Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

8 hours ago, zorex said:

Ovi Trejovi sačekali da prodje black history month i onda odmah našutirali sirotog Pirsa. Nisu ni jednu tekmu odigrali sa kompletnim timom, tako da nije baš puno bilo do trenera, ali ako je izgubio poverenje prve zvezde, to je to u Nba. 

 

Valjda je Pierce zbog rođenja deteta napustio ekipu na duže nego što je uobičajeno u tim situacijama, McMillan je vodio tim u tom periodu. Ne znam da li to ima veze sa ovim otkazom, de facto ih povrede nisu mazile.

Link to comment
Share on other sites

Drago mi je zbog Hardena, njegovih partija i cinjenice da je prelako zapusio usta svima koji su mislili da je on ekvivalent nekog glupaka koji ne ume da misli glavom i promeni svoju ulogu. Sada neka se Majami, Milvoki i ostali hvataju za glavu i svoju kulturu koju bi on, eto, narusio.

 

Zelim mu titulu jos ove sezone. Da sam bio ljut sto je ono radio zbog trejda, bio sam. Ali jbg, svako zeli da bezi od toksicnog okruzenja. Ovo sto Roketsi sebi dopustaju on a nightly basis je ispod svakog dna. Makar to bio i tank zbog top 4 pika koji bi ostao njima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Damjan Jones je kod nas bar na ovo kratko vreme i svezinu zalicio na kosarkasa.

Mislim da Lakerse ove godine moze da sputa samo zdravlje Dejvisa, sve ostalo suvise dobro naspanovano cak i za ovakve azdaje od ekipa kao sto su Bruklin i LAC.

Sad kad je tu Sruder tu LAL bez problema moze da pobedjuje sve ekipe, jer taman on i Trez upadaju u no2 i no3 slot. Kuzmasin nikad jaci, hustluje i skace kao lud i bori se, KCP i Karuso igraju brutalnu odbranu, Gasol pokazuje da nije umro, steka se za plejof stara iskusnjara. Vesli, Kif su iskusni veterani koji tacno znaju kad treba da ulete i pomognu ekipi. 

  King kad se iscima u odbrani tek tad pokazuje kakav je terminator i koliko je nezaustavljiv i nikad jaci, sa nikad boljim sutem. 

 

    Imam utisak da cemo veceras sa pola gasa da otresemo Frensin Finix. 

Link to comment
Share on other sites

Ako budemo kompletni (tu pre svega mislim na raspolozivost cele rotacije u frontcourtu), tekma apsolutno moze da se dobije. Prilicno vazan mec jer se jos uvek moze uhvatiti prikljucak sa LA ekipama za drugu polovinu sezone. Ipak, ni lagan poraz nije strasan, najbitnije je da se nastavi sa pobedjivanjem objektivno slabijih ekipa na zapadu i to bi bez (mnogo) kikseva protiv istocnjaka moglo da bude dovoljno za top5 finis.

 

Nadam se dobroj tekmi bez sudijskih idiotizama koji su postali everyday business. 

 

#bleedingorange

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, delgado said:

Ma da, ocekujem ozbiljnu sudijsku ispomoc veceras, Finiks ionako mrze sudije, a mi smo u seriji pobeda 🙂  

 

Da sam mislio na ovo o cemu pises, bas tako bih i napisao. Nema potrebe da mi amputiras

 

@Alex_Serbia

 

Moze li se znati zasto ste se, ffs, odlucili za rebrendiranje u Mighty Morphin Power Rangers ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, zorex said:

Ovi Trejovi sačekali da prodje black history month i onda odmah našutirali sirotog Pirsa. Nisu ni jednu tekmu odigrali sa kompletnim timom, tako da nije baš puno bilo do trenera, ali ako je izgubio poverenje prve zvezde, to je to u Nba. 

 

bilo je price jos prosle sezone da ga young ne voli.

 

zato su stavili mcmillana kao asistenta, znali su pre ili kasnije da ce pierce leteti.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, delgado said:

Damjan Jones je kod nas bar na ovo kratko vreme i svezinu zalicio na kosarkasa.

Mislim da Lakerse ove godine moze da sputa samo zdravlje Dejvisa, sve ostalo suvise dobro naspanovano cak i za ovakve azdaje od ekipa kao sto su Bruklin i LAC.

Sad kad je tu Sruder tu LAL bez problema moze da pobedjuje sve ekipe, jer taman on i Trez upadaju u no2 i no3 slot. Kuzmasin nikad jaci, hustluje i skace kao lud i bori se, KCP i Karuso igraju brutalnu odbranu, Gasol pokazuje da nije umro, steka se za plejof stara iskusnjara. Vesli, Kif su iskusni veterani koji tacno znaju kad treba da ulete i pomognu ekipi. 

  King kad se iscima u odbrani tek tad pokazuje kakav je terminator i koliko je nezaustavljiv i nikad jaci, sa nikad boljim sutem. 

 

    Imam utisak da cemo veceras sa pola gasa da otresemo Frensin Finix. 

 

Ovo da ostane zapisano kad se izpadne u polufinalu Zapada, tad ce delgisa standardno "ne moze LBJ sam 😭"

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

Opaaa vcrs sa Finiksom, bice to odlican mec.

 

@delgado jel dobijamo?

 

 DObijamo, kad LBJ ukljuci defense mode nema nam ravnih

Gleda se vcrs

 

1 hour ago, drperce said:

 

Ovo da ostane zapisano kad se izpadne u polufinalu Zapada, tad ce delgisa standardno "ne moze LBJ sam 😭"

 

 Pa ako, i prosle godine sam u bablu rekao da ako ne osvoji trofej da nemam opravdanja, tako da nemam ni za ovu sezonu. AKO Davis, Sruder i Herel budu zdravi, uz Kinga.

Link to comment
Share on other sites

Moze i Klej, kada ga krene. Sta ja znam, ne smatram toliko velikom razlikom da li neko moze ubaciti 40 ili 80 poena, koliko je bitno da on utice sjajno na citav tim.

 

Buker je cini mi se ubacio i 70, a sta mu to vredi kada je ekipa izgubila ne malom razlikom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...