Jump to content

Winter is coming


Arsenije Pesic

Recommended Posts

A i da je tu zmaj, šta bi radio nakon što mu je gospodarica poginula i nema koga da mu komanduje? Plus su po zidinama svuda postavljene strele baš za njega. A i Sersej ima celu vojsku iza zidina, plus Jurona na moru. Šta znam, meni i nije delovala toliko rizična situacija za nju. I opet, ostaje pitanje zašto nije ubila Tiriona. Ako je razlog taj da se plašila napada na njih ako ga ubije, onda je takođe bilo rizično ubiti i Misandej, jer je znala da i ona mnogo znači Deneris. Ako joj je pak bilo žao jer joj je brat, opet kažem, nije mi jasno čemu slanje Brona u pohod na njega.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kronostime said:

Umesto da odmah osinu po azdahi i time uniste svaku prednost koju Deneris ima - oni caskaju.

Zmaj na akupunkturu k`o Boromir u Druzini prstenova, a ove ostale razjuriti k`o macke s jebila.

`bem ti taktiku.

 

Kakve krš savetnike ima neverovatno je kako je još uvek živa. Otkad je kročila u Westeros ništa pametno od njih nije čula. Jedini dobar savet koji je dobila je ovaj...

 

 

1 hour ago, teskoba odrastanja said:

zašto Ryan Gosling ne glumi Sansu

 

Premalo testosterona.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, teskoba odrastanja said:

 

Ko je po tvom mišljenju LeftOver 😜

 

 

 

pošto sam odgledao sve pre metar i kusur dana, nekako sam prihvatio tu neminovnost da svi ginu, pa mi to nije bilo ni važno. sjebao me je taj neispricani narativ oko nite kinga, nisam na vreme shvatio da prave taj spinoff /prequel. sad mi je nekako slabo jasno šta čekam tj očekujem, osim da se serija završi za dve epizode :i

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, lekoviti said:

Here's a wild, crazy idea...

 

Sve što je Missandei trebalo da uradi je da zgrabi Cersei i skoči sa zida kada je ukapirala šta je čeka...

Nije mogla. Misandei bila odvojeno od ostalih kako ljudi ne bi videli nju i Sersei zajedno na 40 metara visokoj kuli 😢 

Link to comment
Share on other sites

Not only does executing Missandei serve no practical purpose for Cersei, it’s kind of stupid. Missandei’s main purpose at this point in the story is as Dany’s friend, and she’s an excellent hostage to keep in the Red Keep to ensure Dany doesn’t melt it to the ground. But rather than announce to Dany that Missandei will be by her side for the rest of the war, Cersei has the Mountain eliminate her.

It’s tough to understand why Cersei would follow the same customs considered proper or traditional when she is theoretically the most deceptive player on the show. At a certain point, when characters begin acting out of character, from the smartest person in the show becoming the dumbest to the coolest warriors dying off screen to the most ruthless person in the world becoming suddenly unwilling to (literally) take shots at her rival, it’s impossible not to wonder whether Weiss and Benioff have the right plan for the end of the series. It’s one small moment in “The Last of the Starks,” but for Cersei it was one massive opportunity to win the war. Perhaps the showrunners can land this plane, but right now it seems they may crash, like Rhaegal into the Narrow Sea. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je uloga smaknuca  Missande,  bila da gurne Deneris u ludilo. Ono kap sto je prelila casu, bas ima kvalitetne crazy eyes. Sada da li ce to da odrade kao Jon protiv Remzija kada ovaj ubija RIckona  ili bas tata Aeris dugotrajno  ludilo videcemo. 
Doduse verovatno poslednja i  prava kap koja ce da prelije casu je "izdaja" Jona sto je rekao rodjakama ko je pa ce verovatno da rokne Varisa i/ili Tiriona.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...