Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2020/2021


djole

Pitanjca  

22 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

    • 3
      15
    • 3 + dodatno bench mesto
      6
    • 4
      1
  2. 2. Format lige - broj PO mesta

    • 12 ekipa u PO (4 runde)
      14
    • 8 ekipa u PO (3 runde)
      8
  3. 3. Igranje u pare (500 rsd po timu)

    • Da
      13
    • Ne
      9


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ako Ratzen ne bude igrao, Lukakuu ostaje tim. Ne možete izbaciti čoveka koji je već deo te franšize i igrao je aktivno prošle sezone. Sami smo pristali na to i maltene niko nije ni reagovao, sem par, ali nedovoljan broj forumaša. Samo Ratzen ako želi nastaviti da igra aktivno ima pravo da ga isključi iz tima, jer je on prevashodno owner. Ja sam tako ukapirao taj deo sa vlasnik/suvlasnik. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Dracarys said:

Ako Ratzen ne bude igrao, Lukakuu ostaje tim. Ne možete izbaciti čoveka koji je već deo te franšize i igrao je aktivno prošle sezone. Sami smo pristali na to i maltene niko nije ni reagovao, sem par, ali nedovoljan broj forumaša. Samo Ratzen ako želi nastaviti da igra aktivno ima pravo da ga isključi iz tima, jer je on prevashodno owner. Ja sam tako ukapirao taj deo sa vlasnik/suvlasnik. 

 

 Jedino logicno/zdravorazumsko resenje

Ali video si i prosle godine u nasem primeru (mislim na mene i maxu) koliko logika nije jaca strana vecini ljudim koji se bave fantazijem

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, delgado said:

 

 Jedino logicno/zdravorazumsko resenje

Ali video si i prosle godine u nasem primeru (mislim na mene i maxu) koliko logika nije jaca strana vecini ljudim koji se bave fantazijem

Sada ima da se požnje ono što se posejalo sa Zvekijevim povratkom u A ligu. Zveki da je opstao, niko ne bi pravio problem ove sezone što igra i dalje A ligu. Ako neko hoće da donosi nova pravila, neka donese sada i da to bude na nivou svih liga.

 

Da se ja pitam, Zveki bi kretao od C lige, pa da vidimo te plej ofove.

56 minutes ago, Zvezdinho said:

Delgi ima svog bota koji ga prati  i u B ligi :classic_biggrin: Promasio si temu Draki, ovde se ne odlucuje o tome.

Ovde se započela tema.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Aj da ne biste gubili vreme, otvoriću ja novu temu, dati spisak učesnika pa se potvrđujte učešće.

 

Ja sam imao isto ideju da @major josip nastavi da bude komesar jer je već upućen šta i kako (na vama je naravno da donesete konačnu odluku), ali se on nešto nećka. Tako da možete i na novoj temi da se prijavite za komesara/dajete predloge.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...