je fina ekipica. Nije ni Bogdan nekakav veliki faktor u ovoj ligi da bi se samo gledao kroz prizmu titula. 

  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

@Darko tacno,jesam razocaran.

@Misdongard Za pare sam vec rekao svaka cast. Meni bi bilo drago da uzme i 50 po sezoni. Ali takmicarskom duhu tu vise ni traga nema.

@Alex Reci mi,kako ti vidis njegov moguci buduci napredak? Ok,uci ce u plejof,ali to je vise timski uspjeh. Skok pojena po tekmi u prosjeku? All star uskoro?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...