Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

Na jednom sajtu pise da ima kao 22 nedelje, gde u poslednjoj nedelji neko nema meceve neko ima 1 neko 2. To se pada 17.5.2021 pocetak zadnje nedelje ako  je ovo tacno.

20 minutes ago, nlavrnja said:

Ajd da neko prebroji nedelje, deluje mi kao da sam se zabrojao 😄

 

Softver ESPN-a kaze da ima 23 nedelje, to mi deluje nemoguce

 

Vidi ti sta pise mozda je zbog ovog.

 

Quote

WARNING: The schedule after March 10th is simulated since the NBA will not release the 2nd half schedule until the All Star break.

 

Link to comment
Share on other sites

Poslednja utakmica  regularne sezone se igra u nedelju 16. maja. Time se zakljucuje 21. nedelja, dalje ide plej in, to tek nema smisla da se racuna. 15+4 je najbolja opcija sa neigranjem poslednje nedelje i spajanjem dve nedelje u jednu 1-14 mart. Bas tada igram protiv smaraca Zvekija koji ima da spuca 14 izmena cetvrtog dana.

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da biram raspored za regularnu, samo imam opciju za broj nedelja... Zveki da pise onoj svojoj gospodjici, da se raspitas kod nje zasto su retardi sa AS nedeljom 😃

 

Sto se tice rasporeda h2h po kolima videcu ima li neki shuffle ili su samo rucne opcije

Edited by nlavrnja
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, nlavrnja said:

Ne mogu da biram raspored za regularnu, samo imam opciju za broj nedelja... Zveki da pise onoj svojoj gospodjici, da se raspitas kod nje zasto su retardi sa AS nedeljom 😃

 

Sto se tice rasporeda h2h po kolima videcu ima li neki shuffle ili su samo rucne opcije

 

Ovde mozes da ih pitas , na dnu imas chat .

 

https://support.espn.com/hc/en-us/articles/360004868351-Fantasy-Basketball-

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drakaris said:

Pre glasanja nije receno da li se broje svi glasovi ownera i coownera ili pojedinacno svaka fransiza za sebe kao u slucaju glasanja veta u trejdovima. Ovako sad imamo da je Maksa glasao 1+1, a Delgado za 3 IR mesta.

 

jedan tim = jedan glas. logično je ako ništa i zato što nemaju svi dva člana front officea

 

to je rešeno, pošto je 10 x 4 ir slota a maxa je suzdržan

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...