Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

2 minutes ago, Decembarski said:

Sale Obradovic zaradi bonus😀

U zdravlju i sreci ga potrosio,al realno vece zasluge za titulu ima Mihajlo Pavicevic od njega...

Mihajlo Pavićević ima najveće zasluge 😄 😄

Dobro sam prognozirao, da ako dobijemo finale, to može da bude samo 3:2. Jer dole teorije nema da dobijemo i da smo F4 evroligaš.

I uspeli smo da dobijemo odbranom, koju su nam sinoć dali da igramo. Napad nam je nakaradan cele sezone (od dolaska JOB, a nije se osmislio ni posle njega).

Edited by svarozicslo
Link to comment
Share on other sites

U iščekivanju otvaranja omiljene nam teme...da li neko ima pouzdanu informaciju o ugovorima Lojda, Noka i Voldena?

Rekao bih da je Lojd potpisao na jednu godinu, a za ovu dvojicu su kružile razne priče (1+1, te klub bira, te igrač bira itd).

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, harmonajzer said:

U iščekivanju otvaranja omiljene nam teme...da li neko ima pouzdanu informaciju o ugovorima Lojda, Noka i Voldena?

Rekao bih da je Lojd potpisao na jednu godinu, a za ovu dvojicu su kružile razne priče (1+1, te klub bira, te igrač bira itd).

Jeste. Lojd na 1, ova dvojica 1+1. A ta "+1" je skoro uvek opcija kluba. S tim što ako se pojavi R. Redford sa nepristojnom ponudom mislim da bi klub pustio svakog igrača. 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Cavani said:

Znaci krenulo nipodastavanje Buducnosti. Od strasnog mismec Ejima, majstora Nikolica i kompanije dodjosmo do tima sa 3 igraca. 

 

 

Ti sto su pricali o strasnom mismecu Edzima i strasnoj Buducnosti se ne javljaju. 

 

Konzistentnost prilicno fali kod 'nekih' forumasa kada vec koristimo ovu zamenicu 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, mmajstor said:

 

Ti sto su pricali o strasnom mismecu Edzima i strasnoj Buducnosti se ne javljaju. 

 

Konzistentnost prilicno fali kod 'nekih' forumasa kada vec koristimo ovu zamenicu 

 

Sve je to lepo, nego sto nisi onda imao veru i glasao da osvajamo, ako vec Buducnost ima samo 3 igraca?

Ne, nego je tada bilo 'ne znam, nisam siguran',  a sada nipodastavas Buducnost da bi umanjio nas uspeh jer u  njemu nije ucestvovao Salo/Sasa.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nazalost nisam odgledao ove tri utakmice uzivo, ali kao sto sam i rekao, trebalo je da bude 3:0. Poslednju sam odgledao u snimku.

Lojd je odigrao jako dobru utakmicu. Jako mi je drago zbog Noka. Ko je bio dugo povredjen zna koliko mu je bilo tesko i sta sigurno znaci trofej MVP-a za njega. Pisao sam ovde da ce biti veliko pojacanje kada se oporavi u udje u takmicarski ritam i nadam se da je on taj na koga cemo da se oslonimo i sledece godine. 

Milojevic je razvalio tim buducnosti i da je ostao Mijovic bilo bi nam dosta teze.

Cestitke Deji i igracima za ovaj rezultat u ludoj sezoni. Ajmo sada licenca na dve godine 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Misljenja i ocekivanja su se menjala od utakmice do utakmice, pogotovo za igrace Future.

Otprilike  ovako je nesto tekao navijacki tok misli:

1. mec, daj ovog Reeda, nama zapao ovaj polovnjak Noko,

2. mec, daj ovog Nikolica koji Durant sunce ti, nama zapao Simon sisa

3. mec Dela Vale Galinari,vracaj Luku ne valja vise Nikolic

4. Lojd Choker, Deda ne moze vise da izvadi stvar

5. Lojd mecviner, nije los ovaj Kobac, produzavaj Noka

  • Thanks 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Cavani said:

Sve je to lepo, nego sto nisi onda imao veru i glasao da osvajamo, ako vec Buducnost ima samo 3 igraca?

Ne, nego je tada bilo 'ne znam, nisam siguran',  a sada nipodastavas Buducnost da bi umanjio nas uspeh jer u  njemu nije ucestvovao Salo/Sasa.

 

 

Isto sto sada mislim o Buducnosti sam mislio i ranije. Sa 3 kvalitetna igraca nisam video kako bi mogli da nas dobiju na domacem terenu, pa me zato napadose sa strasnim Edzimom i Danilom Nikolicem. 

 

U momentu glasanja smo mi bili drugi na tabeli jer smo igrali losije od mogucnosti, i izgubili smo prednost domaceg terena, sto je vec dijametralno situacija od ove sadasnje jer svi znamo sta se desava u Podgorici. Kad se to uzme u obzir odgovor 'jos uvek nisam siguran' ne vidim da je nekonzistentan sa stavom da je Zvezda generalno kvalitetniji i bolji tim od Buducnosti.

Link to comment
Share on other sites

 

14 minutes ago, mmajstor said:

 

Ti sto su pricali o strasnom mismecu Edzima i strasnoj Buducnosti se ne javljaju. 

 

Konzistentnost prilicno fali kod 'nekih' forumasa kada vec koristimo ovu zamenicu 

 

Pa nisu oni beton da im fali konzistentnost, nego forumaši.

 

A da im fali da ostanu pri nekom svom stavu to definitivno. 
 

i da je Budućnost (pogotovo bez Reeda) ljuti prosek - jeste

 

ali i mi smo ljuti prosek tako da je sve to ok

Link to comment
Share on other sites

Noka su razni znalci otpisivali i prizeljkivali da i njega najurimo, kada posle 5 utakmica nije mogao da se sastavi. Po ko zna koji put se pokazalo da profi kosarka nije basket iza zgrade. Bas mi je drago sto je bas on bio MVP.

 

Dobric je napredovao u igri sa loptom, ali je pokazao da to apsolutno ne moze i ne treba da radi u kontinuitetu. Ne moze on da napada iz pika, sutira trojke i ide na flouter vise od po jednom na utakmici. Nadam se da ga vracamo u opanke za sledecu sezonu, jer ocekujem da bude dovoljno igraca koji ce to raditi, a on opet ono svoje. P

 

Sto se tice tima za sledecu sezonu, meni su ovo zelje:
PG:                           ,   
SG:                           ,
SF:                           ,
PF: Nemanja Bjelica,
C : Nnoko, 

 

(

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Koji ugovor ima Kuridza? Bice zanimljivo sta ce biti sa njim i Kuzmicem koji ima dugorocan ugovor. 

 

Iz Fmp-a nema bog zna sta da se probere niti je nesto specijalno ulagano u njihov roster. Da li je to priprema za ponovno razdvajanje ostaje nam da vidimo. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mmajstor said:

Koji ugovor ima Kuridza? Bice zanimljivo sta ce biti sa njim i Kuzmicem koji ima dugorocan ugovor. 

 

Iz Fmp-a nema bog zna sta da se probere niti je nesto specijalno ulagano u njihov roster. Da li je to priprema za ponovno razdvajanje ostaje nam da vidimo. 

Ističe mu dvogodišnji ugovor, tu će verovatno Luka da uskoči.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, berti said:

Ali sta je Hol uradio u jednom momentu kada je jedva preneo loptu. Izbezumio se skroz.

Nevera. A napad nakon toga Simonovic juri na ulaz i naravno masi... 

20 minutes ago, pavijan2 said:

nadam se da te ponude nece ni biti.

Radonjic je hteo da dovede Luku Mitrovica kada je dosao na nasu klupu ali ocigledno ga iz Buducnosti nisu pustili. Tako da ne sumnjam da ce na kraju sezone opet biti kontaktiran od strane Radonjica.. Ja bih voleo naravno opet da ga vidim u nasoj ekipi.. 

Edited by Predragdjape
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...