Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2020/2021


djole

Pitanjca  

22 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

    • 3
      15
    • 3 + dodatno bench mesto
      6
    • 4
      1
  2. 2. Format lige - broj PO mesta

    • 12 ekipa u PO (4 runde)
      14
    • 8 ekipa u PO (3 runde)
      8
  3. 3. Igranje u pare (500 rsd po timu)

    • Da
      13
    • Ne
      9


Recommended Posts

4 hours ago, Mile1 said:

Cestitke na pobedi Gago jebiga nije se moglo bez Sabonisa i Browna.Nadam se da ulazis u A ligu rasla ti je ekipa kako je odmicala sezona.

Ovo je sezona gde sam odradio najbolji draft za sve ove godine sto igram ovu igru ali opet nista od A lige,izgleda jedini nacin je da odradim jednu zvekijevku 🙂

Srecno svima u nastavku plej ofa i gledamo se sledece sezone

 

:lol_2:

Link to comment
Share on other sites

@Davai Davai

 

Cestitke na pobedi. Zasluzeno skroz.

 

Ne znam kakva ce sledeca sezona biti po pitanju odmaranja igraca, ali mislim da bi trebalo da povedemo racuna o tome. Skratiti regularnu sezonu ili jednu rundu PO-a, ali u globalu da se u doigravanje udje ranije. Ovo sto su neki timovi radili poslednjih utakmica je bas uzasno.

 

Tanking everywhere.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, greenenvy said:

@Davai Davai

 

Cestitke na pobedi. Zasluzeno skroz.

 

 

Džentlmenski. 🤜🤛
Hvala, ali više je bilo srećno nego zasluženo. Da nije igrao KD ti bi dobio.

 

Na redu je Gotam, rekao bih - finale pre finala, bez uvrede za drugu polovinu žreba. Tako se poklopilo da se sa ove strane breketa koncentrisalo više opasnih ekipa (po učinku iz regularne sezone). I da dodam da mi je neverovatno da su ispali Mile i Manu, posle cele sezone što smo se kidali onoliko da ispadnu bzv. Nadao sam se konačnom okršaju sa Miletom u 1/2 i finalu sa Manuom = da ispravim nepravdu iz poslednjeg kola. 😅 Avaj.
 

Edited by Davai Davai
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Davai Davai said:

 

Džentlmenski. 🤜🤛
Hvala, ali više je bilo srećno nego zasluženo. Da nije igrao KD ti bi dobio.

 

Na redu je Gotam, rekao bih - finale pre finala, bez uvrede za drugu polovinu žreba. Tako se poklopilo da se sa ove strane breketa koncentrisalo više opasnih ekipa (po učinku iz regularne sezone). I da dodam da mi je neverovatno da su ispali Mile i Manu, posle cele sezone što smo se kidali onoliko da ispadnu bzv. Nadao sam se konačnom okršaju sa Miletom u 1/2 i finalu sa Manuom = da ispravim nepravdu iz poslednjeg kola. 😅 Avaj.
 

 

Da nije Durant igrao, mislim da bi bilo 6-6-1, jer bi poene opet uzeo za 10-ak, a ppm bi bili tu negde. 

 

Ali dobro. Uglavnom, dosta ogavna sezona. Bas mi kvari utisak ta ogromna kolicina O i DTD-eva. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Gaga said:

Bas je lepo to sto ekipe koje su ispale kupe igrace sa FA

 

Moram da se složim sa tobom, ovo je za oštru opomenu!

I to timovi koji su ispali u C. Da se napravi i D za ovakve slučajeve. 😅

 

Dosadan sam sa pominjanjem Yahooa, ali tamo npr ko ispadne iz takmičenja gubi pravo transfera itd.

Kada već nema toga, treba da se ispoštujemo kroz fer plej.

 

Npr bilo je ovde i razmene uvreda zbog sukoba interesa, ali "na terenu" je ostajalo fer.

 

Link to comment
Share on other sites

Dobro je Gago, nije fora sad da mi bezis s crte, tacnije meni i Maxi 😛  

 

EDIT : Predlazem sebe dobrovoljno za komesara/league managera B lige. Mislim da sam sasvim kompetentan za tu poziciju i da nema sanse da neka svinjarija prodje ... 

Edited by delgado
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ma polako delgi, do sledece godine moze svasta da se desi da me zgazi autobus, da izvrsim samoubistvo, da umrem od korone, da se ozenim da pa postanem papucar ko Maksa. Da smo zivi i zdravi ( fizicki i mentalno) za ostalo cemo lako.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

Dobro je Gago, nije fora sad da mi bezis s crte, tacnije meni i Maxi 😛  

 

EDIT : Predlazem sebe dobrovoljno za komesara/league managera B lige. Mislim da sam sasvim kompetentan za tu poziciju i da nema sanse da neka svinjarija prodje ... 

 

Ako imaš jos nekog druga, kuma, brata da ubaciš u B... why not?  

 

:classic_tongue:

 

Bez zajebancije, jos od kada ( ima 3-4 sezone sigurno) sam ti predlagao da samostalno počneš da vodiš ekipu :wink2:

 

Kako cu ja bez Zvekija u A... sa kime da se macujem :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...