Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

12 hours ago, Chaos Is Me said:

Meni to baš i nije neki koncept. Loyd je starter na 2, to je valjda jasno. Ja sam čak mišljenja da on mnogo bolje igra kad ima konstantnu 25+ minutažu nego kad ga se svako malo secka. 

 

Hall i Walden mogu da podele 40 minuta na PG plus Loyd da uleti neki 1 na 5 minut sa te pozicije i to je to. Ne znam šta se bezveze opet rasipamo. Treba ostaviti malo prostora Davidovcu i Radanovu da vide loptu.

 

Kao sto glumci zavise od pisaca scenarija, tako i svi igraci zavise od plejmejkera.

 

Uz duzno postovanje, nama je prvi asistent sada jedan igrac prosecnog EC tima koji bi bio zakucan na poslednje mesto u EL. Moze Davidovac da uleti na 2, ako imas Rochestog, Marcusa, Pangosa ili slicnog majstora umesto Waldena ili Halla. Dakle, nije stvar u brojkama, pa smo sad doveli tri Amerikanca i dosta je - evo mogli smo da ostavimo na ovaj sastav i Barona ili Jenkinsa, pa bi i dalje imali problem sa kreacijom.

 

Walkup bi bio zanimljivo resenje - na pocetku i nije bio plej, imao je 2,2 asistencije po mecu i retko kada je prelazio 3-4 asistencije. Te pozicije su igrali Wolters i Westermann.

 

Tek ove sezone i to uz dosta mucenja Zalgirisa je Walkup procvetao. Jasikevicijus je i od Pangosa - skracenog beka sutera napravio vrhunskog plejmejkera, ali nemojte da se zavaravamo, daleko je Obradovic od Jasikevicijusa i nije on taj koji ce od Waldena da pravi masinu za dodavanje.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Laki John Terry said:

 

Urnebesno je prizivati smrt Nebojse Covica?

Au gde ti ode. Slazem se da moze nekom da bude neukusna fora jer je onom decku stvarno umro otac, ali ja to nisam shvatio u tom kontekstu kao nepostovanje prema njemu. 

Onda bi i sve 'je suis' fore bile neukusne jer je tamo u Francuskoj gomila ljudi stvarno pobijena, i sve ostale fore na slicnu tematiku. 

 

Edited by Cavani
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...