Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

41 minutes ago, lajavi krelac said:

Ja ne znam ni gde igra Radoja xD I koliko igra uoppste. Nesto je davao neke "znake zivota" u Celti jos i posle toga nista o njemu nisam cuo.

Igra u sasvim pristojnoj ekipi Levantea i igra sasvim pristojno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Golmani
Predrag Rajković (Rems)
Marko Dmitrović (Eibar)
Đorđe Nikolić (Bazel)

Odbrana
Stefan Mitrović (Strazbur)
Nikola Milenković (Fiorentina)
Uroš Spajić (Fejenord)
Miloš Veljković (Verder)
Strahinja Pavlović (Serkl Briž)
Marko Petković (TSC)
Milan Gajić (Crvena zvezda)
Filip Mladenović (Legija)

Sredina:
Mihailo Ristić (Monpelje)
Saša Lukić (Torino)
Uroš Račić (Valensija)
Nemanja Maksimović (Hetafe)
Nemanja Gudelj (Sevilja)
Nemanja Radonjić (Herta)
Dušan Tadić (Ajaks)
Nenad Krstičić (AEK)
Sergej Milinković-Savić (Lacio)
Filip Đuričić (Sasuolo)
Darko Lazović (Verona)
Marko Grujić (Porto)
Ivan Ilić (Verona)
Andrija Živković (PAOK)
Filip Kostić (Ajntraht)

Napad
Aleksandar Mitrović (Fulam)
Luka Jović (Ajntraht)
Dušan Vlahović (Fiorentina)
Đorđe Despotović (Rubin)

 

Ajd neka ga ima i ovde. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ahahaha e svasta. A realno mogao je on tu da se uvuce pored Mitrovica i Jovica, al valjda racuna tamo ce imati startnu postavu. Ja mu svakako zelim sve najbolje. 

 

Vlahovic ima isto dobru sezonu u Italiji, statisticki gledano, ovako nisam ga gledao kako igra. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mediji kazu da je kod Muslina bio na klupi ali nije ulazio u igru, sto se naravno ne racuna, tako da je mogao da izabere CG. 

 

U Crnoj Gori nisu bas odusevljeni ovim. Krive Savicevica za ovo sto radi od njihove reprezentacije i sto su vise kao klub nego nacionalni tim. Imaju novog selektora ali kod mnogih ovo mu je vec minus. Ne mogu Crnogorci da zaborave sta se desilo na utakmici sa Kosovom kad su neki njihovi reprezentativci poreklom iz Srbije odbili da igraju za reprezentaciju pa normalno pominje se i taj incident. 

 

Nece imati Djurdjevic toplu dobrodoslicu svakako kod navijaca, tako da ce morati dobro da se potrudi. Pojma nemam da li je on svestan sa tom situacijom koja je sa uvodjenjem nasih igraca u njihovu reprezentaciju, tretmanom navijaca istih, ili mu je samo menadzer predlozio da je bolje igrati tamo jer ce imati startnu postavu. 

Link to comment
Share on other sites

Ma da, neka ide gde mu je bolje, sa Mitrovićem, Jovićem i Vlahovićem imamo dugoročno rešenje, a tu je i Despotović, a polako i Joveljić stiče iskustvo.

Koga je briga. Evo Ivanić se zajebo sa izborom, a sada bi bio na spisku, ali njihova stvar.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na Zvezdinoj temi, od dolaska Gajića koji je prvih godinu dana igrao baš malo, govorili smo da će dečko završiti u reprezentaciji po difoltu. Odigrao je dobru sezonu za sad i nadam se da će nastaviti da napreduje i ispuni potencijač koji je odavno pokazao u OFK.

 

Petković je takođe nekada bio igrač koji se mogao imati u vidu na mestu desnog beka, ali njega je povreda uništila. Drago mi je da je počeo da se vraća u formu, ali mislim da je to daleko od neophodnog kvaliteta za reprezentativni fudbal. Bolje rešenje mislim da je bio Golubović, mada sam prilično siguran i da će Spajić imati prednost u formaciji sa 4 nazad.

 

Sve više se vidi koliko je neznanje u trenerskoj struci u Srbiji. Crvena zvezda i Partizan godinama, a rekao bih čak i deceniju, ne mogu zajedno da naprave 2 krštena beka iako iz sezonu u sezonu kupe i dovode najbolje kadete i omladince. Bojim se samo da uskoro tako ne bude i na ostalim pozicijama, gde talenti i dalje isplivaju, ali koje onda ista ta trenerska struka ne može da postavi na teren kako treba dve utakmice zaredom.

 

Srećno Piksi, nadam se da neće ponovo biti ona izreka "od reprezentacije ništa nisam očekivao, ali sam svejedno razočaran".

Link to comment
Share on other sites

Jel Gajic levi ili desni bek?

 

Na levom imamo i Ristica i Mladenovica. Ristic bas igra redovno u klubu i to levog beka sa cetvoricom pozadi. Drago mi je zbog njega sto mu karijera ide lepo i sto je nasao odgovarajuci klub. Francuska liga je izuzetno teska za prilagodjavanje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nlavrnja said:

Ako se ne varam to je zato sto je irsko putovanje non EU -> non EU, dok je portugalsko EU -> non EU

Rep. Irska je takođe u EU, nešto drugo je sigurno u pitanju.

 

Inače, Milivojević se oprostio od reprezentacije i još jednom prozvao vrh saveza.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...