Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

11 minutes ago, Helmet said:

Volden je po Obradovicevoj projekciji bek. Vise ce igrati na poziciji dva. Velika je steta sto necemo dovesti Pangosa, mislim da bi on bio slag na torti, narocito ako pogledamo profile nasih bekova.

 

Ne znam kako je igrao u Izrealu, ali u Partizanu je bio u zescoj poenterskoj krizi pola sezone. Ne znam koliko on može da bude koristan na 2, taj njegov sut mi nije ubedljiv. Cini mi se da je dosta spor I da mu treba dosta prostora da bi pripalio. 

Pogotovo što je visok 188cm, videli smo Berona sa tom visinom kako je teško na 2, a da ne govorimo koliko je Beron kvalitetniji. 

11 minutes ago, Helmet said:

 

Evidentno je da dovodimo jos jednog pleja, steta sto su male sanse da ostane Lorenzo, kakav bi to bio tandem visokih plejeva koji igraju u oba pravca.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

Koja su to dva visoka pleja? Zo jeste visok, a koji je drugi? 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Сандро Лаки Ђентиле said:

 

Колико сам схватио, Естудијантесу.

Da, ali ja ne kontam ove Markusove smajlije i Dangin odgovor.

Ako može neko upućeniji u te oblike komunikacije da pojasni malo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Leonard said:

Kod nas ce biti back-up koliko sam shvatio. Cisto sumnjam da je kod njih bio opcija za 3. pleja.

Pitanje je i koliko je to interesovanje bilo istinito. Mnogi ti igrači srednje i niže klase će trenutno prihvatiti možda i nešto manje pare zbog trenutne situacije. 

Link to comment
Share on other sites

sa potpisivanjem Hall-a postaje ocigledno da je Walden cista patkometrija, potpuno nepotreban potpis, lose ce se provesti taj nedoreceni doguzak kao sg u evroligi

 

jedino racionalno objasnjenje bi bilo da idemo na neku low budget varijantu gde ce se on i Hall menjati na pleju i peglati nesto minuta zajedno u nekom run&gun organizovanom haosu nalik na igru koju forsiraju neke koledz ekipe (kao Duke na primer) a sve to bez potpisivanja tog pg mesije kojem se svi nadaju

 

Danga dobar momak, kod nas se propisno unistio fizicki a mogao je da dohvati i NBA u nekoj ogranicenoj 3&d roli kao Luvavu for example, posebno posto je dosta popravio cath&shoot u poslednjoj sezoni kod Radonjica, samo budale mogu nesto da mu zameraju jer mi verovatno nismo hteli da mu se oduzimo i da kod nas pokusa da se vrati u zivot

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni je misterija cela nasa bekovska linija. Cak i potencijalno dovodjenja Volkapa bi bilo cudno. 3 kombo igraca i jedan bek.

Ako nista, poklapa se sa Sasinom pricom s igracima koji igraju u 2 pravca.

Ali ovim ce svoje uloge izgubiti ili ce biti minimizirane za Radanova i Dobrica.

Sta znam, nekako bi imalo vise smisla da smo se isprsili za Pengosa a da ne vodiimo Hola i tog jos jednog pleja.

Edited by Vamos Laki
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...