Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2020/2021


djole

Pitanjca  

22 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

    • 3
      15
    • 3 + dodatno bench mesto
      6
    • 4
      1
  2. 2. Format lige - broj PO mesta

    • 12 ekipa u PO (4 runde)
      14
    • 8 ekipa u PO (3 runde)
      8
  3. 3. Igranje u pare (500 rsd po timu)

    • Da
      13
    • Ne
      9


Recommended Posts

2 hours ago, Zvezdinho said:

Onih sto su ti jedno hiljadu puta oborili ove sezone ( dobro jedan ili 2 su mozda i mogli da prodju ali ljudi onda automatik glasaju posto su pre toga xy trejdova bili prljavo drugarski sa cimerom iz sobe i bivaju oboreni).

 

Komesar bi trebao da bude neko koga @djole predlozi i ima u njega poverenje.

 

 Nisi obavesten, odavno ne zivimo zajedno.

 Drugo, znas i sam da je regularnost narusena i da smo Maxa i ja na pravdi fantazi bogova izbaceni iz lige.

 Nemoj da lazes ljude ovde da sam ja pokusavao neke prevare.

 Kod mene svaka prevara - no  passaran. 

Link to comment
Share on other sites

Tebi je lako, ti nikad nisi ni imao svoju franshizu, nego si se smucao od ownera do ownera, koliko si ih promenio do sad :s_d: Nego sta bi ovo sa rezultatom u plej outu, naostrio si se bio na pocetku, sad malo cutranje , eskivaza:default_coffee:

Edited by Zvezdinho
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Zvezdinho said:

Tebi je lako, ti nikad nisi ni imao svoju franshizu, nego si se smucao od ownera do ownera, koliko si ih promenio do sad :s_d: Nego sta bi ovo sa rezultatom u plej outu, naostrio si se bio na pocetku, sad malo cutranje , eskivaza:default_coffee:

 

 Pa Zveki, sa kim ste ti i Wook osvojili svoje jedine titule, nesto ste niste lepo proveli kad sam vas napustio.. Ti si vec sakupio 2 ispadanja i 1 ne-ulazak & Woochina se penzionisao... Krunisao sam i Maxu titulom...  

 

  Ti si svoju fransizu prodao .... djavolu... 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Gaga said:

Moji bas losi,tesko ce ovo ici

Ja se sinoc zapio sa drustvom, nisam ni pogledao da li su mi rasporedjeni igraci, srecom su bili od pre.
Ne znam kako vodim, ali ne verujem da imam sanse, zbog ona prva 2 dana.

Ja cu morati Janisa da dropujem, jer sad vidim da nema vise utakmica. Ionako posle ovoga nema sta da se igra.

Link to comment
Share on other sites

Steta,bice bas glup poraz,ketogorije koje ne mozes da kontrolises nego kako se zalomi.Nisam znao da kad se malo vise posvetis ovome,moze da bude ovako stresno.

 

Vreme je za oprostaj od fantazija.Pozdrav svima.

 

I da,Delgi za komesara.:classic_biggrin:

 

Edited by Gaga
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, djole said:

... a svaki poen će biti bitan.


Dobro finale!

Lomilo se sve vreme, na kraju rezultat možda i previsok jbg, ali cele sezone dobijam na volume tima.

 

Ne bi promenilo ni da smo stigli da uradimo izmene juče (ja isto zakasnio da izbacim Kuzmu), ako ti je za utehu.

 

Prva titula od osamostaljenja, sezona bez poraza, solidan draft, na FA bio efikasan, po prvi put bio strpljiv da istrpim ekipu i ne menjam puno, držao se vizije i to je to.

 

Vidimo se u A. 🇨🇭🔪🇨🇭

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Davai Davai said:


Dobro finale!

Lomilo se sve vreme, na kraju rezultat možda i previsok jbg, ali cele sezone dobijam na volume tima.

 

Ne bi promenilo ni da smo stigli da uradimo izmene juče (ja isto zakasnio da izbacim Kuzmu), ako ti je za utehu.

 

Prva titula od osamostaljenja, sezona bez poraza, solidan draft, na FA bio efikasan, po prvi put bio strpljiv da istrpim ekipu i ne menjam puno, držao se vizije i to je to.

 

Vidimo se u A. 🇨🇭🔪🇨🇭

Čestitke!

 

Ne bi, ali činjenica da bi 7-5-1 lepše izgledalo :P To naravno da sam se ja setio, a ti zaboravio :D

 

Dobar duel, cimali su moji koliko su mogli ali apsolutno zasluženo si uzeo. Red je i bio da se nagradi tvoja odlična sezona.

 

Vidimo se u A sledeće sezone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
4 hours ago, realno *w said:

Je l bilo rasprave o kategorijama za ovu godinu? Pričali smo u toku sezone o tome, ne bi bilo loše malo smanjiti uticaj skakačkih kategorija.

Slažem se da treba prodiskutovati, s tim što mislim da bi bilo dobro da se odluka donese na nivou svih liga.

Link to comment
Share on other sites

Ofanzivni i defanzivni skokovi bi trebali da ostanu,jedna je ofanzivna, druga defanzivna kategorija. Ja bi pre izbacio DD. Tu bi se smanjila dominacija DD drvoseca.

 

@djole sta ti radis na ovom topiku:classic_tongue:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...