Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

36 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

 

Izvini, nema teorije da prihvatim ovo. Ali bas nikakve. Disagree lvl 1000.

Ostajem pri iznetom, Davis im je bio ta zaštitna mreža koju su mogli da razapnu kad god po potrebi. To zna i Lebron, zato i obasipa Davisa izjavama ljubavi kao nikoga do sada. 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Drakaris said:

Ne, nego ti nipodostavas uticaj Jokiceve kreacije. Samo gledas kakav je skorer, sto je lolcina. Jokic je ono sto je Mesi u fudbalu, skuplja igrace oko sebe i nalazi saigrace. Onog dana kada Jokic bude imao vrhunskog trojkasa, Denver ce biti nezaustavljiv.

 

Jokic je dosta potcenjen u odbrani takodje, neko ko krade toliko lopti, ne moze biti los u odbrani, a i napredni statsi to potvrdjuju. Stoji da lose brani pnr, pa i Gober takodje ima mane u odbrani, pa se stavlja u TOP5 defanzivaca u NBA.

Ovo su gluposti na koje neću ni da odgovoram. Kako ja nipodaštavam Jokića kad sam mu dao 10/10 za napadačku igru? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

Ovo su gluposti na koje neću ni da odgovoram. Kako ja nipodaštavam Jokića kad sam mu dao 10/10 za napadačku igru? 

Po tvojim ocenama ispade da AD duplo bolji igrac od Jokica, gle ovo Jokic 10/10 napad, 3/10 odbrana , dok AD ima obe devetke. Znaci u proseku Jokic 6,5/10, a AD 9/10. lol

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Miki28 said:

@Drakaris ae koliko bi ti dao Jokicu i AD za napad i odbranu?

Jokic: Napad 10/10, Odbrana 7/10

 

AD: Napad 8/10, Odbrana 10/10

 

S tim sto ja mislim da je Jokic bolji u napadu, nego sto AD u odbrani, sto mu dodje na kraju negde istog kvaliteta samo drugacijih karakteristika.

 

edit: Lebron je mnogo vise kompatibilniji sa AD-om.

Edited by Drakaris
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Drakaris said:

Jokic: Napad 10/10, Odbrana 7/10

 

AD: Napad 8/10, Odbrana 10/10

 

S tim sto ja mislim da je Jokic bolji u napadu, nego sto AD u odbrani, sto mu dodje na kraju negde istog kvaliteta samo drugacijih karakteristika.

 

edit: Lebron je mnogo vise kompatibilniji sa AD-om.

Znaci AD 18/20 a Jokic 17/20. AD>Jokic😀

 

Lebron ne bi vidio titule da se udruzio sa bilo kojim drugim superstarom, ovo mu je najbolji saigrac od svih a imao je dosta vrhunskih saigraca

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, stefan81888 said:

Pola lige u kovid protokolu ali će Kajri da igra sutra.

 

Doduše, mora da bude negativan i plaća 50k kaznu plus gubi 800k od zarade. 

Sramno ovako ubacuju svakog 7-10 dana u karantin ko zivi u istoj ulici sa nekim ko ima koronu. Dok ovaj lik ima klipove partijanja sa x/y osoba i nista. Slicno kao za Hardena na startu sezone kada je pola Hjustona bilo u karantin zbog nekog asistenta a ovaj partijao dan pre toga.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Sramno ovako ubacuju svakog 7-10 dana u karantin ko zivi u istoj ulici sa nekim ko ima koronu. Dok ovaj lik ima klipove partijanja sa x/y osoba i nista. Slicno kao za Hardena na startu sezone kada je pola Hjustona bilo u karantin zbog nekog asistenta a ovaj partijao dan pre toga.

Novi miljenici lige, odjebali Klipane mada nije ni cudo. 

 

Nurkic 8 nedelja out

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Sramno ovako ubacuju svakog 7-10 dana u karantin ko zivi u istoj ulici sa nekim ko ima koronu. Dok ovaj lik ima klipove partijanja sa x/y osoba i nista. Slicno kao za Hardena na startu sezone kada je pola Hjustona bilo u karantin zbog nekog asistenta a ovaj partijao dan pre toga.

 

Ma liga bez blama. Mora jbg senzacionalni big 3 odmah da igra. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

 Slicno kao za Hardena na startu sezone kada je pola Hjustona bilo u karantin zbog nekog asistenta a ovaj partijao dan pre toga.

 

pola hjustona je islo na neko grupno šišanje pa su zato išli u karantin (jer je jedan od igrača sa šišanja bio pozitivan)

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, stefan81888 said:

 

Ma liga bez blama. Mora jbg senzacionalni big 3 odmah da igra. 

Pre mislim da su idioti bez grama zdravog razuma nego da stite Bruklin. Ispada bolje po tebe da ides na javne zurke bez informacija sa kim partijas i da li ti imaju ili nemaju koronu nego da igras utakmice i posle se ispostavi da je 1 igrac na terenu imao koronu (Tatum-Beal ono pricanje posle utakmice npr).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, LayupFromTheMidget said:

Osim sto nisu vec je jedan asistent imao koronu i on je bio problem

 

bio je i jedan lik pozitivan od tih igrača koji su bili. nebitno

Just now, Takeshi_Kovacs said:

jel grupno šišanje sleng za neki striper gangbang?

 

stvarno su išli da se friziraju njih 6-7 kao tinejdžerke

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...