Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

17 hours ago, Mile1 said:

Bas je postalo bezveze da vlasnici ekipa koji su ispali u b ligu odjednom ostaju u a ligi ali ovoga puta kao co-owneri a ligasa

To valjda samo Zveki i sad Delgado,ostali ne,Haos i djubre su igrali B ligu.

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, đubrivo. said:

 

pa ako si majstor, bićeš u dve tri sezone natrag

 

ja zaista ne kapiram tu opsednutost A ligom, ima bre ozbiljnih plejera svugde. 

možda je i to moja sreća u odnosu na pola A lige, neni nije nikakva frka da ispadnem. ista kompetitivnost samo je drugačija taktika većine u ligi

 

meni čak i više odgovara zonfa u b

 

uini B liga povlaci tvoj dres nakon ovog posta

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Inace sad sam malo iz dokolice usao da citam ovu temu, ko je Lukaku (osim sto je delgadov ortak), odnosno po kom prioritetu je zauzeo mesto Ratzenovog coownera iliti vlasnika ekipe u ovom slucaju?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Manu said:

 

uini B liga povlaci tvoj dres nakon ovog posta

 

što tebratore? ja se baš trudim da istaknem the origins, iako sam bio u tom originalnom, nultom sastavu A lige, skapirao sam šta igram u B, gde sam se sam prijavio da odem. tako da sam i tu bio osnivač. to nema niko osim mene i mog dugogodišnjeg partnera koji nije nogao da izdrži moju potrebu da kontrolišem sve i svašta.

 

but i digress, gde sam uvredio B-valhalu?

....mislim, ekipa mi se zove " b (like) residents". 'nuff said.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Manu said:

Povlaci u smislu da odlazis u legendu kao sto ce nyk melov jednog dana

 

neće knicksi melov dres da povuku, veoma su rigorozni na temu pa nisu ni bernard kinga povukli. ali da, ja bi trebalo da budem tamo u b liga univerzumu. 

u svakoj sezoni sam bio u polufinalu, jednom se čak nisam ni plasirao u A ligu a 2x jesam.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Manu said:

Inace sad sam malo iz dokolice usao da citam ovu temu, ko je Lukaku (osim sto je delgadov ortak), odnosno po kom prioritetu je zauzeo mesto Ratzenovog coownera iliti vlasnika ekipe u ovom slucaju?

 

parks%252520and%252520rec%252520gif%2525

 

To sam i ja pitao na pocetku sezone, al nikoga nije bilo briga.

Link to comment
Share on other sites

Sad bas gledam spisak B ligasa, preko pola fantazera mislim da su stvarno dobri, za neke i da su odlicni. Najveca razlika je u tome sto imamo jednog stalnog afk-a u liku Skyglidera i sto nema floodovanja topica u liku Zvekija 

 

edit: htedoh reci, ne vidim neku ozbiljnu razliku u kvalitetu lige, a igrao sam obe

Edited by Manu
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Manu said:

Sad bas gledam spisak B ligasa, preko pola fantazera mislim da su stvarno dobri, za neke i da su odlicni. Najveca razlika je u tome sto imamo jednog stalnog afk-a u liku Skyglidera i sto nema floodovanja topica u liku Zvekija 

 

Dolazim kod vas sledece sezone, nemoj da brines:61:

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Manu said:

 

 

edit: htedoh reci, ne vidim neku ozbiljnu razliku u kvalitetu lige, a igrao sam obe

 

 

upravo tako.

 

ja bih rekao da u A ligi ima cca 20% više protivnika koji su zajebani ali ništa ludo drugačije

Edited by đubrivo.
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Dolazim kod vas sledece sezone, nemoj da brines:61:

 

Zveki uspesno te izbegavam vec tri sezone, ako ispadas mislim da imam sansu da dodjem i do cetvrte takve sezone ( :

Edited by Manu
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da se B liga znatno popravila u odnosu na moje vreme kad sam odvozao od prvog do poslednjeg kola na prvom mestu sa nekom krajnje prosečnom ekipom, koliko se sećam. U A ligi ima previše fanatika koji ne spavaju noćima i kupe igrače u par sekundi nakon što su eligible pa je svakako veća draž igrati takvu ligu, neki idu čak dotle da fantazi shvataju kao pitanje života i smrti pa emocije samo pršte. Ovi marifetluci sa co-ownerima su stvarno imho žalosni al o tome jedino da se donese neki konsenzus na nivou svih učesnika nego da se individualno žalimo. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Chaos Is Me said:

Mislim da se B liga znatno popravila u odnosu na moje vreme kad sam odvozao od prvog do poslednjeg kola na prvom mestu sa nekom krajnje prosečnom ekipom, koliko se sećam.

 

sezonu pre te tvoje su bili matić, uchiha, debeli i ja = svi smo danas u a ligi + mr twister i još par likova koji žežu ali nisu imali sreće

 

poenta je da to što si se prošetao ne znači da je liga bila loša, već je bilo nekih sranja koje su odvojile reel plejere od polufinala.

dovla i još neki.....

Edited by đubrivo.
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Manu said:

Inace sad sam malo iz dokolice usao da citam ovu temu, ko je Lukaku (osim sto je delgadov ortak), odnosno po kom prioritetu je zauzeo mesto Ratzenovog coownera iliti vlasnika ekipe u ovom slucaju?

 

 Racenu je trebao coowner, ja sam predlozio mog ortaka koji je ispratio fantazi sa mnom prosle godine i naucio pravila, racen prihvatio

  Da se Lukaku nije pojavio na draftu, imali biste autopick ekipu i ekipu koja ne namesta igrace.

 + se lik dokazao da ima znanje, trenutno dere 11-1-1 prvog u ligi i bori se za top4.

 

  

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Na pocetku sezone je Ratzen trazio coownera, ja to protumacih, mozda covek nece imati toliko vremena, pa je i razumljivo. Medjutim, on uopste ne igra ovu sezonu, nije cak ni draftovao. Vidim da je veoma aktivan na drugim temama, pa se pitam, kako onda nema vremena za fantazi ili se ohladio od fantazija i NBA

 

Ako cemo da gledamo ''pravno''. Ima potpuno pravo da to i uradi, jer je on i izborio to mesto, on je owner. Isto tako i sa Xpertom i Zvekijem, potpunu kontrolu ima Zveki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Drakaris said:

Na pocetku sezone je Ratzen trazio coownera, ja to protumacih, mozda covek nece imati toliko vremena, pa je i razumljivo. Medjutim, on uopste ne igra ovu sezonu, nije cak ni draftovao. Vidim da je veoma aktivan na drugim temama, pa se pitam, kako onda nema vremena za fantazi ili se ohladio od fantazija i NBA

 

Ako cemo da gledamo ''pravno''. Ima potpuno pravo da to i uradi, jer je on i izborio to mesto, on je owner. Isto tako i sa Xpertom i Zvekijem, potpunu kontrolu ima Zveki.

pusti zvekija, kad se sledece sezone privali nekom novom jurice 3-peat ispadanja. 

 

dinastija. 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Mislim da se B liga znatno popravila u odnosu na moje vreme kad sam odvozao od prvog do poslednjeg kola na prvom mestu sa nekom krajnje prosečnom ekipom, koliko se sećam. U A ligi ima previše fanatika koji ne spavaju noćima i kupe igrače u par sekundi nakon što su eligible pa je svakako veća draž igrati takvu ligu, neki idu čak dotle da fantazi shvataju kao pitanje života i smrti pa emocije samo pršte. Ovi marifetluci sa co-ownerima su stvarno imho žalosni al o tome jedino da se donese neki konsenzus na nivou svih učesnika nego da se individualno žalimo. 

Morace nesto da se uradi.. A-B-C  piramida postoji zbog rotiranja ekipe,a ne ovaj sto ispadne  samo da promeni dres. Ove godine je bila zajebana situacija posto Ratz nije odgovarao na poruke, pa je Lukaku bio iznudjeno resenje par dana pred start sezone. Sledeci put ce to mesto da dobije prvi ispod crte iz B, a to mesto u B ce prvi ispod crte u C da popuni.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, delgado said:

 

 Racenu je trebao coowner, ja sam predlozio mog ortaka koji je ispratio fantazi sa mnom prosle godine i naucio pravila, racen prihvatio

  Da se Lukaku nije pojavio na draftu, imali biste autopick ekipu i ekipu koja ne namesta igrace.

 + se lik dokazao da ima znanje, trenutno dere 11-1-1 prvog u ligi i bori se za top4.

 

  

Tako je kume 

2 hours ago, Manu said:

Inace sad sam malo iz dokolice usao da citam ovu temu, ko je Lukaku (osim sto je delgadov ortak), odnosno po kom prioritetu je zauzeo mesto Ratzenovog coownera iliti vlasnika ekipe u ovom slucaju?

Po kom prioritetu ti uopste pitas ko sam ja 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Morace nesto da se uradi.. A-B-C  piramida postoji zbog rotiranja ekipe,a ne ovaj sto ispadne  samo da promeni dres. Ove godine je bila zajebana situacija posto Ratz nije odgovarao na poruke, pa je Lukaku bio iznudjeno resenje par dana pred start sezone. Sledeci put ce to mesto da dobije prvi ispod crte iz B, a to mesto u B ce prvi ispod crte u C da popuni.

 

+ da rok za prijavu bude ranije, da moze da se "reaguje" u slucaju odustajanja nekog od ucesnika..

 

Ja sam pre par sezona bio u nezavidnoj situaciji ( severni pol, los net ) i uskocio Magija...ali sam svo vreme bio sa njim na vezi, dok se nisam vratio u civilizaciju + sam ga sprecio da ostvari bolji rezultat jer mu nisam dozvolio da trade-uje zaboravio koga za Tatuma 😴

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je svima jasno da ovde nema nista ne posteno.. Ovo je Racenova ekipa, njegov mail njegova sifra, decko je javno trazio pomocnika a ja sam dobio rasirene ruke iskljucivo zbog delgada jer me on nahvalio a Racen ima puno poverenje u njega. Onog trenutka kada Racen bude hteo da se vrati ekipa mu je tu sa titulom u plakaru

Jokara i sinovi do pobede

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...