Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Da cemo zakomplikovati videlo se krajem 3. cetvrtine ali ovo je bilo previse kvalitetno i za nase standarde raspada. Steta bas, mogli smo i trebalo je da pobedimo ali ajd iz gresaka se uci.

"Nadam" se da Mozliju nesto fali inace sam vrlo ljuta na Scepanovica. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam kako mislite da se dobije ovo uz ovakvo kraduckanje celu utakmicu. Pa nismo mi bolji od njih stoka razlike. Ja sam zgranut sudjenjem pogotovo ovim likom koji sudi EL.
Sto se tice nase igre nije to lose. Verujem da je ideja trenera da se Mika sto pre uvede u sistem zato je i imao dobru minutazu. Brine me to sto se gotovo i nisu igrale akcije za Pejdza koji je sigurno nas najbolji suter. Mali Trifa kao da se uplasi kad se priblizi obrucu.

Link to comment
Share on other sites

Komsije,obzirom da je prva zvanicna utakmica za vas,nije ovo ni toliko trgicno...

Scepa malo prezupcio u zadnjoj cetvrtini...

Mada,realno,nije on glavni krivac,sudije su vas jebuckale celo drugo poluvreme...

Delujete mi hvaltetniji od "studenata" trebalo bi da ih rutinirate u Bgd....

Mika mi od novajlija nije ostavio bog zna kakav utisak,prva utakmica kao sto rekoh,videcemo kako ce izgledati dalje kada se malo bolje uklopi...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Alek The Great said:

Ja ne znam kako mislite da se dobije ovo uz ovakvo kraduckanje celu utakmicu. Pa nismo mi bolji od njih stoka razlike. Ja sam zgranut sudjenjem pogotovo ovim likom koji sudi EL.
Sto se tice nase igre nije to lose. Verujem da je ideja trenera da se Mika sto pre uvede u sistem zato je i imao dobru minutazu. Brine me to sto se gotovo i nisu igrale akcije za Pejdza koji je sigurno nas najbolji suter. Mali Trifa kao da se uplasi kad se priblizi obrucu.

Bezbroj puta se desavalo da sudije sitnim navljacenjem vracaju neki tim u igru. Jesu uticali, jesu imali nekoliko skandaloznih odluka, ali i pored svega toga, ovu utakmicu je trebalo da resimo bez drame. 

 

Izgleda da je Scepanovic imao zacrtanu petorku za zavrsnicu, a ispostavilo se da je to bila najgora moguca. Koliko god da je Trifa talenat, ne uci se zanat u ovakvim utakmicama. Forsiranje Mike, odnosno ignorisanje Mosleya, je posebna prica.

Edited by Xpert
Link to comment
Share on other sites

Razumem ja da se nešto isprobava ali kad đavo odnese šalu, vraćaj se na provereno. Sistem u EC je takav da je svaki meč bitan za celo takmičenje, ne samo za grupu. Ajd' da verujem da je Vlado isterao svoje, šta god to bilo.

 

Jedan dobar centar koji usput zna da skače bi ovu ekipu učinio šampionskom. I bez toga, ako budemo uspeli da vratimo šut iz prošle sezone bićemo zajebani.

 

Kodi mi se dopao za prvi meč, ne mogu da kažem da je bio pasivan. 

 

Lepo primećeno iznad, zašto nismo poveli dvanaestog igrača?

 

Šteta. Biće bolje. Napred Partizan!

Edited by Barkley#34
slovo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja bih vas razumeo da je Scepa npr zaboravio Lebrona na klupi. Videli smo prosle sezone Mozlija, ma koliko bio gotivan lik i borac, on nema neki napadacki repertoar. Jankelu ne bi ni ja ubacio zbog losih bacanja iako nisu ni bili u bonusu. Za Trifu se slazem, mozda je trebao igrati neko drugi. Ne zato sto je mali zelen vec zato sto je bio los. Sigurno postoji neki razlog zasto ga je ostavio na parketu, a to sigurno nije taj da ga je zaboravio. Mislim da prerano okrivljujete i otpisujete trenera. Mozda je bzv sto su po meni glavni krivci za poraz sudije, ali sa ovakvim sudjenjem ti moras da budes 20 razlike bolji da bi dobio. Kakvo bi bilo da je bila puna hala?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...